0 oy
952 göst.
önce Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Kızlar önceden sadece balkon bide giris kapinin oraya kamera taktirmistik sonra esim hem yatak odasina hemde oturma odasina kamera taktırdı yani çok bozuldum hayirdir niye taktırdin bazen telefon dan bana ulasamayinca merak ediyormus ordan bakarım diye bilmiyorum ben cok rahatsiz oldum çıkart dedim yok diyor sanki sürekli  beni izliyormuş gibi trip attim aramız limoni bu arada eşim kamera işiyle uğraştığı için elinde vardı kameralar

40 Cevaplar

0 oy
önce (1,050 puan) tarafından
Tepkim çok açık ne net olurdu. Alirdim elime çekici hepsini kırardım net!  Sana da tavsiye ederim. Sapik mıdır nedir ya yatak odasına kamera taktırmak ne yanlış anlama ama hiç bir şekilde iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum 
-Reklam-
0 oy
önce (1,155 puan) tarafından
Tövbe yarabbim 
0 oy
önce (2,474 puan) tarafından
Ben istemezdim. Kızımın odasında kamera var. Bir ara kapıyı görecek şekilde kamera takalım dedik. Kardeşimde güvenlik sistemlerinde çalışıyor ona söyledik ama sonradan vazgeçtik. Ben öyle rahat edemem. Hiç bir zamanda birlikte olmam. Yeri geliyor salonda yeri geliyor yatak odasında birliktelik oluyor. Öyle kendimi izlenmiş gibi hissederim hep. Asla izin vermem.
0 oy
önce (395 puan) tarafından
Ay canım ne kadar kamera işiyle uğraşsa da bunu yapması çok saçma yani özellikle yatak odasına koyması orası sonucu mahremiyet kesinlikle böyle bir şeye izin vermez çok büyük tepki verirdim yani kabul edilebilecek bir durum değil bu ayrıca neyin şüphesi bu böyle kamera taktırıyorsun şüphelen diye bir şey var dedi senden neyini şüpheleniyor ki bunu yapması bu demektir üzüldüm canım Allah yardım etsin
0 oy
önce (1,840 puan) tarafından
Yatak odası mahrem yeridir sinir koymalisin bence kafayı mı yemiş bu yoksa başka bisey mi anlayamadım 
0 oy
önce (503 puan) tarafından
Olduda bir misafirin geldi belki üstünü değiştirmek istedi bu annen olur bacın olur komşun olur görümcen fkan belki unutun onlara söylemeyi yada onlar yabancı yer dgl dye soyunur bsey yapar ayıp dglmi demeki kocan oturup izler artık çok ayıp ya çok saçma  
0 oy
önce (420 puan) tarafından
Cok sacma evin icinde kameraya ne gerek var hirsiz icin tedbir amacli desen kapi girisini ve koridori goren bir kamera gayet yeterli derim ki ben onu bile taktirmam hemen o kameralari kirin yada esiniz geri soksun ya size guvenmiyor yada sizi kullanacak hic güven vermedi bana
0 oy
önce (5,258 puan) tarafından
Ooo wifi bağlantılı. Valla wifi bağlantısı olan herşey hacklenebilir. Yerinde olsam tuvalete giyinir soyunurdum
0 oy
önce (24 puan) tarafından
Birliktelik ve kiyafet değiştirirken yönü cevir dünyanın binbir hali var eşim yapmaz deme
0 oy
önce (4,008 puan) tarafından
Kameraya o evde yokken siyah bant cek en azindan yatak odasindakine mahremiyet bolgesi ya ne demek kamera hayirdir yani
0 oy
önce (401 puan) tarafından
Eşin sanirim çok kıskanç biri aklına bir şeyler geliyor o yüzden taktırmis olabilir. Sana ulasamayinca kameradan izleyecek. Ama bu çok onur gurur kırıcı bir durum bence söksün kapının onundeki neye yetmiyor.
0 oy
önce (2,168 puan) tarafından
Üstünü felan nasıl değiştiriyorsun sürekli kayıt altına alınıyor böyle saçmalık mı olur... Evine misafir geldi hadi tesettürlü biri rahat edemedi kısa kollu saçı açık oturmak istedi . Yada olur ya üstüne bişey döküldü çıkarmak istedi nasıl yapacak.. seslenmeyerek büyük hata yapmışın
0 oy
önce (499 puan) tarafından
Sacmaliga bak evine misafir filan gelir bayaniz sonucta yan yana otururken kiyafet esarp vs cikartiyoz onu mu izleyecek oldu olacak klozet deliginede taktirsinda s.i.crken de izlesin sacmaligin daniskasi valla
0 oy
önce (98 puan) tarafından
9 aylık eşimin önünde üzerimi değişmiyorum bile. Biraz kendi alanımız olmalı. Kaldı ki kamera 
0 oy
önce (512 puan) tarafından
Yatak odasında sadece kapı ve pencereye baksa hadi hırsızlara karşı yaptırmış derim ama yatak odasına kamera konur mu hiç? Akla mantığa sığmıyor. Kameralar bebek kamera değilse hepsinin yönünü değiştir veya önünü kapat. Kudursun dursun senin arayınca açma. 

Bir de sana ulaşamayınca sonra senden hesap soruyor mu,  kızıyor mu? Gerçekten meraklandigini hissediyor musun? 

Mesela benim eşimin mesajına geç cevap versem her yerden arar beni. Ben geri dönünce fırça atar telaşlanıyorum,  telefonunun sesini ac duyacağın şekilde olsun diye. 
0 oy
önce (1,617 puan) tarafından
Valla kusura bakmada altında her *** ararım 

Ne demek yatak odasına kamera taktırmak yuh artık direk boşanma sebebi
0 oy
önce (269 puan) tarafından
Ay yok artık 
0 oy
önce (581 puan) tarafından
Eşinin ruh hastası olmadığına eminsin değil mi ? 
0 oy
önce (419 puan) tarafından
Tek Kelime güvensiz lik eşin sana güvenmiyor supe duyuyor eşim öyle birşey yapicak ağzına sicari.  Valla 
0 oy
önce (7,336 puan) tarafından
Eşim çıktığı gibi kameralari tesettüre sokarım :) bana güvenmeyen adamla da isim olmaz. Kesinlikle kabul edeceğim bir durum değil .

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 79 göst.
30 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,258 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,091 göst.
2 Ağustos 2024 Aile kategorisinde _Melek_ (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 212 göst.
+1 oy
12 cevap 335 göst.
29 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Gurbett (331 puan) tarafından soruldu