0 oy
207 göst.
Aile kategorisinde (813 puan) tarafından
Kendisi çocuğuyla ilgilenen biri öyle yemek seçmez harçlık verir yani içkisi kumarı yok dovmez sovmez aldatma olmadi üç yıllık evliyiz görücü usulü ve başlarda ikimiz de birbirimizi sevdik bir buçuk yaşında oğlumuz var. Ben normalde leb demeden leblebiyi anlayan pratik ve zeki biriyim ama eşim kelimeleri ağzında bazen yuvarliyor ve en önemlisi de bir şey söylerken ortadan söylüyor yani ben olayı anlamak için başını sonunu sormak zorunda kalıyorum o da sinir oluyor sohbet muhabbet gezmek zaten bunlardan nefret ediyor soru sorunca da hoşuna gitmiyor ikidir bana bagirdigi oldu hiç yapmadığı şeylerdi ama çok üzülüyorum pizza yapmıştım sofrada bişey soyledi yine ortadan ben de anlamak için bikac kez sorunca bağırdı lokma kursağımda kaldı şimdi çok üzgünüm 

6 Cevaplar

0 oy
(813 puan) tarafından
Bana karşına al konuş diyenler olacaktır olmuyor  öğretmenlik okumuş biriyim kendimi gayet güzel ifade ederim çok konuştum asla bir gün bile işe yaramıyor 
-Reklam-
0 oy
(170 puan) tarafından
Benzer şeyler yaşıyoruz hiç sohbetimiz yok eşim sürekli telde 
(813 puan) tarafından
Benim ya telde ya da asker olduğu için çoğu zmaan yüzünü goremiyoruz çok kirildim gönlümü bile almadı gerçekten çok yıprandım artik
(170 puan) tarafından
Anlıyorum seni
(813 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
(6,275 puan) tarafından
Pizzayı beynine geçirseydin belki anlardı 
(813 puan) tarafından
Öyle yaptığım çok oldu bu sefer hep aksi biri oluyorum artık içime kapaniyorum bazen
0 oy
(234 puan) tarafından
burcu boga mi 
(813 puan) tarafından
Burcunu bilmiyorum
(234 puan) tarafından
eşinizin burcunu bilmiyor musunuz dogum gunu ne zaman
(813 puan) tarafından
Eşimin burcunu bilemiyorum çünkü eşimin doğum tarihini bilmiyoruz
0 oy
(1,098 puan) tarafından
Hepsi aynı bacımm anlamak için bildiklerini unutman lazım 
(813 puan) tarafından
Hep aynı bıkmış haldeyim
0 oy
(3,661 puan) tarafından
Eşimde benimle hiç sohbet etmez istiyorum ki biseyler anlatsın sıkıntısını söylesin ama yok sormayinca da kavga ediyo niye sormuyorsun diye 
(813 puan) tarafından
Benimki ne sor der ne sorunca soyler
(3,661 puan) tarafından
Benim ki daha acayip desene
(813 puan) tarafından
Evet bu anlamda seninki daha acaip

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 270 göst.
2 Şubat 2023 Aile kategorisinde İki çocuklu anne (2,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Birisii (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde AliBatınımm (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 142 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

395,485 soru

11,830,787 cevap

35,902 kullanıcı