0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından
Ya aklıma takıldı. İlk normal doğum yaptım maa ikonciyi sezerbyan yapmayı düşünüyorum. Hemoroid ameliyatı oldum diye. Yinede doktorum normal yapabilirsin dedi. Bende kendimi normale hazırlamaya çalışıyorum. Ama dikkat etmiştim ilkinden sonra genişlik olmuştu. Çok değil ama yinede olmuştu. Fark edilir derecede. İkincide daha damı genisliyor. 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne alaka elbet oluyordur ama öyle abartılacak kadar değil. Benim doktorum bana doğumdan sonra öyle bir diktim ki eskisinden güzel oldu demişti.( Kadın bu arada doktor ). Şimdi durduk yere aayyy bu nasıl laf diyen olmasın açıklayayım.
(87 puan) tarafından
Özelde yapmıştır. Benim özele hidecek param yokki. Ya devlette yada şehir hastanesind eiste. Ancak imkanım var. İlkinde ebe dikmisti
(8,109 puan) tarafından
Ozelle alakası yokki devlette doğum yaptım doktorum gerçekten çok estetik dikiş yaptım dedi birazda kıyak geçtim demişti o kıyağı estetik dikisi işte daraltma asisindan
tarafından
Evet bunun özel hastane ile falan alakası yok. İlk doğum devlette oldu onda da çok güzel dikmislerdi.
-Reklam-
0 oy
(678 puan) tarafından

Bende tam tersi daralma oldu, çünkü doktorum bana sormadan Barbie Vagina dikişi yapmış :D Belki böyle bir dikiş isteyerek önleyebilirsiniz

(87 puan) tarafından
Özelde yaomissindir belki. Benim özele verecek malesf param yok. Dahada bollasirsa uzulurm valla. Esktra vajina amaliyatina girecek cesaretimde plmaz
(678 puan) tarafından
Özelde doğum yapmıştım evet ama böyle bir dikişten haberim yoktu bana yapıldığından da haberim yoktu. Doğumdan 2 sene sonra başka bir doktorda rutin muayenede sordum bazen acı oluyor neden diye, o da Barbie Vagina yapılmış da ondan dedi. Bir doğum daha yapsam çok zor olur muhtemelen doğumum
0 oy
(875 puan) tarafından
Bende oldu canm iki normal yaptım baya baya fark ediliyor yani
0 oy
(57 puan) tarafından
Devlette yaptım ama inancın olsun doğum sonrası daha da daraldı gibi. Hiç doğum yapmamış gibiyim. Bi sürü sayısız dikişin olduğunu söylemişti doktor. O sayede daraldı belki bilmiyorum ama genişlik söz konusu değil kesnlkle 
0 oy
(261 puan) tarafından
Ben bir normal doğum yaptım diğerini de 2 ay sonra bekliyoruz inşallah ama ilk doğumda bırak genislemeyi tam tersi daraldı öyle ki doğumdan sonra ki ilk ilişkiyi 2 ayı geçtikten sonra yasamistik ve ilk geceden zor geçmişti yani öyle soyleyeyim. Bu arada ozelde değil devlet hastanesinde doğum yaptım. Dikişsiz doğumlarda genişleme oluyormuş ama bende dikiş vardı hiç genişlik yoktu ayrıca genişlik olduğunu varsayarsan bile egzersizler var estetik ameliyat çözümü de var artık herseyin çözümü var yani . Bebeklerimiz sağlıkla doğsun da gerisi hallolur bir şekilde 
(87 puan) tarafından
Valla tabi cocuklarin sağlığı en önemlisi. İşte aklıma takildi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 169 göst.
0 oy
13 cevap 503 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 978 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,319 puan) tarafından soruldu
0 oy