0 oy
468 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,417 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
a

aciiiiiilen  eski formuma kavusmak umidi ileeee

9 Cevaplar

0 oy
(272 puan) tarafından
Maşallah benim öyle bir derdim yok çok şükür ama spor yapmak iyidir insanı zihinde tutuyor 
(5,417 puan) tarafından
aynn ya eskiden cok cok dinctim. son doguracagim gun bile spor yapip gitmistim hastaneye. cck 1.5 yasina gelene kadar hersey guzeldi.:) son bir senedir canima okuo en ufak vakitte dinlenmeyi tercih ediyordum olan bana oldfu on kilo aldim son bir senede. acilen artik savas acmam gerek
(272 puan) tarafından
Valla benim bebeğim 8 aylık 80 le doğuma girdim şimdi 48 kiloyum iki çocuk la da spor olmuyor ama yorgunluktan çok kilo verdim
-Reklam-
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Hastalı ikram kırılıyorum geçsin bende hemen geri başlicam 
(5,417 puan) tarafından
gecmisilsu. tam spor havalari geliyor ne asiri sicaktan bunalma durumu ne buz gbi spor salonu:) tam normal seviyeye geliyor eylul
(2,945 puan) tarafından
Ben salona gitmiyorum evde yapiyorum haftada 4 gün. Ama şu birkaç gün yapamicam sanırım :)
(10,937 puan) tarafından
Cemrenin annesi haftada 4 gün ne yapıyorsun
(2,945 puan) tarafından
Leslie yapiyorum.
(10,937 puan) tarafından
Kaç dakika yapıyorsun cnm bende yapıyorum da
(2,945 puan) tarafından
3mil 5 k varya sarı üstlü olan onu yapiyorum. Beni en iyi yapan o oluyor koşmalı falan olduğu icin. 45 olanı.
(5,417 puan) tarafından
bende kirmizi ustlu olani seviyorm en cok 40 dk 3 ml
(10,937 puan) tarafından
Tamam cnm bende kırmızıyi yapıyorum sarıya da bakayım
Teşekkür ederim
(2,945 puan) tarafından
Bak canım. Koşmalı zıplamalı falan ben daha iyi hissediyorum onda kendimi
0 oy
(10,383 puan) tarafından
keşke ben de yapsam doğumdan spnra 60 da sabitlendim. idealim 52-53 ama maşallah ağzım hiç boş durmuyor 
(5,417 puan) tarafından
ben uc gundur ful karar ve istikrarala gdiyorum bakalim. sporada bugun niyet ettim basladim:)
(10,899 puan) tarafından
Sen bensin doğumdan sonra ne 60dan çıktım nede indim. İdealim de 50 falan ;) acil kilo vermem lazım 1.5 sene oldu artık doğum yapalı
(10,383 puan) tarafından
benim de bebeğim 13 aylık. iştahım çok fazla ama Allahtan emziriyorm yoksa 100 kilo olmuştum :)
casperiye inşallah güzel gider, ben de yaparım:)
(10,899 puan) tarafından
Ben ilk 3 ay emzirdim sadece ve hamilelikte almadığım kiloyu aldım çok acı :))
(5,417 puan) tarafından
bende galiba emzirme kaynakli oldu 26 eyylulde braktim emzirmeyi ekim sonu aralik basi gibi kilo almaya basladim emzirmeyi braktiktan bir ay sonra yani .ama hasta masta oldu ccklar rotavirus olduk falan derken o surecte hep hazir yedim iki ay boyunca. yada kendime ait bisey yapmadim ev ahalisine ne paisiriyotsam ondan yedim o yuzden muhtemelen almaya basladim ve durduramadim iste araliktan beri aliyorum surekli
0 oy
(1,466 puan) tarafından

Hadi inşallah bol kalori yaklamalı dakikalara :D 

0 oy
(1,722 puan) tarafından
ayy benimde 5 kilom var daha ya 55 te sabitlendim:(( diyet yapıyorum ama spora düzenli yapamıyorum kızımdan dolayı 
0 oy
(591 puan) tarafından
Masallah bende ne olsun iste kış temizligine giriştim o sayilir mi :) bol kalori vermeli hali cam kapi koltuk hepsine giristim
0 oy
(8,494 puan) tarafından
Bugün gittim kan verdim troidler  ve tansiyon için 

Cuma artk ilacım veriyor ne veriyorsa bende baslicam spora eliptik ve ip atlayarak bir an önce vermem lazım 

Şu mide botoksunu sen bir dene bakalım belki bende yaptırırım dün kocaya citlattim sjsj
(5,417 puan) tarafından
basla basla valla gazlayalim birbirimizi .guzel yaa valla surec iyi isliyor sanki:) tahminim kadar zor gecmiyor. yarin sivinin son gunu ama ben cumada sivi yaocam.
(8,494 puan) tarafından
Niye kizzz
(5,417 puan) tarafından
bilmem rahat oldu hafif oldum bi gun de kendimden uzaticam:)
0 oy
(205 puan) tarafından
Maşallah spor yaparım bende ama ağzıma bandaj takmam lazım malum en iyi çalıştığım kas çene kaslarım,;+))
0 oy
(17,535 puan) tarafından
Bende dün başladım ama spor yok bnde

3 beyazdan tamamen kestim

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 409 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (14,489 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 421 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (735 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 237 göst.
6 Eylül 2021 Aile kategorisinde 2 cocuk annesi00 (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 543 göst.

400,674 soru

11,989,459 cevap

36,172 kullanıcı

...