0 oy
1,015 göst.
Diğer kategorisinde (728 puan) tarafından
 sabah erken kalktım dün gecede bayağı geç uyudum sabah çocuğu aşıya götürdüm zaten mızmız uykusu kaçtı çok dedim bebeği uyuyayım sonrada ben uyuyayım biraz baktım telefon çalıyor camdan baktım kayınpederin arabası insan gelmeden önce arar misaitmisin diye sorar hadi banyoda olsam o zili çalsa çocuk kalksa zilin sesine  ben panik yapsam çıkmak için her seferinde kapıya gelip arıyor allahtan zil bazen yağmur suyu yiyince çalışmıyor alttan bastı bastı açmadım valla kapıyı gitti allah affetsin 

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hocalar bile diyor 1 gun evveli arayin gitmeden once hic sevmem bende, birgun kaynimla gelmiş bagiriyolar kapiyi vuruyolar camlara vuruyolarmiş ben banyodaydim sabah 9du esime diyomus kaynim ölü gibi uyuyo galiba diye.
Açma cat kapi gelene kapi acilmaz, rahat ol cocuklu insanin gecesi gunduzu yok. 
Onlarda kafalarindan buluversin biz soyleyince aliniyolar.
(728 puan) tarafından
İçime su serptin birde böyle olunca vicdan yapıyorum canım benim kocam vardiyalı çalışan bir insan geceleri hiç evde değil gündüzde uyuyor belki o an müsait değiliz hiç genç olmamışlar demekki bencede iyi yaptım gelmeden aramayı öğrensinler
tarafından
Nurettin yildiz hocanin anlatimi var, çat kapı eskidenmis simdilerde öyle olmuyo canım.
gece cocuk uyumaz sabah bitkin olursun gunduz uyursun çamasir asarsin havalar soguk eve asilir ya biraz mantikli dusunseler boyle olmazda misafirde ayni gelmeden ara belki evim yatak dösek duruyo, herkesin yapisi bir degil canim, ara toplanayim bi gelirsin ondan sonra kaçiyo degiliz ya.
Sen sıkma canini kirmaya kirmaya bu hallere geliyoruz.
(728 puan) tarafından
Canım valla ne güzel dedin ağzına sağlık biz salonda yatıyoruz her yer her yerde yatakları bile toplamadım çamaşırlık dedin oda salonda iç çamaşırı dolu insanlarda hassasiyet arıyorum artık anneme bile gideceğim zaman önceden mutlaka ararım müsait misiniz diyerekten olurki başka işleri olabilir düşünce lazım ince düşünce
-Reklam-
+1 oy
tarafından
cat kapı ziyaret nedir yaa kapinin onune kadar gelip arayacağına onceden haber verseymis su an o kapi ona acilmis olurdu
+1 oy
(5,376 puan) tarafından
Bnde sinir oluyorum çat kapı gelene bn yspmam öyle bşy ya o an psikolojim ii değil istemiyom belki telefon denen bir şey var 
+1 oy
tarafından
Cat kapı  gelen insanı hiç sevmem canım boşver :D
0 oy
tarafından

Hahaha sal gitsin kız :D

0 oy
tarafından
Canım bana neden özelden hiç cevap vermiyorsun 
(728 puan) tarafından
Görünmüyor ki canım
tarafından
Allah alla niye görünmüyor anlamadım sen beni bul msj atsana bi de öyle deneyelim
tarafından
Ben bi kaç kere yazdım ama gorunmesi lazım di canim
0 oy
(119,275 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️ allah affetsin yazmissin cok guldum yaaa
0 oy
tarafından
Niye geliyor ki böyle eşin yokken bide hiç uygun değil bence 
tarafından
bazi erkeklee cok yilisik oluyor illa totolarini sokacaklar
tarafından
Aynen ya geçen biri anlatıyor kız kardeşi yeni evlenmiş daha kayınpederi icip icip kızın evine geliyormuş kocası yokken yok kahve yap çay yap diye kızda korkuyormuş bisey de diyemiyormuş
tarafından
nasil bisey diyemiyor diyecek kocasina babani istemiyorum ickili ne isi var diye kesin nefsi kabariyo kiza yoksa ickili solugu orda alir mi pislik
tarafından
Bizde öyle düşündük valla karısıda varmış bide hadi birlik otursalar adamın evi deriz  ne bileyim çok rahat insanlar var kocası bilmez olur mu
tarafından
kocasindada is yok demekki acmasin kapıyı kaynanasini arasin gel sende bende dur desin
0 oy
(947 puan) tarafından
Benim kaynanam ve gorumcem çok yapar onu.  Bende açtim ama surati salladm haberim olsun  diye kaç kez geldiğinde dışarda denk geldi çarşıya çıkmış oluyorum haber vermeden geliyor kapıda arıyor bi keresinde dön diye bekledi dönmedim o günden beri ne doğru dürüst geliyor nede geldiğinde aramadan geliyor  geçen de çarşıya geliyormuş sabahın köründe arıyor ben geliyorum.gidelim diye bende o gün arkadaşa gidecektim.neymis başka gün gideyimmis bende ben işimi değiştiremem sen yarın gel dedim öyle yaptı . Bende insanım yani kaynana da olsa haber vercen arkadaş ben el kızıyım.belki duşa gircem belki yatcam  öğlene kadar 
(1,374 puan) tarafından
Yuhhh artık yyaa ne insanlar var
(947 puan) tarafından
Daha neler neler bunlar en masum olanları
 Yanı beni hep hiçe sayıyorlar.  Bana sormak yok. Kendi işleri olsun yeter ki.  Kendileri plan  yapıyor ve sen ona uymak zorundasın kafa yapıları bu . Bende inadına zittina gidiyorum . Beni yönetemezler.  Kapıya geldi mi haberim.oluyor . Bi iki laf  soktum surat yaptım.simdi mesafe var aramızda
(1,374 puan) tarafından
Bunlara yüz vermeye gelmez canım arsızlar belli ki.En güzeli mesafeli olmak
(947 puan) tarafından
Haklisin canım ben herkes için aynıyım  sevmem habersiz misafiri hamileyim ağrım oluyor bi anim bi anima uymuyor.  Kendi annem gelmede arar
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Zili sök bence ciddiyim benim tel hep sessizde zaten 

Arayan a isteğim zaman dönüyom 

iki çocukla her şeye anında açıp yetişemem sonuçta
(728 puan) tarafından
Kuzu bende hep sessizde kullanırım biliyorlarda zaten ama hep yaptıkları için bende açtığım için öyle kolaylarına geliyor bugün bembeyaz pijamalarlayım öyle karşılamak istemedim onu birde nereye kadar böyle akıllansınlar artık
(3,446 puan) tarafından
Eşin ne yorum yapıyor yani haberisz gelenlere gicigim şaka yollu lafımı da söylerim
(728 puan) tarafından
Eşim sessiz biri beni dinler ama oda rahatsız olur açmadım eşimi aramış oda baba duymamıştır sessizde telefonu demiş
0 oy
(2,067 puan) tarafından

En azından senin ki arada haber veriyor  bazen eşim in izinli olduğu günlerde banyodayken takk tak kapı çalıyor ve ben deliriyorum :angry:

0 oy
(557 puan) tarafından
Amin :DDDDDDD
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın kuzum hiç dert etme.Öğrensinler habersiz gelinmeyeceğini
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Uzulme canm karsindaki anlayissiz olunca boyle seyler yapmak durumunda kaliyo insan 
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Ay bende çok şükür oluyorum haklısın canım onlar müsait olabilir ama çocuklu kadının 5 dk boş zamanı bile olmuyor zaman çok kıymetli bizim için ama anlamıyor insanlar :ermm:

0 oy
(1,722 puan) tarafından
Ahahaha ay çok güldüm şuan :) haketmiş ama insanın evi mğsait olmaz üstü başı uygun olmaz dan diye gelinmez. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aman iyi yapmışsın çat kapı gelinmez öyle 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
İyi yapmışsın çocuğu aşıya götürdüydüm dersin evde değildim dersin sorarsa
0 oy
(103 puan) tarafından
Canım senin kapısını açmayacağın bi evin var en azından. Biz aynı evde kalıyoruz ve kapıyı kitlemeyi unuttuğum zamanlarda odaya dalıyor kapı çalmadan. Kötü düşünmeyim diyorum ama artık aklıma herşey geliyor 
0 oy
(4,543 puan) tarafından
Simdi eşine der ben gittim karın kapıyı açmadı diye 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,850 göst.
20 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 503 göst.
8 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 691 göst.
0 oy
29 cevap 393 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...