0 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
..........................................

29 Cevaplar

0 oy
(594 puan) tarafından
Ben bakardım yaa o da bir imtihan belki bugün ona yarın bize rabbim acil şifa versin inşallah canım sana da kolaylık versin
(3,895 puan) tarafından
Amin.Allah razı olsun.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bakarım demek okadar kolayki ama çok zor ben dede baktım yardım ettim annene ne ama çok zordu Allah yardım etsin 
(3,895 puan) tarafından
Evet zorluk var cnm.
0 oy
(917 puan) tarafından
Allah senden razı olsun canım ama evlatlar sırayla bakin
(3,895 puan) tarafından
Digerleri çalışıyor kızı izin almıştı ama işe döndü büyük eltim bakti biraz işte.
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ben kaynanamın kaynanasına bile baktım 9 ay kadını sokağa atacaktı kaynanam aldım getirdim baktım sonra maaş bağlattim para girince kıymete bindi önce parayı istedi vermeyince kadını aldı götürdü
(3,895 puan) tarafından
Yazık yaa iyi yaptın. :(
0 oy
tarafından
Kaynanamin bana etmediği kalmadı ama yine bakacak kimse olmasa bakarim
(3,895 puan) tarafından
Helal sana :)
(286 puan) tarafından
Tas atana ekmek atabilmek lazim bence canim  iyi yapmissin
tarafından
Evet öyle Allah bizi bilsin yeter
(286 puan) tarafından
Aynen oyle biseyi allah rızası için yaparsan yapilan kotulugu unutuyosun ve kazanan da sen oluyosun onun yaptigini yaparsan ondan bi farkin olmuyo yadirgadigin seyi kendin yapmis oluyosun.
0 oy
(501 puan) tarafından
Benim aram yok sevmez beni,hatta ve hatta dövdü beni bebeğim 8 aylikti neyse öyle bisi olsa Allah korusun kimseye ele evuca düşürmesin ben bakarım Allah rızası için ondan sonra herkesin önünde benden özür dilemesi için. Atamıyorum içimden çünkü. Ben çok merhametliyim bazen sevmiyorum o yüzden bakarım diye düşünüyorum ama Allah elime de düşürmesin. Benim de annem var ben de yaslancam bunları düşünerek bakarım.
0 oy
(8,338 puan) tarafından
İkisine de bakarım canım allah o gunleri gostermesin ama 
0 oy
(985 puan) tarafından
Büyük konuşmuyorum ama kaynanama bakarım kayinbabam çok canımı yaktı ona bakamam galiba 
(3,895 puan) tarafından
Bnde kayinbabama bakıcı tutarım diğer türlü bnde kabul edemem.
(985 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Kim ne yaptıysa ettiğinden utansın ben de bakardım canım 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Annemde babamda hasta hep kendim altlarını açtım şimdi evliyim eşimin anne babasida hasta olsa onlarada aynı şekil bakarım onlarda anne babam 
(3,895 puan) tarafından
Maşallah :)
0 oy
(2,315 puan) tarafından
Ben bakacağımı sanmıyorum, eşim bakmak isterse asla karışmam. 
(3,895 puan) tarafından
Eş bakmıyor.Genelde eşler bakarım der asıl bakan gelin olur.
(2,315 puan) tarafından
O yüzden eşim gidip bakabilir annesinin evinde. Sonuçta evde olsa yine akşamdan akşama bakar. Vardiyali olduğu içinde çok şansı yok. Kaynanam var benim sadece, oda belli ki ogullarina güveniyor. Diğer gelinleri baksin, şimdi ölüp bitiyorlar birbirileri için yaşlanınca devam etsinler diyeceğim. Bana yaşattıklarına saysınlar:)
0 oy
(619 puan) tarafından
Büyük sevaba giriyorsun. Yaptığın is zor  evet ama  sevabın çok büyük insaAllah ilerde evlatlarnda sana bakar canm.
(3,895 puan) tarafından
Evlatlarımdan birşey beklemiyorum.İnşallah babamın kabri nur dolar başka birşey istemem.
(619 puan) tarafından
İnsaAllah canm
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Ben yüzlerinde söyledim yeriniz huzur evi diye kayinbabam da diyor beni alır da seni almaz senin maaşın yok diye ☺️☺️ eşimde diyor hepmizin sonu orası diye gülüyoruz ama bilmiyorum yani 
0 oy
(6,250 puan) tarafından
Rabb'im kimseyi ele avuca düşürmesin hem bakana hem bakilana zor ama bende bakardım kesinlikle
0 oy
(558 puan) tarafından
Allah senden razı olsun inşallah muhtaç etmez rabbim kimseyi kimseye ama bende bakmak isterim muhtaç olurlarsa
0 oy
(866 puan) tarafından
Yalan değil Allah elime düşürmesin tek seferde alsın canını çekeceği azabı öbür tarafta çeksn yaptı zman da yapacağını bunalttı daraldı etmediği kalmadı ama sesiz sesiz köşeye geçti izledi hiç bişi yapmamış gbi bakacak zorunda da olsam herhalde  burnundan getire getire söylene söylene bakarım her yaptığıma bir laf ederm kesin ay ne rezilsin diyşceksinz ama bakarım ya ne olacak diye kıvoramam ben 
(3,895 puan) tarafından
Dürüstlüğün için teşekkürler ne yaşadığını bilemeyiz yargılamak bize düşmez :)
(866 puan) tarafından
Yadırgamadışın için de bnde teşekkür ederm :(
(213 puan) tarafından
Ben demiyorum aksine Allah bilir karşı taraf ne rezillikler yapmış sizin hiçbir suçunuz yok içiniz rahat olsun bu dünyada da öbür dünyada da çekecek cehennem azabı var
(866 puan) tarafından
Herkez hak ettiğini bulur :)
0 oy
tarafından
Mecbur bakcaz kuzum büyük konuşmak istemiyorum ama ben baktım yani sonuçta onlar da eşime 25 sene bakmışlar buyutmusler onlar olmasa eşimde olmazdı 4 atanın hakkı birdir derler bizde 
(866 puan) tarafından
Kimse mecbur değil gönülle olmazsa yürümez huzursuzluk düzen diye. Bir şey kalmaz
tarafından
Ben ondan bahsetmiyorum ama bu bizim görevimiz diyorum onlarında kendi anne babanız gibi hakları var bizde
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ben bakarım Allah bliyo ya kendi ailemdn dha çk aile oldular bana dha çk anne bablk yaptılar haklarını ne yapsam ödeyemm
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Normalde bakardım.

Kayinpedere bakamam hani ihtiyac konusunda sorun olur yoksa yedir icir yapardim tabi. O da felc ama kaynanaya bakmam da istemem de. Gorumcelerle bir olup hic sucum yok yere neler ettiler cocuguma kadar laf etti kadin ki 1.5 yasinda daha.. evden kovdu esimle ayirmak ister sekil konustu ya bunlar hic yani neler neler oldu ki ben kizimdan dahi sogumustum psikolojim bozulmustu. Bi ay fln oluyo bunlar olali yeni yeni iyi oluyorum defalarca olmeyi dusundum. 

Simdi ben o kadina bakarim desem en badta kendime ayip etmis olurum kiymet bilene kiymet verilir. 

Su olaylardan once kesinlikle bakarim diyodum acikcasi... Tabi yine Allah bilir büyük konuskiyim vicdanima yenik dusme ihtimalim yüksek ne yazik ki..
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Rabbim kimseyi kimseye muhtac etmesin evet oyle bir durum olsa Allah korusun benim bakmam gerekse bakarim

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 692 göst.
0 oy
23 cevap 1,019 göst.
2 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Şahsına münhasır☸️ (728 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 831 göst.
0 oy
38 cevap 561 göst.
8 Haziran 2023 Aile kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı

...