0 oy
1,217 göst.
önce Aile kategorisinde (518 puan) tarafından
Eski eşimle 1 ay önce anlaşmalı boşandık, 2 tane erkek çocuğumuz var biri 4.5 biri 2.5 yaşında beni aldattı eski postumda yazıyor zaten aldattığını sürekli inkar ediyor ancak ben biliyorum. Onu kafamda tamamen sildim asla geri dönüşü yok ama bir türlü onu unutamıyorum, hırsımı bir türlü gideremiyorum. Özlemek desen değil de ne bileyim boşluk hissiz benim kocam niye yanimda yok niye bizimle mutlu olmadı diyorum, çocuklarım boynu bükük kaldı. Günlük aktivitelerimi yapamaz hale geldim düşünmekten uyuyamıyorum , yemek yiyemiyorum, dus almak istemiyorum, dışarı çıkmıyorum yani ruh gibiyim çok mutsuzum. Nasıl toparlanıcam bilmiyorum. Ama o çocukları almaya geldiginde gayet neşeli bu da çok zoruma gidiyor. Bana birde bundan birkaç gün önce bunca yıl seni boşuna çekmişim kafam şimdi çok rahat dedi o kadar ağrıma gitti ki o söz ondan 2 gün sonra da seni de çocuklarımı da çok seviyorum yazmış cevap dahi vermedim. Çocukları almaya sokağa geliyor daha hiç  yüzüne bakmadım. Ama kendi kendime oturup bütün gece ağlıyorum sürekli rüya görüyorum mutsuzluktan kahroluyorum bu sürece alışılıyor mu ne zaman geçecek yüreğim sürekli sıkışıyor 

32 Cevaplar

0 oy
önce (625 puan) tarafından
Kadınlar genel olarak o ilk süreci zor geçirir erkekler ise rahatladigini sanar. Zaman geçtikçe kadın rahatlar , erkek o zaman anlar neyin ne olduğunu. Ama iş işten geçmiş olur. Bu bir süreç ve geçecek tabi ki. 4 yıllık ilişkim bitince dünyam başıma yıkıldı sandım. Sevgilim ora senin bura benim geziyordu bende ağlamakla meşguldüm. 3 ay sonra beni aradı. Dedim numaramı değiştirmek istemiyorum beni bir daha arama. 

Bu arada çocuklarının boynu niye bükük kalsın siz karı koca olarak yapamadınız ve bosandiniz. Çocuklarınız için hala aynısınız, anne ve babasiniz. Ve sen kendimi bu kadar yipratirsan çocuklarında etkilenir haliyle.
önce (518 puan) tarafından
Inşallah toparlayacağım bende
-Reklam-
0 oy
önce (215 puan) tarafından
O sindirememis onu boşamani bence o lafı sana ondan söylemiş,sen şuan üzülüp bir süre sonra onu unutacak hayatına devam edeceksin ama o sen toparlaninca köp.ekler gibi sürünecek eminim
Inşallah toparlarım canım sağol
0 oy
önce (3,340 puan) tarafından
İnan boşanan kadınların nerdeyse hepsi tam olarak bu duygu karmaşasından geçiyor. Erkeklerin kafasına daha genç dank ediyor.Sen karşı tarafın birsey anlamasını vs bekleyerek zaman kaybetme.Olmasi gereken süreç yasini tutup yeni hayatına odaklanmak zor olacak ama olacak sakin korkma hergun biraz daha azalacak bir süre sonra bir bakmışsın gün içinde daha kısa süreler aklına geliyor ve gitgide zaman yenik düşüp kayboluyor.Hayata güven ve Allahtan kolaylastirmasini cani gönülden iste..
Inşallah canım çok teşekkür ederim
0 oy
önce (806 puan) tarafından
Benimde 1 ay sonra duruşma var anlaşmalı olacak aynı şekilde geri dönüşü yok Allah hakkımızda hayırlısını versin canım.. 
Inşallah  canım rabbim senin de yardımcın olsun
0 oy
önce (2,429 puan) tarafından
Cnmmm.bunu yaşayan biri daha iyi anlar seni ama şu bahsettiklerinden ben etkilendim ve yüreğim acıdı hem kafam rahat diyor hem özledim diyor 

Aldattığını yakaladın net demi? Eğer kuruntuysa şans verseydin ama çocuklar.icin sineye çeken veya neblym bedel odettirip dönen de çok var aklını karistirmayim ama bizde boşanacak gibi olduk çocuklar baba baba derken ben nasıl bunu yapcam.dedim ileriyi düşündüm boynu bükük kalacak diye sen gibi ama rabbim demkki senin için hayırlısı i vermiş yani bı alismislik var çocukların çok küçük alismisliktan ibaret rabbim e sığın dua et kafanı aktivite bul onla medguk et suslen puslen resim at aklı kalsın böyle entirika belki seni mutlu eder onda akıl biraktigini hissedince daha mutlu olursun oda köpekler.gibi pişman olsun bedelini ödedim dönsün yuvasına ki bu süreçte farklı bı kadın görsün güçlü süslü bakımlı özgüvenli 

Ayrıca neden mutluluğu dışarda aradı deme erkkler daha çabuk kaniyor kadınlar daha sadık erkkleri kandirmasi çok kolay pişman oluyolar tek sefrlik biseye ama iş işten geçiyor kimseye fırsat verme surundur

Bosanmamak için direnmedi mi ?

Çocuklarına sürekli baktır al isim var de gezmeye gtcem arkadaşlarım çağırıyor de mahsus telefon görüşmesi yap yaninda şifreli gülümse konuş tmmi böyle hırs alırsın ve şunu unutma biz kadınlar Cok güçlüyüz bı rimel süreriz hayat çiçek olur ve sende iyi olup öyle yapacaksın 

Raaht bırakma ihtiyaçlarını aldır köpek et peşinde 
Çok sağol canım, yok hiç boşanmamak için direnmedi  kendisi de istedi bu daha çok koydu bana zaten. Aldattığından eminim elimde video var   bence de yas sürecinden artık çıkmalıyım
önce (2,429 puan) tarafından
Bence de o video çektiklerindeki olayda buluşmada aklıma csen geldin mi şeytana uymayim diye kadın nekadar etkilerde etkilesin bakmicaklar abi güzel ailen var nye yikiyorsun ortalığı  montaj fln degl demi video da eşin baris belli mi kadın belli mi
Cnm babasız büyütmek elbette zorluğu oalcak ama şuan akıllıca davranıp yas sürecinden çıkman gerek köpek gibi pişman et onu aklını bırak şüpheye düşür ama çocukların için yanlış yola sapma sakın onları güzelce buyutmeye odaklan eğer nasibinse ve köpekler gibi pismansa tekrar güven saglarsa barisirsiniz ins
Yok canım montaj filan değil yüzde yüz eminim ben sağolasın
0 oy
önce (273 puan) tarafından
Bende boşandım kafayı yedim Allah kolaylık versin sağlam ailen varsa arkanda iyisin yoksa kötü benim ailem hiç iyi değil şuan onların yanında rahat edemiyorum kafayı yiyorum hergun koca evi gibi olmuyor çok pişmanım benimkinin suçu da yoktu anlamadan boşadim şimdi sürünüyorum Allah kimseye yaşatmasın çok zor çalışmaya gücün varsa iyisin yoksa kötü benim yok mesela çünkü aile yapımız bozuk bir ara çalışayım dedim ise konsantre olmakta zorluk çekiyordum inşallah sen daha iyi olursun hakkında hayırlısı 
Inşallah canım rabbim senin de yardımcın olsun
0 oy
önce (6,887 puan) tarafından

Sen kazandın 

Sana erkek kardeşimin dediği şeyi söylemek istiyorum kendisi 26yas
Abla erkekler ilk zaman da acı bilmez boşluk başladıkça kadın unuttukca bı özlem geçmişe hasretlik olur 
Ama kadınlar tam tersi ilk zaman daha da üzülür yıpranır kendini parçalar neden der ve bir bakmış ki artık acıtmyr.
Belki aylar sürecek ve gerçekten çok ağır sancılı bir dönem ama geçecek sabret onu düşünmemek için kendine boşluk bırakma sürekli birşeyler ile meşgul ol çocuklar da küçük ztn onlar ile ilgilen zoraki güldüğün şimdi ki zaman da bir bakacaksın ki gerçekten gülüyorsun ve artık seni aldatan kimse yok ve pırlanta gibi sana ait senin kanın olan iki evladın var.

sukret sabret dua et❤️ sen başardın darısı senin gibi olan tüm kadınlara...
Teşekkür ederim canım inşallah herkes yaşadığı hayattan mutlu olur
Aynen bilimsel araştırmalarda aynısını söylüyor kadınlar ilk zamanlar acı çekiyor sonra iyileşiyor daha sonra erkek acı çekmeye başlıyor pişman oluyor onlara sonradan dank ediyor
önce (6,887 puan) tarafından
Aslında çok saçma dgl mi nasıl olur da ilk zaman üzülmezler hiç anlamam
Çünkü artık rahatım kurtuldum havalarına giriyorlar ozgurlesiyorlar kendilerince daha sonra hevesleri bitince tekrar Aile ortamını arıyorlar işte o zaman dank ediyor kafaları özlem duymaya başlayıp pişman oluyorlar
0 oy
önce (49,376 puan) tarafından
zamanla gecer deler de gecer kolay degil bir yuvanin yikilmasi 

senin kahullenemedigin senin mutsuz olman esinin aldatması senin basina gelmesi zamanla insallah daha guzel olur hersey oda sizi kaybettigi icin sizlansin dursun 
Çok sağol canım inşallah
0 oy
önce (237 puan) tarafından
Bende kızım bir yaşındaydi ayrıldım şimdi on yaşında, her ortamda o eksiklik oluyor çocuktan dolayı başkalarınin babası var seninkinin yok , davetlerde vs herkes eşi ve çocuğuyla sen yalnız , alışveriş vs hep yalnız oluyursun çocuklar var çünkü önceliğin çocuklar benim 20 yaşlarımin hepsi böyle geçti çok üzülürdüm bir evim yok bir düzenim yok hep yalnızım diye ama eşimle devam etmek daha beter bir şeydi bu yüzden pişman olmadım , kararlıysan geri adım atma bir şey olduğunda sana der neden geldin gelmeseydin bir kez daha gidersen seni ciddiye almaz , bide aldatma diyorsun, iyice düşün kafanı topla eşinle yaşamak yada sen ve çocuklarin sadece , benimde başta tmm bitsin dedi Sonra seviyorum vs sonra tehdit etti yani pek güven olmaz , 
0 oy
önce (2,742 puan) tarafından
Alışacaksın insanoğlu herşeye alışır merak etme
0 oy
önce (48 puan) tarafından
Kendinde duyduğun saygıdan dolayı onu kapı önüne koymuşsun tebrik ederim.Sen de hayatına bak.Evlenmek kadar boşanmak da doğal bir süreç.Kimse hayat boyu beraber iyi geçinmenin garantisini veremez ki.Boşlukta hissetmen o kadar normal bir süreç ki.Geçecek ama 
0 oy
önce (100 puan) tarafından
Kadınlar ilk zamanlar atlatamaz erkekler de sonradan sonradan üzülür tam sen alıştığında onunki baslar görürsün 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 2,041 göst.
7 Nisan 2023 Aile kategorisinde Rabiaerik (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,385 göst.
0 oy
33 cevap 1,792 göst.
18 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bttrx (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 292 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (204 puan) tarafından soruldu