0 oy
61 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (140 puan) tarafından
Doğduğundan beri var geçer dediler temizliyoruz ama geçmiyo.Aşırı çok oluyo gözleri yapışıyo yada akıyo kuruyo kalıyo gözlerinde.Neden olur böyle doktora görünmelimi yoksa gecermi zamanla normal bişeymi 

8 Cevaplar

0 oy
(1,131 puan) tarafından
Bizimde öyleydi doktora götürdük göz pınarı tıkanıklığı denildi 1 yaşında şuan 1 yaşına kadar geçmez ise gelin küçük operasyon yapıp acicaz dedi geçmedi gidicez bakalım göster yani 
-Reklam-
0 oy
(133 puan) tarafından
Pamugga kemdi sutunu damlat gozune sur bn ole yapmisstm
0 oy
(6,229 puan) tarafından
Yeğenimde vardı damarda tıkanıklık var dedi doktor masaj yapın dedi 
0 oy
(266 puan) tarafından
Gözyaşı kanalı tıkanıklığı olabilir. Göz doktoruna gösterin masaj öneriyorlarmış
0 oy
(4,445 puan) tarafından

Tıkanıklık var muhtemelen bisi sürme gözüne. 

Doktora götürün 
0 oy
(3,867 puan) tarafından
Goster canim ya antibiyotikli merhem filan gerekebiliyo. Bi de ne olursa olsun elinin tersiyle bile dokunma gozune filan. Hemsire bana siyah caya pamuğu daldır sık gozunu sil demisti
0 oy
(340 puan) tarafından
Bizimde vardı istersen bi netten bak mi masajı var tarif edemem yada benim tarifim başka anlaşılır yanlış bişey yap istemem o masaj çok iyi geliyor. Ama doktora da götür istersen bize damla vermişti geçmişti 1 haftayı bulmadan. Arkadaş yazmış zaten geçmezse çok ufak bir müdahaleyle hallediyorlar
0 oy
(9,406 puan) tarafından
Hemde hemen goturmelisin benim oglumda da vardi enfeksiyondur dediler netira verdiler kullandim gecmedi goz doktoruna goturdum kanal tikanikligi dedi 1 bucuk yasina kadar surdu oncesinde mikrobu iyice kirmak icin moksai damla kullaniyosun sonra tikaniklik acilana kadar netira kullaniyosun ve surekli masaj yapiyosun gunde 100 kez belki yapman lazim ne damla ne masaj bunun tedavisi degil ama yardimci olabilecek seyler o capaklanma enfeksiyon uretir asla capakli birakma doktora gidene kadar cayla islat sil gozlerini surekli temiz tut enfeksiyon kaparsa gozune zarar verir Allah korusun 1 yasina kadar acilmazsa ameliyatla aciyolar cok basit bi islem uyanik bi insana bile yapilabilir ama bebekler durmaz izin vermez diye uyutup yapiyolar yinede narkoz oldugu icin yasini bekletiyolar ben hemen ameliyati kabul etmedim 2 yasini beklemek istedim 1 bucuk yasinda falan acildi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 153 göst.
30 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bglm_ftma (6,658 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 377 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
16 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
10 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (1,447 puan) tarafından soruldu

399,785 soru

11,958,454 cevap

36,124 kullanıcı

...