0 oy
95 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (27 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar Diyarbakır da detaylı ultrason için memnun kaldığınız ve tavsiye edecebileceğiniz özel hastane var mı ?

2 Cevaplar

0 oy
(10,243 puan) tarafından
Memorıalda ve Araştırma hastanesinde yapılıyor. Bir de Ahmet diye bir perinatoloji uzmanı vardı soyadını anımsayamadım. 2 yıl önce 450 idi ücreti. Ben araştırma hastanesinde yaptırdım normalde genesis e gidiyordum detaylı orada yapılmıyor 
(27 puan) tarafından
Evet bende genesise gidiyorum orada yok
Araştırma Hastanesinden memnun kaldın mı canım
(10,243 puan) tarafından
Yani canım sadece sorun var mı yok mu söylüyor sana bir baskılı ultrason fotosu vermıyor 12 dk sürmüştü
(27 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim ben üniversite hastanesinde yaptırdım ücretsizdir ama çok memnun kaldım yaklaşık 40 dk sürdü 
(27 puan) tarafından
Gerçekten mi canım peki hangi doktoryani doktor fark eder mi ?
tarafından
Canim Dicle üniversitesine kadin doğum bölümüne randevu alınca doktor tercihi yok ,kadin doğum bölümüne diye geçiyor telefonla da aradan olur ama ben googleden randevu alıyorum her zaman ,cuma günü gitmiştim 23 haftaliktim normal muayeneye gittim doktor kendisi söyledi zaten detaylı ultrason zamanindasin seni radyolojiye yönlendirecem ordan randevu al tamam dedim bir alt katta rafyoloji vardı oraya gittim detaylı ultrason vaktim geçmesin diye hemn 2 gün sonrasına verdi yani pazartesi gününe bende pazartesi çektim biraz uzun sürdü ama her şeyine bakılıyor zaten doktor bakarken bana çevirmişti bilgisayarı bende bakıyordum bebeğime
tarafından
Ben olsam boşuna 400,500 TL özele vermem o parayla bebeğin bir kısım ihtiyacını karşılarsın
(27 puan) tarafından
Anladim canım sağol o zaman hemen randevu alayım :)
tarafından
Rica ederim canım ,  merak ettiğin bir şey olursa yazabilirsin.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 155 göst.
0 oy
4 cevap 141 göst.
0 oy
4 cevap 183 göst.
0 oy
2 cevap 90 göst.

378,413 soru

11,326,705 cevap

34,780 kullanıcı