+1 oy
960 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hani hep kadınlara başi ağrıyor derler ya. Tam tersi oldu mu hiç. Hani illaki ilişki anlamında değil cilve yapmak sarılmak bile olur. Sizin yanaşıp da eşinizin çok ilgilenmediği zamanlar oldu mu? 

Benim en sevmediğim şey ya. Ben kadın olarak gitmişim o sırtını dönmüş... :((((

37 Cevaplar

+1 oy
(262 puan) tarafından

Yani olmadı ama olsa da dert etmem o da insan, her zaman bana hazır olmak zorunda değil ki :(

(262 puan) tarafından
Ha ama genel olarak tavrı böyleyse bir kabalık var ortada. Onu da ekleyeyim.
tarafından
Genel olarak değil tabi canım ama ben reddedilmeyi sevmiyorum galiba
-Reklam-
+1 oy
(111 puan) tarafından
Elbette oldu.  Yorgun oluyor isteksiz oluyor.  Ayni zamanda bende oyle olduğum zamanlar oluyor   ama çok çok nadir geri çevirmiştir 
+1 oy
(8,525 puan) tarafından
biz nasıl o gün o modda olmadığımızda istemiyoruz, onlar için de aynı şey geçerli. tamam cinsellik onlar için daha önemli gibi ama robot değiller sonuçta. duyguları var, yorulabilerler. çok takılacak bir şey değil. ha uzarsa sorunu çözmek gerekir. 1-2 seferlik bir şey olmaz 
0 oy
(10,341 puan) tarafından
Ne ben ne eşim bu konuda birbirimizi geri cevirmedik. Genelde hasta olan biri olunca cilvelesme olmaz zaten:)
tarafından
Evet orası ayrı ;)
(10,136 puan) tarafından
Kişi kendinden bilir işi  :))))
0 oy
(427 puan) tarafından
Evet oldu ama gerçekten yorulduğu zaman oluyor genelde. Gece yapmazsa sabah o geliyor işe gitmeden. 
tarafından
Evet bizde de ayda yılda bir olsa da oluyor da ben reddedilmeyi sevmiyorum galiba
0 oy
tarafından

Kocam benden kaçıyor :D

Hiç bir zaman hayır demedim çünkü libidom yüksek , aksine ben yalvarırım herife :D

tarafından
Vallahi hiç ağrımadı bu zamana kadar :D yorgun da olsam tamam dedim hep :D
(1,264 puan) tarafından
Totişini kaşı maşallah ☺️
tarafından
Sizede nasip olur inşallah:D
(237 puan) tarafından
Niye başımız ağrısın tam tersi başımızin ağrısı geçiyor :⁠-⁠)
(1,264 puan) tarafından
Hahaha canım ya☺️alemsiniz kızlar
0 oy
(885 puan) tarafından
Evet ben hamileyken olmuştu son ayımdı karnım bayapı şişmişti o yüzden istemedi korktuğu için
0 oy
(624 puan) tarafından
Yok ben sırtımı dönerim genelde çok yorgunsam eşim ilgilenmemi sever kendi yorgun olsada yanına yanassam geri çevirmez şükür  öyle yapsa uzulurum
tarafından
Evet ben de yanastigim halde böyle ondan yana soğukluk hissedince kötü oluyrm
(624 puan) tarafından
Tabi canm bende olsam sinir olurum üzülüyorum ama belki yorgundr
0 oy
(345 puan) tarafından
Birkeresinde bana kızmıştı arkasını dönüp yattı ben de zorla saldırdım. Nasıl koruyor kendini :D namusunu korumaya çalışan genç kız edasıyla saklıyordu kendini :D
tarafından
Hahahaa;))
0 oy
(48 puan) tarafından
Bunu alışkanlık haline getirmediyse sorun yok ama hep yapıyorsa bir bit yeniği arardım
tarafından
Yok sürekli değil şükür
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Olmadi ama olsa da saygı duyarım sonuçta o da insan biz nasıl bazen istemiyorsak keyfimiz olmazsa onunda olmayabilir 
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Ne ben yaşadım ne eşime yaşattım bir birimizi tanıyoruz o yüzden sorun yaşamadık hiç bu konuda ama olurda reddederse alınmam sonuçta o da insan 
0 oy
(237 puan) tarafından
Bazen oluyor yani oda insan yorgun olur canı istemez bizde olduğu gibi bazen bizde istemeyiz ,  ama ona bunu söylerim sürekli oluyursa bu , yada konuş belki bir derdi vardır kötü düşünme üzülme normal bir şey bu
tarafından
Yok yav üzülmek değil de garip geliyor biraz
0 oy
(1,960 puan) tarafından
Hiç olmadı, yanında oturmam yeterli hatta korkudan yanında bile oturamıyorum  o derece libidosu yüksek biri:))
tarafından
Hahaha ;)) iyi bir şey mi bilemedim !)
0 oy
(5,091 puan) tarafından

Amann Allah'tan arar nasıl reddettsin:D

tarafından
İşte bazen oluyor demek ki ;)
0 oy
(954 puan) tarafından
Hahaha Eltilerin Savaşı filminde diyor ya 'Bu da köyün çeşmesi değil sonuçta' o misal yani. Her gün herkes gününde olmayabilir. 
tarafından
Hahaha ;)) aynen öyle de ne bilim erkekler yok demeisn ;)
0 oy
(321 puan) tarafından
Gidipte asla istemem çünkü uyudumu yarım saat sonra yanına gittiğimde uyanınca kuduruyor istememe gerek yok ki bence 
0 oy
(1,526 puan) tarafından
Yok cnm ya bende genelde istek olmadığı için peek yanaşmıyorum 4,5 yılda 3 normal doğumdan snr bayağı isteksizlik oldu ne zamn geçer bilemiyorum ben ister istemez onu geri çevirdiğim zmnlar oluyor 
tarafından
O kadar da geri çevirmek iyi değil ya ne bilim ;(
(1,526 puan) tarafından
Tabi cnm şimdi biz burda kadın kadına çoğumuz kardeş sayılırız hemcins olarak kusura bakmayın ama istemediğim halde onun ihtiyacını da gideriyorum napim bir karı koca arasında cinsel birliktelik nerdeyse en büyük bağ sayılır tabiki
0 oy
(16,864 puan) tarafından
Neden olmasın. Onlar da insan. Nadir de olsa olur yani. Her zaman ya da sık sık olsa alınmakta haklısın ama ayda yılda bir olunca hoş karşılamak lazım 
tarafından
Ayda yılda bir ama ne bilim erkekler yok deyince garip oluyor;))
0 oy
(9,098 puan) tarafından
Ben bunu çocuk yokken de varken de çok yaşadım canım. Eşimi isterdim reddederdi türlü bahaneyle o zamanlarda kendimi cok kotu hissederdim. Ve bunun buyuk haksızlık oldugunu dusunurdum gencsin hormonların tavan yapmıs ama seninle olmak istemeyen bir erkekle evlisin. Bi kere o kadar çok sorun olmustu ki dısardan adam mı getireyim gibi bişey demiştim artık. Hep kadına derler erkegını reddetme diye ama erkekte kadınını reddetmemeli.
tarafından
Aynen öyle ben en ufak ilgisizlikte de onu diyorm. Başkasından mi bekleyeyim ilgiyi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 161 göst.
0 oy
3 cevap 204 göst.
20 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Grcemr1365 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 345 göst.
27 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Hayal _paris01 (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 497 göst.

392,803 soru

11,747,336 cevap

35,736 kullanıcı

...