0 oy
461 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (4,458 puan) tarafından
Ayy kızlar otelde tek kapali benim herkes cins cins bakiyor ve etraf hepde turist  

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yanii?? Açılmı diyelim sana. Ne güzel işte hepsinden farklısın özelsin onlar istediği kadar baksın takma 
(4,458 puan) tarafından
Bakmalarina sinir oldum kiz
tarafından
Olma işte :) şöyle düşün herkesin tesettürlü olduğu bir ortamda sadece açık birini görsen sende dönüp bakarsın. Seni kınadıkları için yada küçük gördükleri için bakmıyorlardır onlardan farklı olduğun için bakıyorlardır
(4,458 puan) tarafından
Olabilir canim benle.bir 5 kisi daha varmis sahile inmisler
-Reklam-
+1 oy
(5,369 puan) tarafından
Sende onlara bak ben öyle yapıyorum ☺️
(4,458 puan) tarafından
Bak bunu deneyebilirim :)
+1 oy
(108 puan) tarafından

Tesettür otellerine gidin bidaha canım rahat edersin biz öyle yaptık hangi oteldesiniz şu an

(4,458 puan) tarafından
Bir dahakine öyle yapalim meryan hoteldeyiz ama buldum benle bir 5 kapali var sahildelermis hemserimi buldum gibi mutlu oldum
(108 puan) tarafından
Ne güzel senin adına sevindim canım :) biz selgeye gitmiştik Antalya’da aşırı memnun kalmıştık seneye giderseniz oraya gidin kesin herkes kapalı orda :)
(4,458 puan) tarafından
Bu sene gecti canim seneye bakalim insallah :)
(108 puan) tarafından
İnşallah canım seneye biz de oraya gideceğiz denk geliriz belki :)
0 oy
(2,432 puan) tarafından
Bir beldeye gittiğiniz zaman orada olan tüm dükkanlar içinde açık olan sadece 1 tane dükkan olsa, 100binlerce insan da oraya akın etse, o zaman alışverişi hangi dükkandan yaparlar? O tek dükkandan.

İşte sevaplar da böyledir. Kapalı olmanızın getirdiği sevaplar onca insanın kapalı olsaydı alacağı sevapla BİRLİKTE size gelecek. Bundan büyük müjde mi olur? Yerinizde olsam şükür secdesi yaparım. Şu an o otelde Allahı ve hükmünü temsil eden tek kişi sizsiniz. Bundan âlâ tebliğ mi olur?
(4,458 puan) tarafından
Herkesin bakmasına sinir oldum canım o yuzden yazdım
(2,432 puan) tarafından
Sinir olmayın bence şu an onlar öyle baksa da tüm melekler size gıpta ile bakıyor. Aldığınız sevabın haddi hesabı yok. Biri bile içinden ne güzel keşke ben de kapalı olsaydım diye geçirmişse ve sonra kapanırsa yaptığı tüm ibadetler size de yazılacak. Bedava sevabı kim istemez? :)
(4,458 puan) tarafından
Orasi oyle canim 5 kisi daha var kapali mutlu oldum hemserimi bulmus gibi sahildelermis
0 oy
(13,836 puan) tarafından

Ben açığım ama öyle herkesin içinde bikini mayo giymem bu yüzden otel tatilini tercih etmiyoruz :) bungalov yada villa kiralıyoruz :)

(4,458 puan) tarafından
O yorucu geldi canim bize temizlik.yemek gene sana bakiyor birde cocuk var degisen birsey olmicak diye otele geldik
(13,836 puan) tarafından
Bende 2 çocuk var :)
Çok ön yargı bence yemek temizlik diyorlar hep ama öyle geçmiyor ama tabi eşin yardımcı olmalı :)
0 oy
(222 puan) tarafından
Niye baksınlar ya, bizde gittik geldik daha yeni 2 3 kapalı anca vardi kimse kimseye bakmıyor. Size öyle gelmiştir 
(4,458 puan) tarafından
Ilk girdigimde tek ben vardim baktilar kiz belki farkli gelmisimdir turisti hepsi sahilde 4 tane daha buldum kapali hemserimi bulmusum gibi sevindim
0 oy
(17,414 puan) tarafından
Aman bakarlarsa baksınlar . Azcik medeniyet öğrensinler. Kimseye bön bön bakilmayacagini ogrenememisler mi
0 oy
tarafından
Sana öyle geliyordur belki de tek kapalı sen olduğun için. Ayrıca bakıyorlarsa da baksınlar yani eglenmene bak:)

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 1,387 göst.
24 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Cevher12 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ht (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sevdoş (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 581 göst.
27 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma karaduman (16 puan) tarafından soruldu

396,988 soru

11,873,959 cevap

35,989 kullanıcı

...