+1 oy
689 göst.
Diğer kategorisinde (834 puan) tarafından
Alt komşumuz var eşimin köylüsü taşınali 3 ay falan oluyor yaşlı biri böyle 50 yaşlarında oğlu var iki tane 20 li yaşlarda ve tanıdığım kadarıyla oğlu pek tekin değil. Kızım var 4 buçuk yaşında her gördüğünde kızı gönder bende dursun oynasın diyor bende istemiyorum haliyle rahatsız oluyorum sokakta her gördüğünde bağırıyor balkondan gönder kızi benim kızda gitmek istiyor ben rahatsız oluyorum sonuçta yaşıtı yok bı şey yok ki ben güvenmiyorum muhabbetim de yok merhaba merhaba ne diye ısrarla gönder diyor gondermicem dedim en son bi daha seslenmedi

Siz olsanız nasıl davranırsiniz ? Eşime söylemeli miyim sizce ? 

43 Cevaplar

0 oy
(1,289 puan) tarafından
Asla göndermem. Benden önce babası göndermez teklif etsem bana kızardı. Komşumuz vardı yaşıtımız karşı dairede çocukları olmuyordu. Onlar bizim kızı istiyordu bazen oynamak için asla verme diyordu eşim çok kızıyordu 
(834 puan) tarafından
Benim ki tanıyor ama ben güvenmiyorum
-Reklam-
0 oy
(4,754 puan) tarafından
Ben gondermem. Dogru degil dunyanin en iyi insani bile olsa dogru degil. 

Benim 3 yasinda kizim var karsi komsumun 4 yasinda torunu var. Arada onun torunu gelmek ister gonderirler. Ben bu durumdan bile rahatsiz olurum. Sorumluluk almak istemem . Cocuk yani sonucta evin de dusse bisey yese bogazina takilsa cok korkarim yani. Mumkunse yaninda yetiskin biriyle gelsin. Ben zaten cocugumu tek hic bi yere yollamiyorum.
(834 puan) tarafından
Bende yollamam kolay kolay
0 oy
(5,213 puan) tarafından
Yollama annelik duygusu görmek isteyen evime gelip görür cocugumu
(834 puan) tarafından
Gelmiyor hiç anlamadım bende madem o kadar sevmek istiyorsun gel sev
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Gönder ne ayrica bi de pencereden sepetle sarkıt bari. Seni de cagirmiyo da cocugu gonder. Küçüktüm kuzenimde kucuktu ama tacize ugradim. Hic kimsenin yaninda birakmam kızımı. Siz de birakmayin
(834 puan) tarafından
Evet hiç gel demedi bana
0 oy
(452 puan) tarafından
Bacım afedrsn ama aklında zorunmu var 50 yaşındaki kadın 4 buçuk yaşındaki çocukla ne yapacak akıl yok galiba kadında bide 20lik oğulları var bunu bize soruyorsan gerçekten iyi değilsin bak burda kimseye kırıcı konuşmadım simdiye kadar ama gerçekten ne alaka ya ne işi var bide siyorsn eşime diyimmi iyi yolla kiziini sapikmi iyimi kötümü önemi yok sinirm zıpladı bnmde kızım var 17 aylık hayatta yollamam valla biryere devir berabat ayrıca evde çoluk combak yok kzii nabacaklar 
(834 puan) tarafından
Bacım pardon da ağzını ayarla resmen hakaret ediyorsun bana !

Eşimin tanıdığı ister istemez insan düşünüyor acaba kötü mü düşünüyorum

Göndermedim göndermem de ama bunu ısrarla sorunca içime art niyet mi düşürdüm diye düşündüm

Eşime diyim mi dedim de eşim taniyor o yüzden dedim
(452 puan) tarafından
İyi ozmn eşin taniyor diye yolla kızını ağzım düzgün yerinde sinirirm bozuldu burda  he burada kirdimsa kusura bakma hakaret etmek haddime değil fakat bir sürü haber okuyoruz hakaret yok bu arada sağlıklı dusuenn biri yollamak için bunu sormaz direk yollazm sorulcak sorumu bu böyle taciz tecavüz yani bunu sorman sacma başta ağzınla diyorsunki oğulları var genç orda oyun arkadaşı dahil yok anlaman lazım anormalliği babaannesi değil teyzesi ddegil annesi değil ne alaka istiyor yani
(834 puan) tarafından
Torunu olmadığı için istiyormuş sevmek
(452 puan) tarafından
Yollama bak kötülüğüne yazmadım Allah korusun yaşiti yok bensiz durmaz de çok ısrar ederse şöyle cocukmu var abla orda koca koca adamlar var nebcak çocuk orda ayıbı yok bunun anlaması ztn sana demesi saçma ztn zorda koyuyor
(834 puan) tarafından
Kirdiysam hakkını helal et bacım . En son sert cikiscam zaten ısrar ederse
(452 puan) tarafından
Yok canım helal olsn helal et gerçekten kötülüğe yazmadım etraf okadar sapik kayniyorki bnm de kızım var yani insan korkuyor kızım geldi gözüme biran
(834 puan) tarafından
Allah korusun bende gönderme taraftarı değilim eşime desem kötü olacak zaten

Helal olsun:)
(452 puan) tarafından
Eminim birakamz eşimde bırakmaz canim etraf kötü
(834 puan) tarafından
O zaten göndermez
0 oy
(62 puan) tarafından
Aslaaa göndermezdim üstüne derdim bir daha ağzından çıkmasın sen kimsin ki gonderiyim diye herkes haddini bilsin eşine de söyle canım devir nasıl kötü oldu hiç müge anlıyi izlemiyo musun Allah korusun
(834 puan) tarafından
Saf değilim ama kötü düşünmek de istemiyorum çocuklar evde yokken de gönder diyor sevmek istiyorsan gel sev
(62 puan) tarafından
Anladım canım dikkatli olursan ve izin vermezsen Allah'ın izniyle zaten bir şey olmaz
(834 puan) tarafından
İzin vermiyorum vermem de ama kötü mü düşünüyorum diye sormak istedim
(62 puan) tarafından
Çocuğunu korumak için gerektiğinde kötü de düşünmelisin
(834 puan) tarafından
Haklısın canım sağol
0 oy
(504 puan) tarafından
Hislerinde haklisin asla gonderme cok sevmek istiyorsa o senin evine gelsin kadin kadina oturun sevsin yaninda gitsin kesinlikle gonderme.
(834 puan) tarafından
Hiç göndermedim gel demiyor bana oda hiç geleyim demiyor çocuğu gönder diyor kurt düştü içime başta kötü düşünüyorum herhalde dedim ama abartti
0 oy
(504 puan) tarafından
Bir daha israr ederse kibarca çevirme ya teyze kac yasinda kadınsın ne yapacaksin kucucuk çocuğu in asagida komsulari cagir otur de tavrini koy 
(834 puan) tarafından
Gel sev dedim hiç geleyim demiyor bana da gel demiyor
(504 puan) tarafından
Ooooo kesinlikle tamamen diyalogu kes o zaman birak balkondan bagirsin duyma cevap bile verme cocugunu kendini uzak tut hic hoslanmadim sende anormallik yok yani bizde olsal ayni tepkiyi verirdik kadina asla kabul etme eve de vazgectim .
(834 puan) tarafından
Zaten çok muhattap değilim eşimin köylüsü gel demiyor hiç acaba kötü mü düşündüm dedim
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Yani illa kırmadan kibar kibar konuşman şart değil kadın bi kilo domates istiyor sanki net bir şekilde hayır gelemez tekrar tekrar sormayın de 
(834 puan) tarafından
Dedim hayır yok gelmicek diyorum ısrarla soruyor eşime söylesem kötü olcak
(1,294 puan) tarafından
Hayatım bana sorma bi daha diceksin istemiyorum ve kimseye hiç bir şekilde güvenmiyorum açık ve net
(834 puan) tarafından
Eşime Dicem söyle çağırmasın kadın bı daha ben söylersem alınır
(1,294 puan) tarafından
Valla alınsın ki bi daha cesaret edemesin
(834 puan) tarafından
Zaten bugün de parka giderken seslenirse sağlam terslicem
0 oy
(9,099 puan) tarafından
Göndermeyecegını söyle. O yaş erkeğiyle bir işi yok 
(834 puan) tarafından
Söyledim nolcak ben yabancı miyim diyor
(9,099 puan) tarafından
Evet kızımı yanında bırakamayacak kadar yabancısın dicen
(834 puan) tarafından
Kız inadına mi yapıyor anlamıyor mu bilmiyorum sağlam terslicem bugün de derse
0 oy
(514 puan) tarafından
Ayyy sakın gönderme görüyoruz haberlerde neler oluyor bu devirde sağ gözünden sol gözüne guvenmeyeceksin kaldı ki komşuya eşinize de söyleyin bence haberi olsun Allah korusun birşey olsa suçlu olursunuz söylemedikçe
(834 puan) tarafından
Kötü olur diye söylemedim ama bu gidişle soylucem
0 oy
(5,931 puan) tarafından
Komşumun 9 yaşlarında oğulları var oraya bile göndermiyorum tek başına. Oğlumu bile göndermem evde başımı yesinler de yeterki başlarına unutamayacakları bişey gelmesin
(834 puan) tarafından
Öyle canım tanıdık eşim taniyor ama ben tanımıyorum kımsin de çocuğu istiyorsun
(5,931 puan) tarafından
İnan tanıdık tanımadık kimseye güven yok ne geliyosa en yakınımızdan geliyor zaten.
(834 puan) tarafından
Aynen canım terslemek istemedim ama zorla terslicem
0 oy
(112 puan) tarafından
Bu devirde kimseye güvenilmez ben kadın olsa bile ona da güvenmiyorum. Eşinize söyleyin. İnsanın başına neler neler geliyor elbette geçmişte de çok zordur geçmişte bu kadar sosyal medya vs bir şey yoktu kimse kimseyi görüp bilmiyordu ama şu an haberlerde internet sitelerinde neler neler görüyoruz. Benim oğlum var biri kucağına alıp sevse bile gözümden sakınırım. 
(834 puan) tarafından
Bende sakınıyorum gönderme taraftarı değilim eşime de soylucem zaten bugün
(112 puan) tarafından
Kesinlikle söyleyin genelde erkekler aman ne olacaktı abartma vs diye düşünebilir ama öyle değil iste maalesef
(834 puan) tarafından
O da göndermez diye düşünüyorum ama.
(112 puan) tarafından
Yani aslında kim olsa göndermez de bazı erkekler biraz daha rahat bu konuda.
(834 puan) tarafından
Yok canım
0 oy
(3,302 puan) tarafından
Ne munasebet yasitinin olmadigi yerde cocugun olsun. Bir daha dediginde ben gondermiyorum kimseye kusura bakmayin de cik isin icinden. 
(834 puan) tarafından
Hayır göndermiyorum diyorum ısrarla gönder diyor
(3,302 puan) tarafından
O zaman bozucaksin. He yine diyo esine diceksin
(834 puan) tarafından
En sonunda eşime soylucem kötü olcak
0 oy
(573 puan) tarafından
Eşine  tabiki de şöyle ve ayrıca lafı yapıştır  canım sen mi oğulların mi kızımla aynı yaşta söyle ona göre yollarım de akrani yok ne diye çağırıyorsun amaç ne de lafı yesin otursun *****
(834 puan) tarafından
En sonunda okkalı konuscam ya
0 oy
(7,079 puan) tarafından
 Çok istiyorsa gelir bır kahvemı içer sever gıder ne alaka  ona gönderiyim 
(834 puan) tarafından
Ne geliyor ne sen gel diyor
0 oy
(491 puan) tarafından
Valla canım hiç gönderme boş ver küserse küssün çocuğundan önemli değil. 
(834 puan) tarafından
Kusebilir sorun değil benjm icin
0 oy
(624 puan) tarafından
Annelik iç güdüsü bu gönderme zaten ne bu istek israrcilik ***** adam niyeti belli kötü belki degl güven olmaz tek başına ne işi var kızınin sakın canm en güzelini yapmissn gerekirse soyle esine seninle muhatap dahi olmasın ****
(834 puan) tarafından
En sonunda ya sağlam terslicem yada eşime soylucem
0 oy
(416 puan) tarafından
Kesinlikle göndermezdim .. bu zaman da en yakınına güvenemiyorsun kaldı ki komşu . Asla göndermem.
(834 puan) tarafından
Göndermedim ısrarla bağırıyor bütün mahalle dinliyor bizi
0 oy
(1,527 puan) tarafından
Ben de göndermem. Yaşıtı çocuğu olsa da bensiz hicbir yere gidemez kızım. Eşime de söylerim. 
(834 puan) tarafından
Bende göndermem ama gereksiz ısrar içinde rahatsız ediyor beni bu durum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 215 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gulchan1-12 (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 160 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,896 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 251 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,936 puan) tarafından soruldu