0 oy
385 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (238 puan) tarafından

Artıkkk gınaaa geldiiiiiii bu laflardan evlendiğimizde beri bu lafları duymaktan surekli ertelenmekten sürekli bakarız hallederiz niye acele ediyonnn gibu kelemeler artik beynimi sıkıyorrrr.........

:( sizin eşleriniz de böyle mi.

25 Cevaplar

+1 oy
(1,644 puan) tarafından

7 aydır tuvalete kırmızı gece lambasiyla giriyor misafirler fantazi odası gibi hala bakıp halletcek kocam soyleyeceklerim bu kadar :D

(503 puan) tarafından
Agsgsgsggs güldürdün sabah sabah :)
(1,644 puan) tarafından
Lamba yok dedi taktı kırmızı gece lambasını lamba aldık hala kırmızı misafirler kullanıyor sadece ama her hafta da muhakkak misafir oluyor onlarda alıştı artık :D
(503 puan) tarafından
Allah iyiliginizi versin :))
-Reklam-
+1 oy
(1,424 puan) tarafından
Erkeklerin geneli böyle 
0 oy
(219 puan) tarafından
Ayniii eşim valahh nefret ediyorum bu kelimelerden 
0 oy
(447 puan) tarafından
Sadece tamam der o kadar ve sürekli bana müdahale etmesinden skldm 
0 oy
(262 puan) tarafından
Benim eşim de böyle. "Acele etme" ifadesinin ete kemiğe bürünmüş elli kollu kıllı hali :D Ben o kadar sabırlı değilim. Bir konu gündeme girdiyse yapılır. Eşimi beklemem yapacağımı yaparım :D Çok kritik bir konu değilse tabii
0 oy
(3,463 puan) tarafından

Evet aynen tam da böyle her şey de malesef. Kendi ile ilgili konuları asla ertelemez yapar. Ben de ertelemekten nefret ederim yapılacaksa yapılır. Hatta dün halıları yıkamaya verdim telefonla aramış duymadım süpürge açtım eve. Niye yordun hamile halinle bu sıcakta ben eve gelince yardım ederdim dedi. Kalsın şimdi ben kendi işimi kendim yapayım yoksa o süpürme işi 10 günü bulur geçer dedim bozuldu lafıma :D

0 oy
(472 puan) tarafından
Tam der halledeliz der bekler bekler sonra zorla basının etini yiye yiye yaptırırım 
0 oy
(48 puan) tarafından
Bazı konularda evet 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
1 yilldir kızımın odasının lamba takılan yeri bozulmuş hala yapmadı ben acele ediyormusum 1 yıl oldu hatta daha fazladır 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
ben hic esime artik tamah etmiyorum yapabileceksem kendim yapamayacaksam babama soyluyorum. ev isi tamirat tarzi seyleri. esime kalsa ohioo olme esegim olme
(1,599 puan) tarafından
Merve tam bunu diyecektim. Casper bende senin gibiyim ama yarandik mi hayır tabikide
(3,463 puan) tarafından
Bu sefer nasılsa yapıyor hallediyor diye oralı olmuyorlar. Roller değişiyor zamanla
(1,599 puan) tarafından
Ayy evet ya :(
(4,889 puan) tarafından
evet o olay var nasilsa yapiyor diye tinmiyor. ama diger turlu beni daha yipratiyor. ccklara oda yaptriyoruz siparis verfik mesela duvar boyanacak 1500 kez dedim boyaci bul diye. yumurta kica dayaninca anca getirecek boyaciyi. ben denesem boyamayi beceririrm ama o isi ustume almak istemiyorum. verim parasini boyasin boyaci okadar da yipratacak yuk almam uzerime
(1,599 puan) tarafından
Yani herkes ayniymis bunu anladım
0 oy
(804 puan) tarafından
Sabah uyuyor çağırıp diyorum ki kahvaltı hazırlayayım mi sonra mı yersin diyor ki bakarız başlatma bakariza uyanacak misin uyuyacak misin ya sinir ediyor beni bir de ben ona son dakikanın adamı derim belki inanmazsinz herşeyi ertelediği için en basitinden bir yere giderken bebeği kendimi hazırlarım bebeğe çanta hazırlarım evi toplarım hala daha ben onu kapıda beklerim düşünün ömür torpusu
0 oy
(511 puan) tarafından
Benim.esimde aynı berbat bi durum..insan DYO acaba gerçekten mi acekeciyim acele etme çok sabirsizsin..beynimi yeme der ağzımı açar açmaz.sadece kendi dusunceleri mantıklı onların herşeyin en iyisini onlar bilir 
0 oy
(231 puan) tarafından

Bakarız lafı eşimin meşhur lafı sonrada baktım olmadı der:D

0 oy
(30 puan) tarafından
Geçenlerde bi söz okumuştum aklıma o geldi:D 

Kocam diye demiyorum tam 6 dil biliyor

1 Türkçe

2 Hallederizce

3 Bakarızca

4 Sen canını sıkmaca

5 Bi sakın olca da

6 Tamamca :))) 
0 oy
(592 puan) tarafından
Kendim yapıyorum çoğu şeyi artık.  Tamam diyip şimdi keyfim yok yarın hallederim diyor . 1 aydır çocuğa bez alıyor güya.  :) bitince ben marketten alırım artık 
0 oy
(624 puan) tarafından
Aynn bı ara çok derdi illallah getrdik artk bu lafları demiyor yapıyor 
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Genelde bunu söyleyen taraf ben oluyorum eşim bir şey dediğinde hemen yapar 
0 oy
(1,188 puan) tarafından
Bnmki öyle maalesef 
0 oy
(8,525 puan) tarafından
çıldırıyorum normal konuşurken bile bunları dese kavga ediyorum artık. 
0 oy
(954 puan) tarafından
Ayyy bizde de birazcık böyle olabilir. 

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 638 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (898 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 243 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.