0 oy
396 göst.
önce Diğer kategorisinde (510 puan) tarafından
Bugün sordum dedi 6400 . Zarar edersin dedi kuyumcu . 10 milyar alış dedi . Bende bozmadım ama kullanmıyor 8  sene oldu evleneli . Eşimde boz diyor .

27 Cevaplar

0 oy
önce (15,992 puan) tarafından
Benim eşimde takmıyor çünkü altın yüzük aldığımızda bu haram meselesini.bilmiyorduk o yüzden ama satmadım satmam da kalsın 
önce (3,017 puan) tarafından
Bu ben jsjsjs
önce (4,809 puan) tarafından
:)) ben biliodum celik aldim esime ama
oda bende takmiyoruz ben kendi alyansimla tektas pirlanta var minnacik tasli guya adi pirlanta:) onu bozdurmayi
dusunuyorum bi halta yaramio duracagina bi isime yarar yada bozdurup kolye ucu alirim takarim en azindan. biz karikoca alyans noo:)
Yüzük sevmeyen karimi olur gizzz eşimin düz iste benimkide kendinden desenli düz seklinde bayan erkek versiyon tarzi bide tektasim var kocamin evlilik teklifi şeysi asla satamam kıyamam yaa kocam takmiyo bozdur diyo ama kiyamiyom düğün bayram oda takiyo❣️
önce (4,809 puan) tarafından
ben ince kolye harici bisey takamam gunluk. oyle serce parmagimin tirnagi kadar kolye ucu olacak o boyutta buyuk satafayli bise takamam. kulaklarim 3 biri 4 biri delik ama kupe takamiyorum batio bunaliyorum. yuzuk oyle bileklik oyle. saat oyle. apple watch almis esim dogumgunumde iki kere takabildim. bunaliyorum.  hatuna 20 bin verdik saat aldik cekmecede duruyor dio:))
Bende bilegimde parmagimda kulagimda takarim boynumda asla takamam şuan bileklik var 2 yüzük var 3 küpem var ☺
Hepsiyle aşk yaşıyorum
-Reklam-
0 oy
önce (3,991 puan) tarafından
yok bozmam eger cok zorda kalmadiysam
0 oy
önce (717 puan) tarafından
Benim eşim de takmıyor işi nedeniyle düşer falan diye hiç hiç bozdurmya kıyamam ya sonuçta onlar bizim ilk hatıramız. İsimlerimiz nişan tarihimiz yazıyor Allah sattırmasin da ama kıyamazdım ben :(
önce (510 puan) tarafından
İlki dar olmustu onu değiştirdik
0 oy
önce (345 puan) tarafından
Satmazdim neden takmıyor ki. Bir de neden altın aldınız gümüş aldık biz. Parmagindan çıkarsa keserim parmağını;))
O zaman bilmiyorduk haram olduğunu canim
0 oy
önce (34 puan) tarafından
Çok ihtiyacın yoksa kalsın canım o da bir hatıra sonuçta ama ihtiyacın varsa bozdur takmıyormuş nasılsa 
Yok canım ihtiyacim çok şükür
0 oy
önce (2,484 puan) tarafından
Bizde kullanmıyoruz eşimle ama bozdurmayı düşünmedik hiç. Duruyor öyle 3 senedir.
0 oy
önce (691 puan) tarafından
Bozduk çoktan biz :D
Benimde kafam karıştı yorumlardan sonra
0 oy
önce (319 puan) tarafından
Başlığı boşar mıydınız diye okudum, oha artık bunun içinde boşanır mı ki diyordum tam :D yani anısı falan yoksa ya da önemli değilse bozdurur hatırlanacak bir yere harcardım. 
Yine altın yapardım .ama baya kararsız kaldim
0 oy
önce (425 puan) tarafından
Eşinizin yuzugunu şekillendirip kendinize kupe yaptirabilirsiniz kuyumcuya sorun bi hem zararda etmemis olursunuz
0 oy
önce (5,175 puan) tarafından
Valla benim esim takiyor ben takmiyorum sevmiyorum alyansi gecen sordum 12bin dedi bozdurcaktim esim kabul etmedi
0 oy
önce (1,409 puan) tarafından
Ben onu kolye gibi takacağım 
0 oy
önce (559 puan) tarafından
Bozdur gümüş al onu da taksın bence 
0 oy
önce (331 puan) tarafından
Benim eşim takıyor ama gümüş tabi
Bende gümüş almayı düşünüyorum
önce (331 puan) tarafından
En iyisi canısı
0 oy
önce (420 puan) tarafından
Benim esim dugunlerde takar harici takmaz bozdurmak istemedik hatira duruyor ama ben yuzugumu mecbur bozdurup uzerine ekleyip yeni alyans aldim takamadiktan sonra durmasina gerek yok dedim ama kadinlar icin gerekli alyans erkek ler genel olarak takmiyot birde altinin haram boyutu var tabi
0 oy
önce (13,986 puan) tarafından
esim arabaya lazim oldu diye bozdurdu ama suan almak istesek gumjs alirdik kesin 
0 oy
önce (1,273 puan) tarafından
Takmıyorsa lazım olduğunda bozarsin eşin de yüzük altın olduğu için takmiyorsa gümüş alabilirsiniz
0 oy
önce (9,824 puan) tarafından
Eğer ihtiyacım yoksa bozmaz hatira olarak saklardim
0 oy
önce (967 puan) tarafından
Altın haram ben eşiminkini düğünden sonra bozdum 
0 oy
önce (1,910 puan) tarafından
6 senedir evliyiz sadece nişanlıyken taktık şimdi takmıyoruz, sakladım, hayatta satmam bir köşede kalsın bir zararı yok
0 oy
önce (534 puan) tarafından
Benm eşim gezmeye giderken felan takar bende pek takmam eşim der yüzüğünü tak bakım dye bende sevmem pek takmayi

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 307 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 536 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,126 göst.
4 Haziran 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 303 göst.