+1 oy
686 göst.
Diğer kategorisinde (830 puan) tarafından
Alt komşumuz var eşimin köylüsü taşınali 3 ay falan oluyor yaşlı biri böyle 50 yaşlarında oğlu var iki tane 20 li yaşlarda ve tanıdığım kadarıyla oğlu pek tekin değil. Kızım var 4 buçuk yaşında her gördüğünde kızı gönder bende dursun oynasın diyor bende istemiyorum haliyle rahatsız oluyorum sokakta her gördüğünde bağırıyor balkondan gönder kızi benim kızda gitmek istiyor ben rahatsız oluyorum sonuçta yaşıtı yok bı şey yok ki ben güvenmiyorum muhabbetim de yok merhaba merhaba ne diye ısrarla gönder diyor gondermicem dedim en son bi daha seslenmedi

Siz olsanız nasıl davranırsiniz ? Eşime söylemeli miyim sizce ? 

43 Cevaplar

+9 oy
(8,526 puan) tarafından
annelik iç güdülerin sana doğruyu söylüyor. göndermek istemiyorsun, gönderme de zaten. bu devirde ne babalar var baba demeye bin şahit, başkasına nasıö güveneceğiz
(830 puan) tarafından
Kadın diyor gönder ısrarla istemiyorum terslemek de istemiyorum
(439 puan) tarafından
Vallahi laftan anlamazsa tersle bacım kusura bakmasın ne yapacak senin çocuğunu sevmek istiyorsa gelsin evinde sevsin
(830 puan) tarafından
Tavrı hosuma gitmedi gönder diyip duruyor
(4,889 puan) tarafından
cik merakliysa cck  ciyaklamasi sesi gurultusu cekmeye cik git iki gune bi kahveye. ccgu tek gonderme tabiki bilac gun cck mizirtisi cekince daha gitmek istesende belki telefonu acmaz musait degilim der yada:)
(830 puan) tarafından
Hahah iyi fikir :D ama pek muhattap olmak istemiyorum
-Reklam-
+3 oy
(10,137 puan) tarafından
Sakın ola musade etme kızınla beraber git bak sen istiyorsun getirdim diye normalde fitne fesatlık kolay kolay düşünmem ama yaşıtı olmadığı yere ısrarla çağırmak istemesi bana hiç iyi şeyler dusundurmuyor
(10,137 puan) tarafından
Gelsin benim evimde gözümün önünde istedigi kadar sevsin
(830 puan) tarafından
Bana gel demiyor hiç
(10,137 puan) tarafından
Olduğu başka derdi var miymis
(830 puan) tarafından
Sağlam mesafe koymak gerekiyor
(10,137 puan) tarafından
Bencede
+2 oy
(3,097 puan) tarafından
Ay sakın sakın sakınnnnnnnnnnn
(830 puan) tarafından
Israrla bağırıyor balkondan
+1 oy
(95 puan) tarafından
Tabiki gondermemelisinnn
+1 oy
(667 puan) tarafından
Asla göndermem. Her gün bı taciz tecavüz haberleri okuyoruz.
+1 oy
(1,003 puan) tarafından
Aslaaaa ama aslaaaa göndermem ve sizde hiç dusunmeyin bile 
+1 oy
(206 puan) tarafından
Yalnız zaten göndermeyin de babasıyla da gitmesin. Oraya gitmek ve o evden birileriyle iletişim kurmak normalleşir kızınız için. Sizin olmadığınız bir zamanda çağırdığında güvenir yavrucak.

Ayrıca ne demek o gönder de gönder! komşudan ödünç tuz mu istiyorsun bu ne rahatlık elin çocuğu söz konusuyken? Kötü bir niyeti yoksa bile tavrı doğru değil. Sizin erdemli büyütmeye çalıştığınızı düşündüğüm çocuğunuz için örnek olmayan davranışlar sergileyebilecek birine benziyor.
+1 oy
(8 puan) tarafından
Ay ne işi var asla benim kızım 6 yaşında asla yollamam
+1 oy
(49,379 puan) tarafından
soyle niye saklican gondermezdim kisa ve net niye onda oynasin ki park mi var evinde ha cok sevmek istiyosa seni niye çağırmiyo
+1 oy
(1,000 puan) tarafından
Kesinlikle gönderme kızına yazık olur kötü bı şey yaşar yada görur ALLAH korusun ömür boyu tramva uazik günah sakın ginderme hep yanında olsun açık açık söyle ne diye ginderiyom sana de
+1 oy
(412 puan) tarafından
Asla göndermem net
+1 oy
(533 puan) tarafından
Büyük konuşmuyorum ama asla göndermem Dünyanın binbir türlü pislikleri var Allah muhafaza öyle kötü şeylerden dediğin gibi bir yaşıtı da yokmuş zaten gidip napacak çocuk orda iyi yapmışsın söylemekle 
+1 oy
(105 puan) tarafından
Aman Allah korusun gönderme kızın nerde sen orda madem kızın oynasın istiyor sana neden demiyor gel oturalım kızın da oynar yanımızda die de sadece kzini gönder diyor ne saçmalık yaniii böyle bir zamanda en yakın akrabama kızımı göndermem yani çocuklarım ben nerdeysem onlarda benmledir tek başlarına komşuda işleri yok evde oynasınlar
0 oy
(1,425 puan) tarafından
Hayatta göndermem 20 yaşında genç birinin yanına değil kızı erkeği bile göndermem etraf sapik kaynıyorken 
(830 puan) tarafından
Kadın da evde ama yine de çok tanıdığım biri değil
(1,425 puan) tarafından
İsterse sülale evde olsun asla yanlız göndermem kimin ne olduğunu bilmiyoruz bu devirde anne kızına tecavüz edilirken oturup izliyor ele hayatta güvenmem şuan kızımı kadın erkek fark etmez kim kucağına alsa direk hareketlerine bakıyorum tavrına bakıyorum rahatsız olursam bir daha asla o kişiye vermiyorum kızımı
(830 puan) tarafından
Bende çok trmkinliyim ondan içime kurt düştü
0 oy
(3,397 puan) tarafından
Yaşlı olan mı istiyor oğulları mı? Ne oyun oynayacak kazık kadar insanlar? Tövbe yarabbim. Gönderme sakın. 
(830 puan) tarafından
Yaşlı kadın istiyor oynasın burda dursun diyor ama yine de içime sinmiyor
(3,397 puan) tarafından
Hee ben yaşlı olanı da erkek zannettim.
Yine de 2 tane genç oğlu var bir de tekin değiller diyorsunuz. Kadının çocuklarla ilgilenme yetiştirme şeklinde de sıkıntı var belki de. Göndermeyin. Kızımın canı sıkılır yaşıtını arıyor o deyin başka bişey demeyin.
(830 puan) tarafından
Dedim napcak sende diyorum oynar burda diyor
0 oy
(2,017 puan) tarafından
Bence de kesinlikle göndermemelisin. Kadının yaptığı da ayıp. Öz torunun değil birşeyin değil ne diye usteliyor. Yine söylerse ben çocuğumu kimsenin evine göndermem diye sertçe söyle. Böyleleri başka türlü anlamaz. Kadının oğullarını geçtim kadına bile güvenemezsin. 
(830 puan) tarafından
Güvenmem zaten ısrarla söylüyor canımı sıkıyor
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Eşime söyleme gereği duymazdım. Benim kararım her zaman herkese söylerim kızımı tek bir yere bırakmam. Allah korusun en basiti düştü bir yerine bir şey oldu diyelim ben neden komşu dediğim insanla düşman olayım ki oğlu var diyorsun ne olur ne olmaz. İnternette çok görüyoruz sübyancıları. Bu devirde ensest ilişkiler var gidip bir de elalememi bırakıcam tek başıma. Çok istiyorsa birlikte gideriz az oturur kalkarız. Bizim apartman da kızımın arkadaşı var. Kadın annesiyle birlikte yaşıyor hiç erkek yok evde kedi var diye gitmek istiyor ama hiç tek göndermedim ya benimle ya hiç. Kadın sağ olsun çok iyi kızı da öyle. Ama düşse bir yerini kırsa bu sefer dikkat etmediler çocuğa bakmadılar düşüncesine bürünürüm bu sefer onlarla düşman olurum. O yüzden gerek böyle şeylere. Anca beraber kanca beraber. Belirli bir yaşa kadar benim himayemde benim kararlarımla hareket etmek zorunda. O belirli yaşa gelene kadarda kendi karar vermek istiyorsa da birlikte yaparız verdiği kararı. O yüzden yollama bacım. Çok sevmek istiyorsa oynamak istiyorsa sana gelsin ya da aşağı da dışarı gözünün önünde oynasın. Bu devirde babana bile güvenmicen derler.
(830 puan) tarafından
Aynen canım içime kurt düştü ille de yolla diyor
(2,593 puan) tarafından
Boşver sen yollama canım. İçine doğmuş vardır bir şeyler.
(830 puan) tarafından
İlla ki babasıyla gitti bir iki o kadar
0 oy
(36 puan) tarafından
Göndermemen gerekir bunu sormak hata olur. Eşine de söyle bence. Ben gençliğimde çok sapıkla uğraştım. Babamın arkadaşı bile ohooo yani... O yüzden kimseye güvenme. 
(830 puan) tarafından
Ortalık sapık kaynıyor diyor bide babasının çocukluğunu biliyorum diye
0 oy
(609 puan) tarafından
Sevmek istiyorsan gel bize, bizde sevip oynarsın de kırmak istemiyorsan
(830 puan) tarafından
İstemiyorum ama Kırcam galiba bu gidişle
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Gonderme gerekirse sen de git 5 10 dk . Eşine ne diyeceksin ki 
(830 puan) tarafından
Tanıyor eşim onun köyden bana seslenmesin o söylese gucenmez belki