0 oy
188 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Kızlar kayinvalidemle birlikte oturuyorum malesef bu devirdemi demeyin yaptım bir saflık dublex evimiz üstte ben oturuyorum şuan görümce yılanlari evde bide kayinvalidesini getirmiş yemin ederim bıktım bunlardan kocamlai evliyim bunlarlami bende assagiya inmiyorim bütün gün hastaneydim yorgunum başım agriyo yukarıya cikiyorum dedim eşim de işte şuan ama kayinvalidemin suratı beş karış inmiyorim diye iyimi yapıyorum sizce bıktım artik

3 Cevaplar

+1 oy
(2,816 puan) tarafından
Başkalarının gönlü olacak diye kendi gönlünü kırma. Şu hayatta öğrendiğim en önemli şeylerden biri bu. 
(2,816 puan) tarafından
Eşine söyle sende. Empati yap de. Beni anla de.
(25 puan) tarafından
Asla anlamiyo annesi öyle bir dolduruyoki bu yüzden kavga ettik ama alttan alıyorum eşimle huzurumu bozmak istemiyorum çünkü amaçları bu
(2,816 puan) tarafından
Valla nereye kadar alttan alacaksın :/
(25 puan) tarafından
Başka çarem yok
(2,816 puan) tarafından
Ne diyim bacım. Allah yardımcın olsun insallah.
-Reklam-
0 oy
(199 puan) tarafından
Birlik olduğunuz için ister istemez o da sana ters bir hareket yapsa senin yapacağın hareketten hoşlanmaz.

Tavırlarınız ve tripleriniz ağırlıklı olarak ailenize ve size zarar verir.
(25 puan) tarafından
Umrumda değil artık
(199 puan) tarafından
Bencede olmasın Allah kolaylık versin
0 oy
(120 puan) tarafından
6 7 senekii halimi getirdi yazdıklarınız gözümün önüne çok şükür kurtuldumm Allahım 2 senedir de hicc gormuyorum konuşmuyorum isterdim ki iyi insanlar olsunlar amaa bn de uzak uzakk olsunlar rabbim sennde yardımcın olsun hiç de inme o surat ne yaparsan yap değişmiyor çünkü 
(25 puan) tarafından
Nasıl ayrıldın peki lütfen yardımcı ol nasıl kurtuldun kocanj kaybetmeden
(120 puan) tarafından
Bnm iki kaynm iki gonrumcede vardı yanmda  ben bişey yapmadım eşim kendi gözü ile tanık oldu bana yapılanlara ve benm onlara karşı hizmedime sesimi çıkarmada devam etmeme işe girdim bir sene calistim o zman iki çocuğum vardı eşim annesine dedi sen evdesin bakarsın baktı mecbur çalıştım eşime destek oldum hamile kaldım iş yeri çıkarttı tazminat aldım o parayla gittim emin evime girdim yazıldım ilk çekilişte çıktı bir sene ödeme yaptık doğum yaptım bebegm 4 5 aylıkken kendi evimizi kurduk ayrıldık eşim dedi biz kendimiz.bir aile olduk çok kalabalığız sigmiyoruz artık dedi emin evimden ev de alınca gün doğdu bana çok şükür öyle kurtuldum sonrası eşimle başbaşa kalınca kendi evimizde ne sohbet edecez bilemedik o kalabalıkta hiç oturup sohbet edemiyorduk çünkü o elinde tel oyun ben öyle derken aramız açıldı baya sonra oturup konuştuk kendimize söz verdik toparlandık çok şükür amaa hep dua ettim hep rabbim yardım etti yuvamı kurtardım kaynannlar hicc gelip yardım etmedi eve taşındığında 3 5 ay kapimi calmadilar 2 sene onceside kavga ettim hepsiylede dedim daha ne arayın beni ne sorun oglunla görüş beni yok say eşimde ben gorusmeyibce oda istemiyordu ailesiyle görüşmek bana yaptiklarindan dolayı gidip gelmez bnm zorumla görüşürdu bıraktı öyle yani canm isyan etmedim hiç çünkü bana sahip çıkacak hiç kimsem yok Allah dan başka

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 200 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Dilaykorkmazoglu (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 269 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Dilaykorkmazoglu (24 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 484 göst.
14 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Denizela (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.