0 oy
262 göst.
Aile kategorisinde (2,282 puan) tarafından
2 buçuk yaşında kızım var. Doğduğundan beri zor bir çocuk. İlk 6 ay kolikti öyle ağladı. Nasıl başladıysa öyle gidermiş hala ağlıyor. Öyle ağlayınca istediğini yapan bir anne değilim. Susana kadar beklerim yinede yapmam. Ona rağmen niye böyle oldu bilmiyorum. 1 buçuk yaşına kadar sıfır ekran büyüdü. Son bir senedir televizyona bakıyor ama benim seçtiğim içeriklere. Onada aşırı bağımlı değil zaten öyle acik durur kendi benim peşimde dolanir. Dün itibariyle onuda kestim artik. Çünkü cok aksi her şeye hayir yok diyip inat ediyo. Ekrandan mi acaba diyorum. Sürekli kendimi sorguluyorum iyi bir anne değilim miyim diye. Çünkü artik sabrım tükeniyor. Bir konuş iki konuş her konuda ikna etmeye çalış güzelce anlatmaya calış yok olmuyor. Ağlıyor ağlıyor ağlıyor. Napacagimi bilmiyorum artik bide yani evde duran bi çocukta degil. Sürekli dışarı çıkarıyorum çocukların içine götürüyorum. Beraber avm ye oyun alanına falan gideriz. Yinede memnun değil hiçbir şeyden. Sabahtan beri oturuyorum oynuyorum onla kaldırıp oyuncakları atıyor dağıtıyor. Konuşuyorum böyle oynayalim diye yok. Napim kızlar siz söyleyin. İnsanlar artik Allah sana sabır versin bu çocuk hep ağlıyor diyor. Uzman desteği mi alayım kreşe mi vereyim napayım bi akıl versin. Az önce doldum taştım bende ağlamaya başladım eşimi aradim geldi götürdü şuan evde tek başıma kara kara düşünüyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(411 puan) tarafından
Zor Allah yardım etsin uzmandan destek al bence
-Reklam-
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Bir danış bakalım uzmana canım ne diyecek. Ne tavsiye edecek. Kendi kendini bitirirsin yoksa. Huysuz çocuk bişeye benzemiyo.
(2,282 puan) tarafından
Maalesef öyle. 30 yaşında saçlarım bembeyaz oldu sıkıntıdan. Her günümüz ağlamaklı
(1,944 puan) tarafından
Kıyamam Allah yardımcın olsun inşallah
0 oy
(972 puan) tarafından
Evet canım ekrandan ben kızımın eline çok nadir veririm telefonu onu eline alınca çok asabi oluyo herseye inat ediyor hayır diyor o yüzden kesinlikle verme 
(2,282 puan) tarafından
Yok bitti zaten eger ondansa gerekirse satarım hiç görmesin evde
0 oy
(19,788 puan) tarafından
Yok ya şimdiki çocuklar herşeyleri var mutluluk nedir bimiyolar 
(2,282 puan) tarafından
Evet bizde annemiz gözüyle baksa korkar otururduk
(19,788 puan) tarafından
Aynen öyle az oyuncak vardı ama çok arkadaşlık kurar oynardık güç bela çıkıyolar dışarı ya
0 oy
(1,826 puan) tarafından
İnanki bugün bende bu durum için post actim kendimi gördüm şanki 
(2,282 puan) tarafından
Şimdiki çocuklar niye böyle ya.
0 oy
(9,321 puan) tarafından
Bunlarda geçer inşaallah bacım sabret benimde oğlumda hamilelik ayrı uykusuzluk ayrı suan4yasinda halen gece uyumaz ama bunlar da geçecek mesela gaz sorunu dis çıkarma gibi anlatıyor olacaz
(2,282 puan) tarafından
İnanır mısın hiç umudum kalmıyor bazen o kadar ki çaresiz hissediyorum kendimi
(9,321 puan) tarafından
Eşinden ailenden destek al

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 258 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 277 göst.
26 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde smyraksmz (76 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 532 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 672 göst.
20 Eylül 2020 Aile kategorisinde Nurane (759 puan) tarafından soruldu

397,183 soru

11,879,399 cevap

35,995 kullanıcı

...