0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Hepinize merhabalar hesabın sahibi değil kuzeniyim hesap açmaya bile mecalim yok büyüklerime bir şey Danışmak istiyorum 1 senelik bir illiskimi bir kaç gün önce bitirdim sebebi ise hakkımda duymuş olduğu bazı sebepler kulaktan duyma sözlerle beni incitti beni hiçe saydı bana sorma gereğinde bile bulunmadı o kadar canım yanıyor ki haketmedim insanın gecmisi elbette önemli yüzümü kızartacak kötü bir gecmisim yok sadece bir iki kez erkek arkadaşım oldu herkesin olduğu gibi ne denli ileri gidilebilirse elini tutup özür dilerim opmek gibi keske olmasaydı ama oldu bana  öyle bir cümle kurdu ki kendime gelemiyorum kendimden soğuttu resmen ozguvenimi yıktı soruyorum sizlere nasıl bir yol izlemem gerekiyor surekli gecmisi igdeleyn altında bisey arayan kulaktan dolma.sozlere inanan bir erkek arkadaşınız olsa tavrınız ne olurdu sagolun

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hadi canım sana da yol verme zamanı gelmiş naş naş derdim...

Aaa kız ne kendini üzüyon bı dangalak için.
(31 puan) tarafından
Ağlıyorum şu an hakkımda ne duydu bilmiyorum ama beni kötü bilsin istemiyorum kendimi aciklamama bile izin vermedi çok canım yanıyor
tarafından
Sende baş engeli, hem geçmiş için ne diye açıklama yapacakmışsin ki. Çöpçü muydu sevgilin eskileri kurcalıyor habire. Bırak aglamayi kes böyle birinden kurtulduğunu dua et. Evlendiginizde daha da kötü şeyler söylerdi bu patavatsız zihniyet. Adam mıyok başka memlekette bir ***** için göz yaşı dokuyon.
(31 puan) tarafından
Ya çok sağol bir msj kendimi bu denli iyi hissettirebilirdi günlerdir içim içim yiyor umarım bir gün pişman olur bana haksızlık ettiğini anlar tek temennim bu yönde
-Reklam-
0 oy
(239 puan) tarafından
Kaç yaşındasiniz, eğer o suuana kadr hicbir kızın elini tutup , öpmediyse hakkı belki ama öyle bir erkek kalmadı be bacım.
(31 puan) tarafından
İnsanın gecmisi elbette önemli ama neden kendinden sonrasına odaklanamıyorum ki bir yanlışım olmadı ona üzülüyorum kulaktan duyma sözlerle inanan biri demekki bana hiç güvenmemis kendimi anlatmama musade bile etmedi
(239 puan) tarafından
Kızım bırak, bende eşimden önce birşeyler yaşadım he yatağa yatmak gibi değil kesinlikle ama sevgiliyken de kanka gibi duramiyorsun herkeste olan birşey ama bak yatağa yatanlar bile kocası başka yola devam ediyor. Benim eşim oturdu bana geçmişini kendi anlattı düşündüm hiç birşey yaşamamış adamı bulmak zor bazen kızıyorum ama önemli olan ben varken birşeyler yapmamış benden önce herhalti yemiş. Seni birakani sen çoktan bırak yavrum üzme kendini. Birilerinin elini tutan , öpen sadece sen degilsin ,burda ben böyle birşey yaşamadım kocamdan önce diyen az insan çıkar. Belki doğru değil yaptığımızı savunmuyorum ama o an öyle seviyoruz ki sonumuz o sanıyoruz,evlenicez sanıyoruz kapiliyoruz o anın heyecanına. Boşver yoluna bak.
(31 puan) tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim keşke yaşanmasaydı ama oldu gerçekten o geçlikte düşünememisim ilerde önüme çıkabilir mi diye ama yemin ederim ki ben kötü bisey yapmadım beni asıl üzen nokta beni dinlemek bile istemedi bana dedi ki bu benim duyduğum kim bilir daha kimler var demiş olması atlamıyorum
(239 puan) tarafından
Dinlemesin zaten seni sende anlatmaya çalışma, ilerde evlenirsin iki de bir önüne yemek gibi sunar duyduklarını, evlendiğinde pişman olursun. En güzeli ,en hayırlısı böyle olmu canim
0 oy
(1,400 puan) tarafından
Ne yazık ki toplulumuzda bunun gibi seyelr erkek yapınca elinin kiri kadın yapınca namussuz oluyor erkek arkadaşın senden önce hicmi kız eli tutmamış ?hem boşver bazı şeyleri evlenmeden erkenden görmek daha iyiidir sana layık biri değil o kişi sanma ki bu evlilik gerçekleşince mutlu olacaksın adamın zihniyetiyle birlikte evleniyorsun zaten yani dönülmez yola girmemissin emin ol bu platformda evliliğine bin pişman avukat önerisi arayan birsuru kadın arkadaşımiz var üstelik ne siddetler görüyorlar bence yat kalk dua et Allah erken göstermiş yüzünü 
(1,400 puan) tarafından
Hatta git sadaka ver ki büyük bir beladan kurtulmuşsun Allah daha iyisini güzelini verecektir emin ol
(31 puan) tarafından
Allah razı olsun çok sağol minnet edip yazdığın için kardeşim kendime gelemiyorum gunlerdir hakkımda ne duydu diye düşünmekten kendi kendi mi yiyorum çok şükür geçmişimde yüzümü eğecek bisi yapmadım her genç kız gibi elbette olacağı kadar oldu ama sürekli igdelemk gecmisimi beni derinden uzdu
(1,400 puan) tarafından
Ben seni anlıyorum moral bozar tabiki ama emin ol bunun için kendini mahvetme O kişiyle evlenince mutlu olamazsın ve gor bak gidip seni yargiladigi şeyleri dibine kadar yapmış insanlarla evlenecektir o kişiler. Sor yüzüne ne yapmışım ne duydun ki diye çok merak ediyorsan tabi ama bı gelecek düşünme o kisiyle
(31 puan) tarafından
Ban hiç bir zaman iyi davranmadı ki zaten ben hepsini görmezden geldim içimdeki şu sevgiyi silip atamıyorum tek duam pişman olsun kapıma gelsin başka bisey istemiyorum
(1,400 puan) tarafından
Bizde gençtik çok sevdik belki bir sekildeevlenmedik ama dönüp şimdi bakiyoruz iyiki diyoruzbazi şeylere kalbine söz geçir zor olduğunu biliyorum ama inanki su platfotmdaki paylaşımları bı öku derim sadece insanlar neler yasiyorlar
0 oy
(442 puan) tarafından
Kendisi çok mu temizmis geçmişi falan hemen yargıladı gençlikte olabilecek şeyler bunlar
(31 puan) tarafından
Her gençlikte olabilecek şeyler dimi gerçekten yalnız değilim dimi kendimi çocuk gibi avutuyorum resmen ozguvenim sarsıldı kendimi toplayamıyorum bana kendimi öyle rezil hissettirdiki travmam oldu resmen
0 oy
(8,683 puan) tarafından
Allah kurtardigi icin sevinirdim anliyorum suan cok zoruna gidiyo evlilik hayalleri kurdugun kisiyle ayrilmak cok zor bisey seni cok cok cok iyi anliyorum ama ne yaptiysan ondan once yapmissin ve o hayatinda yokken yaptiklarin onu ilgilendirmez o senden once kimseye dokunmadi mi sence seni yargiliyo keske kimse evlenmeden once kimsenin eli eline degmese ama devir malesef oyle degil yapmissin bi hata evet ama bu Allah la senin aranda unutma bi gunahin varsa onu Allah affedecek o cocuk degil sen tovbeni ettiysen tertemizsin ne kadinlar var biliyo musun tarihte sana bi kissa anlatayim bak bi kadin varmis zamaninda hatat kadiniymis bi gun olmus kimse cenazesini bile yikamamis en son biri cikmis tamam ben yikayin demis cenazeyi yikarken avret mahaline gelince burayla ne gunahlar isledin Allah bilir demis onu da dile bile getirmeden kalbinden gecirmis gassalin parmaklari cenazenin avret mahaline yapismis meger o gece o kadin sabaga kadar tobe etmis gunahlari affedilmis goruyo musun bi gunahin varsa mahcup olacagin tek kisi rabbin ki onu razi edersen kimseye ezdirmiyo kulunu bunu anlatmamin sebebi seni hatalarinla yargilayan kisi ilerde daha inan aklina gelmeyecek sorunlar cikaracak el ac dua et bol bol hayirlisi iste rabbinden 
(31 puan) tarafından
Bu nasıl güzel bir msj Allah bin kere razı olsun kardeşim seninde yüreğine su dönsünler ihtiyacın oladugu anda inşallah çok ama çok sağol;(
(8,683 puan) tarafından
Ne demek canim rabbim bunlari bilmeni istemis beni elci gondermis bana tesekkur etmene gerek yok basina ne gelirse Allah tan bil kimseden bilme guzel dualarin icin de cok teşekkür ederim Allah senden razi olsun :)
0 oy
(1,840 puan) tarafından
Rabbm sana bi ışık gostermis bundan koca olmaz diye.bence uzulme sevseydi eger zaten senin hakkinda baskalari bisj dedigmde o insanlaej susturur.senjn arkamda dag gibi durup senide uzmezdi.seven insan bunu yapar.bence bas engeli beni en kotu durumda bile saga sola karsi koruyamicak beni yargilicak insanla olmak ustemiyorm de cik hayatinin kurtuldgna sevin.evlensende ozman annesi senn hakkimda yalan yanlis bisi dedgindede aynisjni yapip seni suclucak seni dinlemicek hep yalan konjsan ve haksz taraf sen olcaksn.bence kurtldgna sevin
(31 puan) tarafından
Zoruma giden şey bu benim duyduğum kim bilir kaç tanesi daha var diyip bana kendimi rezil hissettirmesi Tek dileğim pişman olup bu kapima gelsin
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Sıktır.sin gitsin umrumda olmaz. Sa.lak şey canın cehenneme der geçerim. Bana değer vermeyene ben hiç veremem. Kendinizi bu kadar kasmayın ye hele ki bir erkek için. 
(31 puan) tarafından
Allah razı olsun çok sağol o kadar haklısın ki değmez ama malesef ki duygularımızı biz kontrol edemiyoruz
(1,569 puan) tarafından
Boşver canım ya ne duygusu. Yasin baya küçük muhtemelen. Bak ben 38 yaşındayım öyle her yaşanılan olayda duygu devreye girmez mantıklı ve gerçekçi düşün. Hayat senin duyguların kadar tozpembe değil. Adam seni geçmişin için şimdi yargiliyorsa iki gün sonra seninle cinsellik yaşayıp hevesini alıp postalama planlarına girmiştir bile. Takılma üzülme bir daha da onunla görüşme.
(31 puan) tarafından
Ben bir gün neye inanip kime yazık etmişim desin tek temennim bu yönde Allah razı olsun senden
(1,569 puan) tarafından
Öyle bir beklentiye bile girme . Çünkü hiç bir zaman bu olmayacak. Çünkü o adam kendi gözünde dünyanın en ahlaklı en namuslu en haklı en doğru dürüst kişisi bu hiç bir zaman değişmez. O yüzden o hiç hayatında olmamış gibi davran. Yaşanılması gerekiyormus ve yaşanılmış bitti gitti. Bu yaşadıklarından sadece ders çıkar. Bunlar daha sonraki hayatlarımız için tecrübedir
0 oy
(2,902 puan) tarafından
Canım böyle insanla olmayı bırak boşver sen evlensem dahi sonunuz boşanma olur ilerde bu sebepten dolayı değilmi bence insanının eskileri ilgilendirmez  önemli olan senleyken hiçmi onun eski gı ligi yok sende şöyle 
(31 puan) tarafından
Kendi yaptıklarını hiç görmüyor ben kadınım ama ben yaparsam namussuzluk kaldiramazmis ki ben yüzümü yere eğecek bisi yapmadim
(2,902 puan) tarafından
Ay inanki boşver şimdiden gerçek yüzünü gösterdi Allah'ın sevgili kurusun bu adam takıntılı biri inan ya tamam senin için zor bişey inan ama, uzak dur arama engele
(31 puan) tarafından
Allah razı olsun umarım pişman olur da bir gün ben neye inanmışım der tek isteğim bu
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Ohhhh Allah kurtarmis bu devirde bu geri kafalilikta birinden.O size gelene kadar 40 tane kadınla yatip kalkip gonul eglendirmistir ama kadin yapinca kötü oliyor iste.Bosverin boyle adamlar evlenince fln iyice öküze bagliyor.Ölü bile unutuluyor 1 aya aciniz hafifler sonrada anılar dahil duygularda siliniiir gider.34 yasinda zamaninda coook ask acisi cekmis biri olarak soyluyorum.Zaman aşimina ugruyor tum uzuntuler simdi acını özlemini yaşa farkinsa bile olmadan unutulmaya başliyor sonra.
(31 puan) tarafından
Rabbim yüreğime serinlik versin tez vakitte tek dileğim çünkü haketmedim keşke elime önce o degseydi ama gençlik bazı şeylerin farkına sonradan variyorsun bana kendimi rezil hissettirmkten başka bisey vermedi bu ilişki giden zamanıma aciyorum
0 oy
(237 puan) tarafından
Hiç üzülme boşver ilerisi olmaz bununla öyle düşün , ben boşandım kızım var on yaşında ve bekar biri ile evlendim , öncesinde dört yıl sevgililik dönemimiz de oldu , ve bir kere bile geçmiş ile alakalı tek bir Kelime duymadım , herkesin geçmişinde var tabi ki bir şeyler ama böyle bir adamla evlilikte dahi sorun yaşarsın bunları yine ortaya getirir yol yakınken tamamen her yerden sil gitsin 
(31 puan) tarafından
Seni hiç tanımamama rağmen öyle mutlu etti ki şu msjin Rabbim bir yastıkta kocatsın kardeşim her erkek adan olmuyormuş demekki bunu anladim
(237 puan) tarafından
Bu yüzden böyle şeylere takılma doğru insan doğru zamanda karşına çıkar , elbette böyle pürüzler olur hayatta önemli olan bunu görüp silmek canım
(31 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun ♡
0 oy
(237 puan) tarafından
Bugün biri gelip eşime benle veya geçmişimle alakalı tek kelime etse eşim ona haddini bildirir ve bana sormaz söylemez, iyi insanlarla den gelmeli herkes 
(31 puan) tarafından
Ben inanıyorum ki hepimizin iyi veya kötü bir geçmişi var mühim olan senle olan zamana bakmak ben giden zamanıma yanıyorum öyle ağır konuştu ki kendimi rezil hissettirdi beni öyle hatırlayacak olması canımı yakıyor
(237 puan) tarafından
Böyle bir insanı ciddiye bile alma sana yazık
(31 puan) tarafından
Bugünden itibaren toparlamaya çalışacağım çünkü gerçekten haketmedim herseye tüm.kosullara rağmen yanında olmaya çalıştım kıymet bilmezmis
(237 puan) tarafından
Bu kadar basit işte , zaten ortada verdiği değer olsa gelir sana der böyle böyle şeyler duydum senin açıklamanida dinler sonra yine gidecekse gider ama o bahane aramış
0 oy
(7,157 puan) tarafından
Böyle sorunlu bir insandan yol yakınken kurtulduğun için sevin bence boşver eminim ki bunu söyleyen erkek de pürü pak tertemiz birisi degilir
(31 puan) tarafından
Oyle güzel msjlar aldım ki bir nebze de olsun kendime geldim Allah hepinizden razı olsun
0 oy
(229 puan) tarafından
Böyle insanla önür geçmez zaten canım evlensen bile en ufak seyde ağır konusur ve o evliliğin sonuda ızdırap olur en iyisi sende yol ver gitsin seni dinlemeden sana bunları yapan adamı hayatına ozur dılese bıle alma derim.. herkes mutlu olmak için bir yola giriyor olmazsa ayrılık oluyor neden bukadar tepki verdiki erkek arkadaşın olmasına geçmişte 
(31 puan) tarafından
Bu benim duyduğum kim bilir daha bilmediğim kimler var diyişi yüreğimi yaktı beni asıl yaralayan kısim bana kendimi bir .....pu gibi hissettirmedi;(
(229 puan) tarafından
Ağır konuşmus terbiyesz üzülme canım kurtulduğuna sevin en azından şimdiden görmüşsün dengesiz yüzünü evlensen cocuqun olsa falan daha buyuk sıkntıydı kimse vazgecilmez değil ölümden baska herseye çare var yeterki ölüm olmasın sağlık olsun.. her şerde bir hayır vardır belki karsına daha ıyısi cıkacak
0 oy
(651 puan) tarafından
Kizim allah sana yol gostermis kurtar kendini diye bugun buna takilan yarin nelere takilir kendinin hic mi sevgilisi olmamis tovbe tovbe kac kurtr kendi k
0 oy
(1,838 puan) tarafından
Zamanında söz attım sevgililik ne ki, şimdi evliyim başkasıyla ve hayatımın en doğru karari o şerefsizi bırakıp eşimle olmak oldu. Yoksa hayatım zindan olurdu. Evet şu an üzülürsün ama göreceksin iyi ki dediğin zamanlar da gelecek
0 oy
(1,561 puan) tarafından
Bununla diyelim barıştin kendinj acikladin .o da sana guvendi o an . Ama bunu en ufak tartışmada yüzüne vuracak biri şimdiden belli ne olduğu.  O yüzden hiç üzülme.  Geçmişini sorgulamayacak birini bul daha yaşın küçük sanırım.  Bosver aman değmez bile üzülmeye.  5 yıldır evliyim ne ben eşime geçmişi ile alakalı soru sordum ne de eşim bana . Eşimin geçmişi beni ilgilendirmez . Hayatında ben yoktum . Şuan yanlışını görsem hesap sorarım bu benim en doğal hakkım.  Boşuna üzme kendini sebepsiz yere .
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Allah kurtar mış kaç git ondan 
0 oy
(5,431 puan) tarafından
Canım benim valla güldüm ya :) sana değil o slağa güldüm. Sevgilin de olacak. Öpeceksin de. El ele de tutacaksın. (Linçleyecekler defolsun. Benim görüşüm bu sizinki beni ilgilendirmiyor) hata yaparak doğruyu bulacaksın. Yanlış yaptığın hiçbirşey yok :) bunlar özgüvensiz ezik tipler. Kendilerine güvenmedikleri için sürekli onunla eski sevgililerini kıyaslarsın diye üç buçuk atıyorlar. Ondan bu hazımsızlık. Kendine güvenen seni sevgiye ilgiye doyuracak adam, çok afedersin pavyondan gelin alsa seni umursamaz. Sen yat kalk Allah'a dua et kurtulmuşsun bundan. Saçma saçma da kendini kötü hissetme allasen. Kendine gel. Yanlış yaptığın birşey yok. 
0 oy
(7,090 puan) tarafından
Artık erkek arkadaşım olmazdı. Benim de sevgilim oldu eşinden önce ve eşim bunu elbette biliyor okumuş gezmiş hayatın tadını çıkarmış bir kadınım elbette hayatıma aldığımda olacak. Eşim böyle şeylere takılmaz lafını yapmaz çünkü bu çok normal bir durum. Bir şeyler de yaşamış olabilirsin bu yine erkek arkadaşını ilgilendirmez. Böyle şeylere takılan birini deli gibi aşık olsan da hayatında tutma. Çok ergence hareketler.
0 oy
(245 puan) tarafından
Boş yere üzülme karşına doğru insan çıktığında anlayacaksin değmeyen insanlar için üzüldüğünü barışmak ister sakın barışma kucuksundur bende tecrübe ile sabit küçücük tartışmada yine yüzüne vuracak 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 270 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,239 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 186 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 021821 (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 289 göst.
19 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,373 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 358 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,100 puan) tarafından soruldu

393,730 soru

11,774,435 cevap

35,790 kullanıcı

...