0 oy
1,062 göst.
Diğer kategorisinde (309 puan) tarafından

Bugün yine Konya da olmuş benim başıma da gelmişti aynı olay oğlumu kaçırmaya çalışmışlardı saniyeler içerisinde oluyor her şey ne olur çok şıklar edin :( 

image

23 Cevaplar

+9 oy
(712 puan) tarafından
Hastaneye gidiyoruz suriyeli tercüman  var ama kurtce tercuman yok okadar kürt  halki geliyor yaninda genc dil bilem yoksa o teyzeler amcalar dr lara saf saf bakiyor bisey anlamak icin ben turkum ama onlara taninan hak o insanlara da verilsin  ama olur mu anca ayrim yapsinlar suriyeliler s. Gitsin istemiyorum kendi ulkemde 
(309 puan) tarafından
Kürtlerle Türkler i ayrıştırmaya çalıştırıyorlar ama bu soysuzları baş tacı ettiler . Çok yazık
(8,751 puan) tarafından
Nezire kesinlikle haklısın bizde bu vatanın bir parcasiyiz bizde savaştık bu ülke için ama elin suriyelisi kdr kıymetimjz yok böyle diyincede linç ediyolar
(712 puan) tarafından
Ya simdi 3 5 ah mak yuzunden milleti birbirine dusuruyorlar bi kactane kendini bilmez ortaya bisdy atiyor tum deliler  oraya koşuyor  bu vataninin nasil alındığını  bilen yok  iste ama sonradan gelme suriyeliler kurtarmis gibi bas taci ettiler ya heryerde suriye tabelasi var esitlik olsun ozaman herkese haksizlik degil
(49,666 puan) tarafından
sonuna kadar haklisin canim
(712 puan) tarafından
Ben gercekten buna cok kiziyorum dagdaki vatan haini ile normal aramizdakini bir tutuyorlar benim bircok arkadasim kürt  okadarda iyi anlasiyoruz yediginiz ictigimiz bir gider bogazimizdan onlar bize biz onlara saygi gozteriyoruz konu kapaniyor ama her insan bunu yapmiyor ayrimcilik olmasin iki millette birbirine sirt verse bu ulke suan cok farkli olurdu
-Reklam-
+3 oy
(8,751 puan) tarafından
Suriyeli kelimesini görünce öğürmem geliyo bir kurtulamadik bunlardan lanet gibi yapistilar
(8,751 puan) tarafından
Çok zoruma gidiyor mahalle onlarla dolu nefretle bakıyorum elimde değil bedava yaşamalarıni hazmedemiyorum kendi vatanimda benden daha degerliler
(309 puan) tarafından
Adamlar burada zengin oldular ya altlarında arabalar son model bizim evin yanında lüks bir restaurant var oraya geliyorlar düşün
(8,751 puan) tarafından
Allah'ın belalarii yapistilar
(309 puan) tarafından
Daha da çıkmazlar
(407 puan) tarafından
Gitmez o pislikler el bebek gül bebek geçiniyorlar Konya da biz yabancı olduk kendi memlekete mizde her yerde onlar öncelikli artık Bi el atılması gerek bunlara
+1 oy
(45 puan) tarafından
Kendi ülkelerine gitsinler artık nefret ediyorum gerizekalılardan
(309 puan) tarafından
Bende nefret ediyorum benim oğluma da hiç dikdiklernden beri
0 oy
(1,098 puan) tarafından

Ayyyys oradan yeni taşınmıştım :O 

(309 puan) tarafından
Valla bende Konya dam gitmek istiyorum bayburtta hiç yok :(
(1,098 puan) tarafından
Orada da hiç bir şey yok aşırı soğuk yaz bile uğramıyor
(309 puan) tarafından
Çok gelişti aslında ben konya ya gelince Bayburt u özledim mesela
(1,098 puan) tarafından
Bayburtlu musun :)
(309 puan) tarafından
Değilim canım denizliliyim ama doğma büyüme Konya Bayburt a evlenince gittim
0 oy
(378 puan) tarafından
Bizim burda otoparkta nargile içiyordu kadınlar. 
(309 puan) tarafından
Bakalım kendi ülkelerinde yapabileceklermiydi bizden daha çok el üstünde tutuluyor
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Allah belalarini versin yaa ne istiyolar bu çocuklardan Allah'tan sızde farketmişsiniz canım yaa Allah muhâfaza 
(309 puan) tarafından
Allahtan farkettik benim için çok kötü bir gündü Rabbim kimseye yaşatmasın
(1,327 puan) tarafından
Amin canım Rabb'im çocuklarımızı tüm kötülüklerden korusun
(309 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(1,927 puan) tarafından
Allah korusun yaa kendi pis kalpleri boğsun onları inşallah.
(309 puan) tarafından
Amin amin amin
0 oy
(2,934 puan) tarafından
Öyle birşey yapsın yada denemeye kalksın orda onu kaça bölerim bilmiyorum. Valla kim ne derse desin ben ayrım yapiyorum gitsinler artık parka gidemez olduk bunlar yüzünden kızım daha 5 buçuk yaşında o bile yarım yapıyor oynamıyor asla aynı parkta bile olsa 
(309 puan) tarafından
Geçen gün parkta ulaş ın kafaya bir vurdu bağırdım böyle koşuyor annesine valla cinlerim tepeme çıkıyor üstelik ulaş kadar öyle fenalar li
0 oy
(201 puan) tarafından
Bu o.... Verecekler bana ahh varya döndere döndere haşat ederim kahpeyi
(309 puan) tarafından
Valla ben de şu olaylar olurken dedim dövsem birini
(201 puan) tarafından
37 yıllık hırsımı alırım en azından
(309 puan) tarafından
Aa niye o kadar uzun
(201 puan) tarafından
Hayat şartları malum :-)))
0 oy
(968 puan) tarafından
Allah korusun hepimizin evladını 
(309 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(5,301 puan) tarafından
Valla urfa da da cik var kacirilma olayi
(309 puan) tarafından
Allah ın cezaları
0 oy
(424 puan) tarafından
Böylelerine güzel bir sopa çekmek lazım falakaya yatır ver anam ver yürüyemez hale gelsinler 
(309 puan) tarafından
Bana verseler keşke ah ah
0 oy
(9,215 puan) tarafından
Bunlar spekülatif haberler de olabilir kayserideki olay gibi. Yine dikkatlı olalım ama durum bu her duydugunuza inanmayın 
(309 puan) tarafından
Burası Konya nın  kendi haber sitesi canım yalan haber yapmıyorlar güncel haberleri paylaşıyorlar
(9,215 puan) tarafından
Bende Konya'da yaşıyorum o haberi gördüm bende canım. Kendi sitesi dahi olsa dikkat etmek lazım ha gercekten de olmus olabilir ama ardını yoklayın yani haberin
(309 puan) tarafından
Kayseri de ki olayda gerçekti gözümüzü açmazsak daha neler yaşarız neler yaşamaya devam ediyoruz savunulacak bir tarafı yok her doğru  haberi asparagas diye halkı dindirmeye çalışmak buna da inanarak haa ya tamam böyleymiş demek te bana göre değil
0 oy
(429 puan) tarafından
Vay haysiyetsiz sürüleri ya bi bitmediler 
(309 puan) tarafından
Bitmezler daha da
0 oy
(712 puan) tarafından
Bursa emek köyde  1 ayda 5 cocuk kayboldu 3 ü bulunmustu ama ikisi nerde kim bilir allahim evlatlarimizi korusun tum kotuluklerden 
(309 puan) tarafından
Ayy ayy :( amin
0 oy
(282 puan) tarafından
Serbest kalırlar yine onlarda biliyor. Allahım çocuklarımızı hep iyiyilerle karşılaştırsın
(309 puan) tarafından
Tabi serbest kalırlar sonucu sonu yok
0 oy
(2,816 puan) tarafından
Geçen gittiğimiz parkta da oldu. Kadın cocuğu bulamadı aklını kaybetti 1 dakika icinde. Millet gelip oturuyor ben çocuk gözlemekten kör oluyorum. Allahım esirgesin. Aklım cikiyor aklım. 
(309 puan) tarafından
Ben de Konya da öyleyim hayatta oğlumun başında. Ayrılmam çok korkuyorum ama Bayburt’ta mesela gözüm kapalı güvenirim çünkü orada sadece yerel halk var yabancıyı kabul etmiyorlar
(2,816 puan) tarafından
Valla ben çok tedirgin oluyorum canım.. Eşim hatta geçen 10a doğru geldik kızla eve. Lütfen karanlığa kalmayın aklım çikiyor dedi. Artik sokak lambası yanar yanmaz evdeyiz. Ben olsam nolcak yapacak olan ben vqrkende alır götürür.
(309 puan) tarafından
Kız benim oğlumu bebek arabasındaydı yanımda sürmeye kalktılar sürmeye o derece densizler
(2,816 puan) tarafından
Ay Allahım korusun evlatlarımızı :(
(309 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(14,478 puan) tarafından

Pimpirik dediler daha bugün bana :)

Düğündeydik ve kızı tuvalete götürmem lazımdı.
Oğlum inatla gelmicem diyo. Ben gözlerimle babalarını arıyorum.

Baktım biri diyo o kadar pimpirik olma .
Ya işte öyle olmuyo dedim geçtim.
Çocuk bu.. annen cagiriyo derler gider peşlerine.
Bırakılır mı ya..
Allah denk getirmesin evet ama iş biraz da anneler de bitiyor.

(309 puan) tarafından
İnan ki her şey saniyelik olabiliyor çünkü benim başıma da geldi bebek arabasını götürmeye çalıştılar çocuğumu yanımdan yani annelerde tabi ama insanız sonuçta
0 oy
(1,303 puan) tarafından
Midem bulanıyor şu i*nelerden apartmanımızda var maşallah nasıl öğrenmişse Türkçe yi bende güzel konşuyor o kadar kibarlaşyor görmen lazım yani sürü gibi kalyosunuz  evde tek kalman imkansız iki gün önce ne alakaysa yani bi b*kluk vardı bunda tek tek daire daire bastı en son bize geldi tanımam etmem konuşmam sabah 9 du şartel attı elektrik gitti evde tekim bakabilir misiniz diyor bide bir mıymıy konuşuyor hangi müşteri temsilcisi dersin pislik karı 
0 oy
(5,495 puan) tarafından
Taner_minator a katılıyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 373 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,528 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 540 göst.
29 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 940 göst.