0 oy
461 göst.
Aile kategorisinde (591 puan) tarafından
Eşim suçlu ama gerçekten suçlu yüzüne çarptım suçunu kabul etmedi. Konuşmuyorum onunla gönlümü almaya konuşmaya bile yeltenmiyor o benden daha fazla bana küs konuşmuyor. Sorum şu ne yapmam gerekiyor ilk adımı ben atmak istemiyorum ondan bekliyorum ama onda da tık yok ne yapmam lazım gittiği yere kadar gitsin mi küs kalayım mı. Bana akıl verir misiniz

30 Cevaplar

0 oy
(190 puan) tarafından

Hiç gün. Hayatta küsemem on saniye belki. En fazla on bes saniye. Oda çok. Yok ben kusemem trip atamam hemen yumusayiveririm gülme gelir :D

-Reklam-
0 oy
(865 puan) tarafından
Ben inatim kocam daha da inat ve genelde hakli hep odur kendince konuşmaz bende konuşmam maksimum ikinci hadi olsun üçüncü gün gelir yanaşır telafi eder ama senin hiç yüz vermemen gerek taviz verdiğin zaman senin gelmeni bekler tavjz verme konusma bak gör o zaman nasıl gelecek er ya da geç sadece sabret
(591 puan) tarafından
Dediğinizi yaparsam gelir diyorsunuz öylemi
Birde bana inat o kusuyor bana sanki suç bende ama dediğiniz gibi hep yüzü ben verdim ona yanına hep ben yanastim ama zaten dediğinizi yapıyorum 2 gündür yüzüne bakmıyorum
0 oy
(803 puan) tarafından
Bnde öyleyim sinir oldum mu konuşmam lafımı atarım ağzım önce susmaz sayarım ederim kendi de sinirin geçince konuşuruz der brz bekler hala konuşmuyorum suratına dahi bakmiyorm şakasına koluma vuruyor saçını çekiyor hadi konuş dayanamazsın bak diyor yürü git ya diyorm ama rahat brakmiyor beni küs kalamiyor bana yaa gün icnde barsmaya calsiyr ben epey uzatıyorum ama bakiyorm ki barismisim 
0 oy
(57 puan) tarafından
Konu ne kadar büyük olursa olsun maksimum 2 3 saat. Sonra bi şekilde konuşuyoruz.
0 oy
(788 puan) tarafından

En son 20 gün konuşmadığımi hatırlıyorum.:devil:

(591 puan) tarafından
Bizimkide o zamana kadar gider heralde
(788 puan) tarafından
Yok ya o kadar sürmesine izin verme , çünkü gerçekten de belli bir süre sonra alışıyorsun.10 20 gün küs kalsan bile artık normal olarak görüyorsun .oysa biz en fazla bir iki gün ayrı kalabilen bir çiftik .
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Hiç küs kalamam. Genelde ilk adımı ben atarım.  Dinimizce de yasak zaten 3 günden fazlası günah. Bi de o eşiniz hayat arkadaşınız. Ne olursa olsun akşam yastığa birlikte baş koyun diyor tecrübeli insanlar. Muhabbetin zedelenmemesi adına. Sonra karşılıklı inatlaşma oluyor. Bir ömür öyle gidiyor. Çocuklar da mağdur oluyor. Filler tepişiyor çimler eziliyor. Egolar devreye girdi mi sen ben kavgası ve küslükler bitmez. Hayat çok kısa. Küsken ölseniz ne olacak. Sonra bir ömür pişmanlık... 

Ha bi de haklı olduğu halde eşini sırf Allah rızası için razı etmeye çalışanlara mükafatlar vardır. (Bi hadisi şerifte görmüştüm.ancak tam sözlerini hatırlayamadım) Egonu itiyorsun çünkü. 
0 oy
(137 puan) tarafından
Ben de oda çok inatçıyiz benim kalbimi kirdiysa asla İlk adımı ben atmam eşim gelir sarilir öper nadiren özür dilerim der genelde öper sarilir en nefret ettiği şey o küskünlük zamanlarda onu Yok saymam ve ben aylarca kus kalabilirim kalbim çöp değil
0 oy
(617 puan) tarafından
Senin dayanamayıp geleceğini Bildigi için yapıyor bence inadı sana diye düşündüm ben. Sen ondan daha inat ol 
0 oy
(9,058 puan) tarafından
Gakliysam kendi gelene kadar konusmam 
0 oy
(81 puan) tarafından
Benim eşim de çok inattir şimdiye kadar inadını kıran olmadı hiç senin durumunu yaşadım bende sucluydu ve gönlümü almak için bile bişey yapmadı ama ben konuşmadım hiç kaynanam gildeydi  onlara belli etmemek için bişey sorunca falan cvp veriyordum ama başka konuşmadı hiç 5 gün boyunca bende konuşmadım 5 gün sonra kendi msj attı aradı gönlümü almaya çalıştı süründürdum baya bence sende hiç konuşma muatap olma hatasını anlasın sen gidersen alışır hep yapar nasıl olsa dayanamayıp konuşur af eder der 
(591 puan) tarafından
Sanki senin anlattın şey bizim aile inşallah sonuda öyle olur

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,272 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde H..A .V.V.A.M (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 705 göst.
11 Aralık 2020 Aile kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 315 göst.
0 oy