0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızım 4 yaşında iki ayrı elini emiyor yani iki parmak ne yaptıysam biraktiramadim. Böyle olup biraktirabilen var mı hangi yöntemleri kullandınız. Dişleri öne kaymaya başlamış 

6 Cevaplar

0 oy
(4,782 puan) tarafından
Benimkide orta ve yüzük parmağını emiyordu 10 gün önce el ayak hastalığı oldu elinde benekler çıkınca bıraktı yoksa hiç niyeti yoktu bırakmaya 
(44 puan) tarafından
Yaa iyi vesile olmuş
-Reklam-
0 oy
(8,667 puan) tarafından
Benim 8 buçuk yaşında hala baş parmagini emiyor 
(44 puan) tarafından
Dişlerinde çenesinde sıkıntı var mi
(3,090 puan) tarafından
Bi kuzenim var universiteye gidiyo hala parmak emer.dis yapısı ileri doğru.
(44 puan) tarafından
Evet maalesef öyle sıkıntılar oluyor ya
(8,667 puan) tarafından
Yoo öyle sıkıntılar dişleri ayrık ama oda 3 sene önce çok kötü bir şekilde yüz düştü 3 dişi kırıldı ondan ayrık
0 oy
(3,090 puan) tarafından
Annem bana dediki o parmak obur dünyada senden şikayetçi olacak. Bak obur parmagin normal bu parmak incecik kalmış. Ben o arada bişey dedim ama hatırlamıyorum çünkü sadece annemin dedikleri kafama kazınmış. Sanirim kendimi savundum sonra annem de dediki kiyamet gunu senin dudaklarim yanagin gibi olacak sen konusqmayacaksin parmagin konuşacak. Hahahahaa nasil etkilediyse uykuda bile elimi agzima gotursem hemen cekermisim :) bak ustunden 34 sene geçmiş hala aklimda. Ama Allah kizar Allah severle buyudum ben ondan etkilemiş olabilir. 
(44 puan) tarafından
Kaç yaşındaydın ki
(3,090 puan) tarafından
Ben de bes ywsindaydim belki de 4
(261 puan) tarafından
Ne kötü ne korkutucu bir yöntem :(
(3,090 puan) tarafından
:))) dimi bisey yok bisey yok iyiyim uzulme canım
(261 puan) tarafından
Neyse şükür izi kalmamış :)
0 oy
(18 puan) tarafından
Benim aklıma direk şey geldi parmağına tuz falan sürseriniz ne bilim tadı olunca belki bidaha yapmaz bilmiyorum 
(44 puan) tarafından
Geceleri sürekli emiyor ya
0 oy
(44 puan) tarafından
Başka fikri olan var mı 
0 oy
(261 puan) tarafından
Canım bizimki de emiyor, gündüz de gece de emerdi ö Taa ki psikoloğa gidene kadar. 2 kez çocuk psikiyatriye götürdük, uzun uzun izledi testler yaptı. Bu kuzunun hiçbir sorunu yok mutlu bir çocuk yeterince emzirmişsin de hiç kafana takma elbet bırakır dedi. Ben çocuğun psikolojik sıkıntısı olmadığını duyunca çok rahatladım. Ben rahat ettikçe o da gündüz emmeyi azalttı hatta bitti gibi. Geceleri uyku sersemi emiyor sadece. Yani benim kaygım da çok tetiklemiş kuzumu 
(44 puan) tarafından
Gözlemlediğim su acıkınca uykusu gelince emiyor özellikle geceleri çok emiyor bilemedim bı dişçiye götüreceğim bıraktırmak için

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 78 göst.
25 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra_87 (511 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
30 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2asks&m (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
1 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,563 puan) tarafından soruldu

392,759 soru

11,745,736 cevap

35,730 kullanıcı

...