0 oy
944 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
Evi terk etmeye karar verdim ilk önce bir otel veya pansiyona yerleşip iş arayacağım inşAllah bulurum .

Sormak istediğim şu beş kuruşum yok ama daha önce haberlerde düğünde takılan altınlar gelinin olduguna dair bir haber görmüştüm sizce giderken altınları almam yanlış mı olur ?

19 Cevaplar

+1 oy
(190 puan) tarafından
Hanimefendi bence cok yanlis bir karar veriyorsunuz

Pansiyon otel fiyatlarina bi bakmanizi öneririm

İş hemen bulunmuyor aylarca pansiyonda mi kalacaksiniz nelerle kimlerle karşılasacaksiniz belli degil yeme icme bi dünya para lazim hadi buldunuz diyelim yazik o parayi böyle mi savuracaksiniz

Once bir iş bulun şuan işiniz varken bile tek basina bi ev tutup ayakta kalmak o kadar zor ki

Durumunuzu bilmiyorum illaki gitmeniz gerekiyorsa hic bi tanidik aile kimse yokmu bence tozpembe hayaller kurmayin
(137 puan) tarafından
Bir önceki postumu okursanız aileme gitmek istemeyecegimi anlarsınız teşekkür ederim yorumunuz için bazen insan mantıklı düşünemiyorum duygularımla hareket edeceğim sanırım..
(190 puan) tarafından
Daha kötü seyler yasamamaniz dahada zorlukla karşılasmamaniz icin söylüyorum. Eskiden olsa bu dediginizi yapmak mumkundu silbastan bi hayat ama suan cok zor. Bazen icinde bulunduğumuz durumdan kacmak isterken cok yanlis kararlar verebiliyoruz inanın buda onlardan biri. Altinlar sizi kac gün idare eder onlarda bitecek sonrasi? O altinlarada yazik olacak. Bazen en kotu yerden daha iyidir aile yanı inanin. Biraz daha sakinlesmenizi dusunup daha emin hareket etmenizi oneriyorum en azından işe evinizdeyken başlayıp para kazanin bi o paranin hicbiseye yetmedigini goreceksiniz o sirada baska bir fikirde gelir belki akliniza
(1,822 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum bende aynı şekilde düşünüyorum, adımını sağlam at canım, karşına kimlerin çıkacağını bilemezsin , altınlara guveniyorsun ama onları böyle bı durumda eritip.bitirme derim, önce eşine kararlı olup çalışmak istediğini söyle, iş bulma durumuna bak , baktın oluyor o zaman ayrılmaya karar verirsin, hakkında hayırlısı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
İstersen evi kaldır götür hic birşey olmaz. 
(137 puan) tarafından
Yok sadece düğünde takılanları alacağım sonradan alınan altınlara dokunmayacagım bir sorun yaşar mıyım ki
tarafından
Düğünde takılan altınların videosu fotoğrafı varsa yaşamazsın. Sonuç olarak onlar senin, ama ispat olması gerek.
(137 puan) tarafından
Evet videosu var düğünde çekilen videolar ozaman o görüntülerin olduğu flashi yanima alayım
tarafından
Peki kaçar gibi mi gideceksin haberi olmadan eşinin.
(137 puan) tarafından
Hayır ona söyledim ya dedim gidelim buradan yada ben yarın kendim gideceğim okadar kolay mı ne yani gercekten gidecek misin demekten başka bir tepkisi olmadı kendisi bilir bu saatten sonra
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Mehir denilen bisi var 
(137 puan) tarafından
Mehirim eşim tarafından tutulmadı onun yerine altınları bilezikleri alsam olur mu ki
(3,814 puan) tarafından
Olur aslında.  Sana ait bilezikler
0 oy
(236 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah zor bı karar zor bı süreç 
(137 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun dualarınıza dahil edin beni de lütfen
(236 puan) tarafından
Rabbim kolaylık versin inşallah Canım yinede eşinle aran nasıl ona bak bence diğer hepsi boş onlari takma iyi düşün yine de
(137 puan) tarafından
Onun da bu umursamazlığı beni delirtti insan eşi uzulunce onunla beraber üzülür derman olur ne hâli varsa görsün artık.  En son yaşadığım babamın gelmesi bilmiyorum okudunuz mu bardagimi taşıran son nokta oldu daha fazla dayanamayacagim
(236 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ben kendimde çok gördüm çok yaşadım o sorunları bu yüzden bence ani karar verme yinede ezilen olan hep kadınlara oluyor zaten :(
0 oy
(334 puan) tarafından
Allah karşına hep iyi insanlar çıkarsın canım. Ömrünün bundan sonraki zamanı hep güzel ve mutlulukla geçsin inşallah. ❤️
(137 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(205 puan) tarafından
Beş kuruş param yok diyon bacım napacan peki bir karar verdiysen büyük oyna ozmn altının senin tabii onumu düşünüyon şimdi
(137 puan) tarafından
Onu düşünüyorum vallahi..
Rabbim kimseyi bu duruma düşürmesin düşmanımı bile.
(205 puan) tarafından
Yaşadım bacım tedbirini al öyle git parasızda birşeye kalkışma
(137 puan) tarafından
Nasıl yani eşinizi terk edip gittiniz mi ? Kendinize bir hayat kurabildiniz mi peki?
0 oy
(237 puan) tarafından
Dur bakalım bi noldu böyle sana canim neden gitmek istiyorsn
(137 puan) tarafından
Önceki postlarimi okuyabilirsiniz üşenmezseniz
0 oy
(445 puan) tarafından
Ailen ne kadar soğukta olsa seni eve almaz mı otel filan pahalıya gelir. Aile evinde işe gitmek daha mantıklı. Birçok postunu okudum evliliğin ilk ykllarında erkek ailesi böyle saçma ***** konuşarak herşeye maydonoz herşeye eleştiri yaparak evliliği mafediyor. Üstüne pasif koca zaten en büyük sorun bu adamın pasifliği. Seni çok iyi anlıyorum balık baştan kokmuş. Çocuk yokmuş ilk ailenle konuşmaya çalış bunu  . Gerekşrse ağla zırla ama kesin kararlıysan otel işi riskli 
(137 puan) tarafından
Bu posttan bı önceki postu okur musunuz bir nedenim de zaten babamın buraya gelmesi ...
Annem veya babam fark etmez yaşadığım kötü olayları hatırlatıyorlar bana .
(445 puan) tarafından
Sen kendin mi gitmek istemiyorsun ben onlar ıstemıyo sandım
(137 puan) tarafından
Evet ben kendim gitmek istemiyorum
0 oy
(152 puan) tarafından
Ne yanlısı ya almazsan s.laklik olur kadın başına parasız napicaksin. Gitmen bile yanlış otur evinde kocana uzaklastirma al erkek gider evden kadın değil

(İllaki bosanacaksan. Blöf falansa kalkışma öyle şeylere ömür boyu başına kakar güvensizlik olur kime gttin nereye vs)
(137 puan) tarafından
İnan bana bu küçük yerden kurtulmak istiyorum bird hep onun akrabaları dolu ben gideyim daha iyi yani :))
(152 puan) tarafından
Söyledim işte canım biraz blöf gibi hani dikkatini çekmek için gibi geldi bana kalkışma öyle şeylere ciddi bi sorunun yoksa. Kalkisirsan da geri dönüş yapma hayatını daha çok zindan edersin. Başkaları için yuvanı yıkma herkes olsa nolur olmasa nolur sen eşinle mutluysan kapıyı kapatınca yakın olan da uzak olan da kapının dışında kalır. Rahatsizsan çek resti kimseyi evine karıştırma
0 oy
(418 puan) tarafından
Çocuğun varmı? 
(137 puan) tarafından
Hayır yok
0 oy
(428 puan) tarafından
Önceki postlarına baktım bir kac ayarsız insan icin yuvanı yıkma o dengesizleri hayatından cıkart tamamen ozaman kafan rahat eder ne git ne gel ne konuş onlarla sadece eşine bunu kabul ettir 
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Hem hukuken hem de dinen takılan takılar kadının hakkıdır. Ama habersiz alıp gitmenizi etik açısından doğru bulmuyorum. Ne yaşadığınızı bilmiyorum tabii. 
0 oy
(335 puan) tarafından
Gidersen altınlarını al en azından elinde birikimin olur 
0 oy
(16 puan) tarafından
Tabiyki yanlış değil donuna kadar alırım seni bu duruma o getirdi Allah katindada mihir zaten kizliginin birlikteligin karşılığı helal
0 oy
(2,991 puan) tarafından
Terk etmeden önce iş bulman daha mantıklı 
0 oy
(447 puan) tarafından
İnanki hiç kolay değil ben iki çocukla kirada bimbasima kaldim kimsem yok neler cekiom bı ben bı Allah bilir bencee acele etme
(137 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşaallah güzel kapılar açılır önüne
(447 puan) tarafından
Allah razı olsun canım amin cümlemize
0 oy
(24 puan) tarafından
Ya sanki evden gittiğin an suçlu oluyorsun gibi bişey kalmış aklımda. Tam emin değilim ama evi terk eden suçlu oluyor sanırım 
(743 puan) tarafından
Evet boşanma davasında evi terk eden kişi kusurlu bulunuyor. Altınlar sana ait evet ama mahkemede sana karşı bunu belki de dolandırmak amacıyla evlendi diyecekler bunların hepsi ağır kusur olarak sana geri döner. Eğer ayrilacaksan gidip normal bir şekilde davani aç o şekilde evi terket.
0 oy
(150 puan) tarafından
Pansiyondan ziyade 1+1 eşyalı daireler onlar otelden daha uyguna gelir en azından 
0 oy
(351 puan) tarafından
Gittin mi evden merak ettim 
(137 puan) tarafından
Hayır canım eşimle konuşup anlaştık burada bir arkadas bir kere gidersen güveni kalmaz demişti ona hak verdim ya eşimi seviyorum zaten de işte burası üzerime geliyor .

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 301 göst.
0 oy
2 cevap 71 göst.
29 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,058 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu

398,154 soru

11,906,912 cevap

36,036 kullanıcı

...