0 oy
367 göst.
önce Aile kategorisinde (7,014 puan) tarafından
Biz genelde eşim dışarda oluyor bende çocuklarla uğraşıyorum biraz TV biraz telefon öyle zaman geçiriyorum. Eşim evde olursa da genelde ya uyur ya telefonla oynar çay sevmez kahve sevmez tatlı sevmez o yatakta ben koltukta ayrı gayrı takılırız. Bi yere gidelim desem yorgunum der yada işim var gidiyorum der . Aktivite sıfır. Bi gelen giden olsa da iki çift lafın belini kırsak diye kapılara bakıyorum yeminlen

21 Cevaplar

+1 oy
önce (581 puan) tarafından

Ben hunimle gezerken kocam da Telefonla oynuyor :D

önce (294 puan) tarafından
Asgjtjj
-Reklam-
0 oy
önce (35 puan) tarafından

Akşam ulaş uyuyuncaya kadar ona kölelik yapıyoruz :D oyun alanına götürürüz bazen , bazen kendimiz kafeye gideriz , evde onunla oyun oynuyoruz falan … o uyuduktan sonra film izleriz puding yaparız yeriz kahve içeriz konuşuruz o ders çalışır yüksek lisans için bende içerde kafa dinlerim bazen hem birlikte vakit geçiriyoruz hem kendi kendimize alan oluşturuyoruz 

önce (7,014 puan) tarafından
Şu kahve eşliğinde sohbet etmek olayına o kadar özeniyorum ki anlatamam. Maşallah size
önce (35 puan) tarafından
Çok teşekkür ederiz canım benim ❤️
0 oy
önce (285 puan) tarafından
Kızımın gönlünü ederiz park oyun alanı yada evde oyunlar o uyuyunca dizi film ya da bizde yatarız :)
İşten gelip ailesiyle dışarda vakit geçiren erkeklere helal olsun valla bizimki geliyor eve ayılıyor bayılıyor ben kalk gidelim desem yokdiyo bi telefon gelince enerji yükleniyor turp gibi oluyor fırlıyor dışarı .
0 oy
önce (311 puan) tarafından
Canm iki oğlum var benmde eşim gece çalışıyor sürekli akşam 8 den sonra evde yok zaten.bende çocuklarla takılıyorum öyle izin günümüz var işte ondada zaten çocukları parka falan götürüyoruz bazen evde takiliyorz öyle.bizimde sosyal aktivite sıfır.ama buna şükür Rabbim saglik sorunu vermesin ben raziyim
Bende çok şükrediyorum halime özellikle depremden sonra birisi demişti ki biz evimizde sıkılıyoruz diye isyan ederken şimdi evsiz kaldık sıkılmaya da muhtaç kaldık o yüzden Rabbime çok şükrediyorum ama insan yinede bazen değişklil arıyor
önce (311 puan) tarafından
Aynen kuzum hepimiz insanız sonuçta arada bir hava almak değişiklik yapmak iyi geliyor insana.ama çok şükür halimize depremdekiler i o depremi yaşamış biri olarak düşünemiyorum bile evsiz kalmak nedir o zaman yaşadık bizde adana da Çok şükür geçti gitti.evlatlarin kuxuk galiba az buyusunler beraber gezersiniz kuzum benm de düşüncem bu şimdilik
0 oy
önce (1,404 puan) tarafından
Çocuklar uyumuş oluyor eşim gelir işten vay yemek otururuz sohbet ederiz biraz telefona bakarız sonra kahve içeriz konuşuruz 

İzinli günlerinde çocuklarımızı gezdiririz 

Eğleniriz akşam uyku saatinde evimzie geliriz kahve içeriz öyle canım bazen film izleriz 
önce (1,404 puan) tarafından
Çünkü eşim işten gelince dinlensin isterim çocukları uyutuyorum o gelmeden
Ama hafta içi çocukları hiç görmüyor mu
önce (34 puan) tarafından
Ee çocuklarla ne zaman ilgilenebılıyor sadece izinliyken görüyor o zaman
0 oy
önce (5,224 puan) tarafından
Eşim spora gider genelde gitmeyince çocukları parka goturyoruz . Evde genelde tekiz bnde çok sıkılıyorum bu durumdan
Sizin yine parka gitmek gibi aktiviteniz varmış bizim o da yok yeni park yapıldı evimizin aşağısında kocaman lunapark çocuk oyun parkı havuz kafeterya spor aletleri neler neler ve bizimbğtün mahalle akşamları oraya gidiyor bizse kukuman kuşu gibi gece gündüz evin içindeyiz
önce (34 puan) tarafından
Kendın git çocukları alıp canım zormu mahallede ymiş zaten
Yok benim eşim cahil bir ailede büyüdüğü için gece kadının dışarda ne işi var tek başına kafasındalar eşim de aynı şekilde o yüzden pek mümkün değil gündüz gitsem giderim aslında ama o kadar sıcak oluyor ki park yeni oldugu için ağaçları da çok küçük hiç gölge yok
önce (5,224 puan) tarafından
Eşinle konusmaya çalışsan anlatsan yada akşama doğru sen çocuklarını alıp gitsen.. bazen gerçekten eşler anlayissz olabiliyorlar.. takı kafasına sokana kadar
0 oy
önce (9,092 puan) tarafından
Çocuklar 9 da uyur biz dizi, film, maç izleriz. Oturur sohbet ederiz. Çaylar kahveler cipsler vs.

Olmadı balkon keyfi yaparız, yetişkinler için oyunlarımız var onları oynarız. 
Ya ne güzel bizimkiler zaten saat 11 den aşağı uuumuyolar eşimde onlardan önce uyumuş oluyor bende yanlız başıma biraz kafa dinleyip yatıyorum. Ama sabah çok erken uyanmıolar mı bizimkiler gece 11 sabah 7 8 de ayaktalar
önce (9,092 puan) tarafından
Hayır 9 yatar 9 da kalkarlar canım biri 25 diğeri 12 aylık..
Maşallah keşke benim çocuklar da öyle olsa biri 5 biri 1 yaşında şuan zor uyuttum iksiini sabah kargalar kahvaltısını etmeden uyanırlar
0 oy
önce (4,670 puan) tarafından
Ben calisiyorum. Cocuk uyuyunca is yapiyoruz cogu aksam :( 

Esim ortaligi toplar ,mutfagi toplar. Ben camasir katlarim,makinaya camasir atarim. Cocuk uyuduktan sonra en az yarim saat en fazla 1 saat evle ugrasiriz. Sonra anca birimiz bi koltuga oburumuz obur koltuga yayilip dinleniriz. Haftasonu falan ya da is yapmayacaksak belgesel,turk filmi falan izleriz. Bazi gunler bitki cayi,bazden meyve ,dondurma oyle geciyo. Bazden de esim yuruyuse cikar. 
Olsun birlikte yaşam alanını toplamak temizlemek beraber emek vermek de çok güzel birşey bence maşallah size
önce (4,670 puan) tarafından
Buna sukur. Calisinca zor oluyo. Aksam tek istedigim 2 saat dinlenmek :D
0 oy
önce (2,168 puan) tarafından

Yemekten sonra muhakkak çay içeriz yanında kuruyemiş çekirdek cips bisküvi yada kek muhakkak olur.. YouTube dan eski bir dizi açarız .. eşim namaza gider gelirken dondurma alır genelde .Çoğu zaman parka piknik alanı na çıkarız çayı demleyi 4 çocukla :P3 nün bisiklet var 1 nin akülü araba onları arabaya bindir indir derken gece olur :D

Maşallah ya 4 çocukla parka marka çıkabiliyorsunuz biz iki taneyle çıkamıyoruz eşime parka gidelim deyince büyğk olanı çıkmamak için ağlıyor küçüğü meme istiyor ağlıyor zırlıyor iki çocukla bi yere mi gidilir diyor
önce (2,168 puan) tarafından
Asıl çok çocukla çıkılır canım çünkü evde bunalıyorlar birbirlerine sarıyorlar sıcakta.. dışarda enerjilerini atıyorlar. Benim 4.de emiyor dıka basa doyurup çıkarıyorum ordada eline birşeyler veriyorum duruyor
0 oy
önce (635 puan) tarafından
parka çıkarız 9 10 a kadar otururuz bazen kızimız erken uyur bizde balkonda otururuz 
0 oy
önce (466 puan) tarafından
Eşim alsam 10 gibi geliyor aç ise yemek yapıyorum.Oglumla ilgilenir yada ben ilgilenirim o yapar sonra gece 12 e kadar uyutmaya çalışırım uyutamazsam eşim ile birlikte sallarız erken uyursa gazoz bazen kahve bazen de dondurma falan yeriz.Bazwn eşim bilgisayarda oyun oynar bende yanında otururum eğer çok yorgunum minnik uyuyunca bende uyurum
Demekki insan hem erken kalkıp hem geç yatabiliyormuş benim eşim saat 10 olmadan çoktan uyumuş olur çocuklar bile ondan sonra uyuyor
önce (466 puan) tarafından
Eşim 12 den sonra gece 2 ve 3 e kadar uyumaz
0 oy
önce (4,561 puan) tarafından
Çay sefamız olmazsa olmaz haytalı yemeye kaçıyoruz bazen dondurma yemeye meloşu oyun parkına götürüyoruz şuan onlar bambu çubuklarla ev yapıyor ben bi yandan çay demliyorum öyle 
Çay bende çok severim içmeyi çay eşliğinde birşeyler yiyip sohbet etmeyi ama eşim içmez kahvaltıfa bile ancak bir bardak belki. Akşamları da bazen demliyorum hem tek başıma içesim gelmiyor hem çocuklar döküyor saçıyor onlara birşey olur diye de demlemiyorum artık nerdeyse iki üç aydır akşamları çay demlemedim
0 oy
önce (610 puan) tarafından
Evimiziz onu müsait olduğu için genelde oğlum dışarda oynar bizde dışarıda otururuz.. onun dışında 9a kadar yemek çay oyun kısmı biter oğlum uyur 9da ve biz gece 12 1e kadar konuşuruz..
Sabah erken kalkıp gece de çocuklar uyuduktan sonra eşine zaman ayıran erkeklere helal olsun valla bizimki çocuklardan önce uyuyor uyku hastası bıraksan üç gün uyur aralıksı
0 oy
önce (16,561 puan) tarafından

Sen ben olabilir misin :D biz de öyleyiz malesef 

Of çok sıkıcı ama bazen diyorum ki isyana mı giriyorum acaba hemen şükrediyorum Rabbime kiracı da oldak kendimize göre bi düzenimiz evimiz var dısarda sokakta değliz çok şükür ama insan gece gündüz dört duvarın arasında bynalıyor gerçekten
0 oy
önce (2,736 puan) tarafından

Ben de genel de yalnızım, oğlumla beraber oturuyoz eşim çalışıyor mesailerde falan. Geceler çok sıkıcı vallahi, insan konuşacak birini istiyor yanında 

Aynen öyle valla dönüp dolaşıp buraya saruıyorum bende arkadaşlarım hepsi çıkarcı zaten adam akıllı kimsem yok annem evime gelmez görümcem vardı bazen onla takılırdık oda başka şehire gitti çalışmaya iyice yapayalnız kaldım
0 oy
önce (11,527 puan) tarafından
Dizi izleriz kitap okuruz kız 9 da uyur zaten. Muhabbet sohbet öyle geçer zaman.
0 oy
önce (16,673 puan) tarafından
Eşim işten erken gelir 4 gibi. Sonra ben yemek hazırlarım yemek yeriz. Fırsat olursa hepimiz bı uyuruz az bişey. Sonra uyanırız.bulasik ortalık toplama çocuklarla uğraş çay iç meyve ye çocukları uyut vakit nasıl geciyo anlamıyorum. Benim akşamları çay saati en sevdiğim şeydir. Ailecek keyif vaktimizdir. Eşin çay sevmese de gelse otursa iyi olur. Ama sen zaten bunu soylemissindir 
Bende çok severim hatta çayın yanına özene bezene tatlı yaparım kek kurabiye yaparım eşim ağzına sürmez yanımda otursa da gözü hep telefondadır pek iletişimimiz yok anlayacağın tek başıma da artık içesim gelmiyor zaten çocuklar da koşturuyor durmuyolsr onlara bişey olur diye de bi tek kenim için demlemiyorum belki 2 3 aydır akşam çay demlemişimdir nerdeyse
önce (16,673 puan) tarafından
Kız kendin için yap.ic. keyfini yap. Cayimdan asla taviz vermem. Sen de iç. Çocuklar koşsun. Sen yanına koy iç.
0 oy
önce (1,331 puan) tarafından
Akşam işten gelince eşim çocuklarla oynarken ben sofrayı kurarım, hep birlikte yemeğimizi yeriz, malum iki küçük çocuk olduğu için birini ben diğerini eşim doyurur, öyle olunca sofra Faslı biraz uzun sürer, sonra hemen çayı koyarım, bulaşıkları makinaya yerleştiririm ,o sırada çocuklar babaları ile boğusmaktan yorulur, ikimizde ayaklarımiza birer yastık alıp çocukları uyuturuz, sonra ya muhabbet ederiz ,yada yanımıza abur cubur alıp film keyfi yaparız:))
0 oy
önce (122 puan) tarafından
Benim de öyle eski komşum var ona giderim sağolsun yoksa kafayı yerim
0 oy
önce (6,032 puan) tarafından

Yemek tv izleme çay içme varsa bir olay dedikodu üzerine konuşma kritik yapma :D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 240 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Yrdsn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,167 göst.
9 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 448 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,160 göst.