0 oy
933 göst.
Diğer kategorisinde (1,320 puan) tarafından
Kocamın arkadaşıyla konuşmasını okudum 

Birtane ünlü sanatçının kız kardeşini göndermiş karşıdaki şahıs kocam da '' kız kardeşini de yerimmmm'' yazmış çok üzüldüm :( hamileyim ya çok utandım onun yerine söyleyemedim de hala moralim bozuk 

25 Cevaplar

+17 oy
(14,013 puan) tarafından
Soyleyemedin mi o telefonu boğazından içeri sokup afiyet olsun demen gerekiyordu
tarafından
Bendeee
(1,466 puan) tarafından
Deepblack ben daha da çok şey yapardim ama buraya yazamam  :D döverdim  o kesinde
Ggyk bende merak ediyorum ama susduna  göre bişey yapmicak
(1,320 puan) tarafından
Hala birşey demedim , niye konuşmuyorsun diyor. Bugün kontrolüm var zehir olsun istemiyorum kavga edicez biliyorum çünkü :((
tarafından
Ederseniz edin o üzülsün kıyamam sana o telefonu parçala bı yerine şok ama yutma en ufak şeyle başlar zaten
(1,466 puan) tarafından
Eninde sonunda demicekmisin?? O evladı görmeyi  haketmiyor  gidip ultrasonda  benim fikrim tabi
-Reklam-
+5 oy
tarafından

Akşam olupta yemek sorarsa senin yicegin seyler var dersin pis nefisli erkekler nefret ediyorum :angry:

+1 oy
(1,013 puan) tarafından
Ya erkek muhabbetidir şaka yapmıştır. Üzme kendini 
tarafından
Bende oyle dusundum de  neyse linc almim diye yazmadim:)
(673 puan) tarafından
Geliyo simdi linç
(874 puan) tarafından
Kız sen ne demek istiyorsun linç ederim seni :D  Şaka şaka bosversin gitsin b.k yesin ******
tarafından
Behis gelmedi:)
(673 puan) tarafından
Yok kiz yapamam ben linç:D ama erkek muhabbeti bile olsa hoc olmamış ya
+1 oy
(185 puan) tarafından
birak gitsin okadar kolay degil biliyorum bende hamileyken aldatildim ama keske afetmeseydim hergun dusunmekten aldatirmi acaba demekten guvenememekten cok yoruldum tabi bu benim sorunum ama tekrar guvenebiliceksen aldatilmicagina eminsen yinede tavrini koyman lazim
(185 puan) tarafından
sonucta baska kiza yerim demis aldatma potansiyeli cok yuksek adamin kendi sorunum oldugunu soyledim takibi birakmasin
tarafından
Guvenemezsin ama genelde erkekler arasında böyle muhabbetler döner canım. Hamile halinle yıpratma kendini. Hesap sor ama aşırı büyütme
(185 puan) tarafından
erkek arasinda boyle muhabetler donmemeli demeki arkadaslarida duzgun degil
tarafından
Yani arkadaştan kaynaklı oluyor genelde
(185 puan) tarafından
aynen
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Ya söylesene kuzum nasıl duruyorsunuz görüpte. Ben gördüğüm an suratına çarpardım kendini yiyeceğine kocanı ye 
0 oy
tarafından
Ah bu maymun istahli erkekler zikkim yiyesiceler
0 oy
(129 puan) tarafından
Bence eşin arkadaşına karım bunu görürse ben telefonu yerim yazmış sende yedir o telefonu bir zahmet bacım terbiyesiz bu erkekler

Şimdi size ne anlatacağım eşimin arkadaşı eşini aldatmış ailecek görüşüyoruz biz kadın direk demiş ki benim neyim eksik adam düşünmüş doğru demiş benim eşimde aynı bu da aynı o an tövbe etmiş bazı erkeklerde gurur var bazıları da o sokkatakileri över durur 
(1,320 puan) tarafından
Hay ağzına sağlık çok haklisin
(129 puan) tarafından
Var ya eşime gıcık oluyorum böyle eşleri görünce
0 oy
(15,823 puan) tarafından
...... Ye deseydin ayy ağzımı bozmucaycam daha fazla
0 oy
tarafından
Ay zıkkım yesin emi pis ay bacım rabbim sabır versin yazacak bişey de bulamadım kusura bakma 
0 oy
tarafından
Fotoyu bul esine at yerimmm yaz belki.utanir
0 oy
(8,082 puan) tarafından
B.ok yesin çok net 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Nasıl bir muhabbet yaa Allah yardımcın olsun doyumsuz erkekler, ayrıca hangi sanatçıya demiş 
0 oy
tarafından
O telefonu al kafasında kır sonra o yokmuş gbi çek git
0 oy
tarafından
Ya nasıl susup sadece kendi kendini üzüyorsun koparsana kıyameti ay 
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Zıkkımın kökünü yesin dengesiz

0 oy
tarafından
Neden erkeklerin aklı hep güzelliğe fantaziye çalışıyor eldekiyle yetinmek yerine niye hep gözleri dışarda
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Aksam olupta surnasinxa sen git o iki kadini ye derdim bi sure yuzune bakmazdim net.. 

Bide hamileymissin
0 oy
(748 puan) tarafından
Soyle vur yuzune vurmazsan daha neler gorurusun 
0 oy
(749 puan) tarafından
Hiç içibe atma patlat suratina o telefonu kndini iyce şişirme.aç bunlar aç dunyadaki butun kadinları yeselerde doymazlar
0 oy
tarafından
Ne doyumsuz bu erkekler ya

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 493 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 713 göst.
0 oy
0 cevap 482 göst.
25 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu