0 oy
557 göst.
Diğer kategorisinde (276 puan) tarafından
Kızlar benim ne yapmam lazım bosanmis biri olarak ailemle duruyorum ailem çok karışık evde düzen yok huzur yok bende rahatsız oluyorum bu durumdan onlarda farkında onlarda benden rahatsız oluyorlar bizim aile akıl hastası gibi benimde iyice psikolojim bozuldu bu evde kafayı yicem okadar mutsuzum ki ne dışarı da keyif alabiliyorum nede evde ruh halim hiç iyi değil herkesten uzak olmak istiyorum önce gidip hastaneye yatmak istiyorum sonrada kadın sığınma evine ailemin yanında daha da kötü oluyorum evlendim ayrıldım zoruma gidiyor böyle yaşamak kabullenemiyorum artık ailemi kendimi kötü hissediyorum  Üzerimde birsey var sanki insanlar hakkında kötü düşünüyorum kendimde kötülük etmiş gibi hissediyorum herseye özeniyorum hersey benim olsun istermiş gibi istemsizce bu tarz şeyler oluyor bende evdede öyle huzursuz oluyorlar ruh halim hiç iyi değil dışarıya bile ciksam hemen belli oluyorum yani markete bile gitsem insanlara değilde insanların buldugu yerlere daha çok bakıyorum istemsizce oluyor bunlar bu sefer insanlar benden korkar gibi bakıyorlar evet belki size farklı gelebilir ama doğru bosandim çok süründüm ondan böyle oldum daha önce böyle değildim ise girdim bir ara işeme konsantre olmakta zorluk çekiyordum

12 Cevaplar

+3 oy
(12,046 puan) tarafından

Boşandığı Ayfer tamam sen bunu ilk boşanan senmişsin gibi aylardır o kadar kafaya taktın ki böyle böyle bozdun psikolojini yeryüzünde ilk boşanan sen değilsin. Yürümeyen evliliğe ilk sahip olan sen değilsin. Klinik tedavi görmen gerekliyse bir Dr ile görüş ve tedavini ol. İki evladın var. Baba zaten şu an sizle değil onları da ziyan edemezsin. Annesin sen. Kendine gelmen ve yol çizmen şart. Kimi kimsesi olmayıp ortada kalan kadınları düşün ailen var. Ailenin rahatsız olduğunu düşünüyorsun önceden ailenle de kalmıyordun o da iyi gelmedi sana. Biten evlilik için de kendini suçluyorsun muhtemelen olan oldu diyip sana verilen tek hayat şansını düzgün kullan

ISRARLA AYNI ŞEYİ YAZMAN BİR DEĞİŞİKLİK YARATMAYACAK. BURASI TEDAVİ MERKEZİ DEĞİL. 
(399 puan) tarafından
Yok bence yazmaya devam edecek boşuna yazıyoruz
-Reklam-
+2 oy
(8,179 puan) tarafından
Piskolaga git sana burda herkes tavsiye veriyor ama sen yine aynı şeyleri ısrarla yazıp duruyorsun
+1 oy
(9,644 puan) tarafından
yapacağın şey iş bulup para kazanmak sonrasında da kendi düzenini kurmak. 1 oda olsun senin olsun
(276 puan) tarafından
İşi bulması kolay ama çalışması sıkıntı önemli olan bu insanlara ayak uydurmak lazım ben ise zor adapte oluyorum
+1 oy
(15,393 puan) tarafından
Beni anlamıyorsunuz diye kızacaksın belki ama ne ilk boşanansın ne de son olacaksın hayatına yeni bir sayfa açıp devam etmek zorundasın bir takım sorunların olduğunun kendinde farkındasın madem neden yardım almıyorsun nasılki başımız ağrıdığında dişimiz ağrıdığında doktora gidiyoruz psikolojik bir rahatsızlığımız olduğunda da psikiyatriye gitmemiz gayet normal 
+1 oy
(4,288 puan) tarafından
Evlenmek kadar bosanmakta normal artık niye sadece sen boşanmışsin gibi davranıyorsun psikolojik destek almalısınız kendi kendinize hastaneye yatayım falan demişsiniz ama doktor buna karar verir zaten 
(276 puan) tarafından
Orası öyle ama ben anlamadan boşandım evliyken çok iyiyim şimdi çok kötüyüm siginacagim kimsem yok sürünmekten zombiye döndüm ölmekten beterim ne yemek yiyebiliyorum ne birsey artık iş güç yapamıyorum kendimi zor taşıyorum ölsemde kurtulsam bu yalan dünyadan
0 oy
(16,260 puan) tarafından
Bacım bir tanıdığım var boşanamiyor eşinden iğrenç bir evliliği var çalışıp kocasına bakıyor. Neden boşanamiyor biliyor musun esi boşanmak istemiyor onu çocuklarıyla tehdit ediyor oda çaresiz bu şekilde hayatına devam ediyor. Sen çok  şanslısın bosanabilmekte şans

Şimdi öncelikle bir psikologa görün sana çok iyi gelecektir. Ondan sonra bir iş bulup çalış hep evde kalmış olmazsın kendi ayakların üzerinde durursan emin ol kendini iyilestirirsin. Evde sürekli durmak senin psikolojini bozuyor kendine vakit ayır  
0 oy
(399 puan) tarafından
Sürekli aynı şeyleri yazmktan sıkılmadın mı? 

Bi ton tavsiye veren insan var hala aynı sorular 
0 oy
(5,495 puan) tarafından
Yazılanları uygulamıyorsun ne desek boşa 
0 oy
(1,830 puan) tarafından
Daha sana burda insanlar kaç kere aynı tavsiyeleri vermesi gerekiyor acaba zevkine mi yazıyorsun anlamıyorum ki 
0 oy
(2,077 puan) tarafından
Kadın sığınma evi düşündüğün kadar iyi bi yer değil canım orayı bi çıkar aklindan
(276 puan) tarafından
Mecburum ama ondan ne yapayım ailemin yanında rahat değilim psikolojim dahada çok bozuluyor psikolojim iyi değil zombiye döndüm herkese kötülük düşünüyorum istemsizce oluyor
0 oy
(19,830 puan) tarafından
Destek alman şart hatta zorunlu
(276 puan) tarafından
Nasıl nereden almam gerekiyor bilmiyorum ki
(19,830 puan) tarafından
Canım mutlaka uzmandan destek al boşanma zor bi süreç ve belliki sen tek başına atalatamıyosun :(
0 oy
(17,581 puan) tarafından
Önceki.postlarini okudum da antidepresanlari neden kullanıp bıraktın. Onları doktorun söylediği süre boyunca kullandığın zaman ancak sana fayda eder. Kesmen gereken zamanı sana doktor söyler. Böyle devam edersen iyilesemezsin. Tedavi görmek zorundasın hayatına devam edebilmek için 
(276 puan) tarafından
Doktorlar birsey demiyorki ilac verip yolluyor bidahaki ay gel diyolar sadece
(17,581 puan) tarafından
Ee kullan o zaman ilaçları.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 325 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Fatmacan (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 382 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (788 puan) tarafından soruldu
0 oy