+1 oy
584 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlaar hem ozaman herkes daha çok postlara cevap veriyor yardımcı oluyor sizcede tekrar olsunmu. Bence etkin olmak için çok güzel ödülde kime giderse çok seviniyoruz zaten :) admine mesj atalım belki yapar

15 Cevaplar

0 oy
(15,790 puan) tarafından
Böyle şeylere gerek kalmadan cevap verilse keşke 
tarafından
Evet ama. Napalim
(6,681 puan) tarafından
Keşke canim..bakiyorum bazen insanlar kotu yorum yapmayi daha cok seviyo..birinin bi yanlisini gorsunler hemen saldiriyorlar ama gerekli postlara huc yorum yapilmiyo
(15,790 puan) tarafından
Evet evet bu gerçekten aşikar saldırı olsa birden ortaya çıkarlar
-Reklam-
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Hayirrrrrrr :D ben girmek istemiyorum o zaman..

Puan alacağız diye ortalık iyice karışıyor. Olmasinnnn :D
tarafından
Kimse kavga etmedi ama öyle. Bende mesela hep aktiftim kazanam ihtimalim 0 zaten kazanmak için falanda değil kazansaydimda almazdım :) maksat herkes burda olsun
(3,187 puan) tarafından
Bütün gizli kişiler ortaya çıktı hep yeni yeni isimler.. afedersin ama saçma sapan eski yeni bir sürü post .. o yüzden ben girmedim pek girsemde yazmak istemedim..  :)) başka birşey olsun ama bu olmasın.
0 oy
(1,374 puan) tarafından

Nolur başlamasın.Cevap vermek için cevap verildi tam bir kaos ortamıydı.Böyle bişey yapılacaksa gizliden yapılmalı.Bu arada sen kimdin ben hsla çözemedim:ermm:

tarafından
Benn güzel yürekli bacım :)
(1,374 puan) tarafından
Iııhhh yine çıkaramadım :)))
tarafından
Amannn bosveeeer şimdi tanıdın gerçek ismim Fatma soy adım elmas oyuzden bayan elmas :D
(1,374 puan) tarafından
Tmm kuzum :))
0 oy
tarafından

Bana kalırsa olmamalı çünkü bak platforma kimse kalmadı sırf yarış için herkes aktifdi yarıs bitti herkes kabuğuna çekildi 

tarafından
Kalmadı evet doğru
tarafından
+++++ Çok doğru Rahime ablacım vallahi
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Puan için insanlar yorumlarda saçmalyip kalp kirabiliyorlar bence hiç gerek yok bile 
tarafından
Öyle mi. Ozaman neyse
0 oy
tarafından
Canım öyle olunca samimiyet kalmıyor bence ben yarışma olduğu xaman post bile açmadım nerdeyse cevap verenler beni sevip yardımcı olmak istediği için yazsın istedim puan için değil 
(10,046 puan) tarafından
Bence o zaman samimiyet vardı o 1 hafta en çok eğlendiğim haftaydı:) her şeyi para olarak görmeyin lütfen amaç eğlenmek
tarafından
Bende çok eğlendim o hafta.
(10,046 puan) tarafından
Valla ben de çok eğlendim efsaneydi:)
tarafından
Oooo sampiyonnn haklısın da ben biraz alıngan ve kuruntuluyum :D <3
(10,046 puan) tarafından
Kiz ben normaldede cevap veriyorum senin postlara gördüğüm zaman ve bildiğim konulara hep yazıyorum kiyamam sana:D ❤❤
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Yok aman olmasın, şikayetçiler mi desen, hakaret edenler mi desen yok 50tl için neler yaptınız diyen mi desen :) eğlenmeyi bilmiyor bazıları ama gerçekten o 1 hafta çok eğlendim, güzel bir anı olarak kalacak:)
tarafından
Bencede çok guzeldiiii
0 oy
tarafından
Ayy hayır ya Bin tane post acildi oyle de sorduğumuz sorular görülmedi ya. Boşver boyle her zaman aktif grup yine burda zaten. Bilgisi olan yaziyor 
tarafından
Kalsın böyle :)
0 oy
tarafından
Farklı fikirler olsun ki kendimizi tekrarlamayalım 
tarafından
Pekalaaa  ...
0 oy
tarafından
Bencede güzeldi ya :D
tarafından
Ben çok eglenmistim :D
0 oy
(119,639 puan) tarafından
Tovbe de kiz valla yetisemiyodum
tarafından
Çoğunlukla istenmiyor :)
0 oy
tarafından
Hayır başlamasın bu defa daha farklı olsun en güzel söz paylaşan yarışması olsun geçen defa millet sırf puan için birbirine girdi
tarafından
Ahaha olabilir evet :)
0 oy
tarafından
o zamanda cok sacma sapan postlar cikiyor ve eski postlara bile yorum yapanlar oluyor boyle iyi bence
tarafından
Kalsın ozaman :)
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Hayir ya sacma sapan postlar acilior o zmnda hic giresim gelmiodu resmen yarisma bitene kdr dogru duzgun girmedim 
tarafından
Çoğu kişi istemiyor zaten :)
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Henuz daha dogum yapmadigim icin tecrubeli bi anne degilim arada bilidiklerime bide boyle bunun gibi akimli postlara cevap veriyorum kazanma olasiligim sifir ama belki geri gelebilir kazananada helali hos olsun
tarafından
Helalll olsun :)

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 634 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,897 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
25 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.
0 oy