0 oy
250 göst.
Moda kategorisinde (25 puan) tarafından
Üniversitedeyken çok güzel giyinirdim artık güzel giyinemiyorum neden böyle oldu kombin yapamıyorum ve kıyafet uyduramiyorim kapaliyim ne önerirsiniz  

8 Cevaplar

+1 oy
(2,917 puan) tarafından
Foto atsaydın ona göre yorum atsaydik
-Reklam-
+1 oy
(3,555 puan) tarafından
Niye ki kilo falan mı aldın hani Bebek doğurduğunda fiziğin falan mı değişti ya da ne bileyim zevklerin mi değişti ya da ne bileyim açıktinda sonradan bu kapandın
(25 puan) tarafından
Hayır kapalydim kilo aldım ama verdim çok şükür bilmiyorum yani kombin yapamıyorum çirkin hissediyorum
0 oy
(5,495 puan) tarafından
Bi ferace eşarpla benim kombin bitiyor canım postun üste çıksın ☺️ 
0 oy
(181 puan) tarafından
Acık renk tunık koyu renk pantolon salda kıyafetın ıccındekı renklerden uydur tamam zor degıl yanı 

Elbıse gıyıyosanda renk varsa ıcınde o renklerden sal

Yoksa düğme vs vardır o renge uydur
0 oy
tarafından
Ben çok güzel kombinler yaparım ;) ama senin tarzın nasıl bilmiyoruz kiiii
(579 puan) tarafından
Merak ettim bak şimdi canim
tarafından
Mesela en son Instagram dan bir markadan aldım çok memnun kaldım ben bol dökümlü uzun kıyafetler seviyorum. Üzerimde yok gibiydi çok rahat ettim sen ne tarz giyiniyorsn
(579 puan) tarafından
Ben post sahibi değilim yani güzel giyindigimi de düşünüyorum ama sen söyleyince merak ettim valla
0 oy
tarafından
Sefamerve tunikler çok hoş yani 3 yıl önce ordan bir arkadaşıma doğum günü hediyesi almıştım çok hoş şeyler vardı ben açığım bilgim bu kadar 
0 oy
(2,167 puan) tarafından
Kıyafetlerin belki artık hoşuna gitmiyor olabilir, beğendiğin renk ve modellerde yeni kıyafetler alabilirsin herşeyle uyabilecek
0 oy
(1,388 puan) tarafından
Bence uyumlu renklerden kıyafetler almalısın benim dolabım kombinler hep 

bej kiremit 

Bej çağla yeşili 

Bej bej 

Siyah kiremit 

Bu renkleri seviyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 202 göst.
5 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Damlakaramuk (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 213 göst.
20 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Esma Han (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 205 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.
13 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Umber (2,261 puan) tarafından soruldu

398,125 soru

11,906,173 cevap

36,033 kullanıcı

...