0 oy
523 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (3,798 puan) tarafından
Kızlar okuduğunuz kitap var mı eğitici veya roman v.s ben kitap okumayı cok seviyorum hatta almayı okumaktan daha çok seviyorum eşimde alıyosun sadece hic okuduğun yok diye kızar durur bana vaktim oldukça açar okurum ama  :)) siz severmisiniz kitap okumayı en son okudugunuz kitap ne mesela ? :)

10 Cevaplar

+2 oy
(2,849 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Evet çok severim okumayı sherlock holmes en son bu kitapları okudum çok güzel :)
-Reklam-
+2 oy
(12,852 puan) tarafından
Çok severim en son Sarah Jio'nun kitabını okudum bütün serisi çok güzel tavsiye ederim
(3,798 puan) tarafından
Tesekkurker canm not aldım bile :)
(55 puan) tarafından
Bende sarah jio nun butun kitaplarini okudum simdi kimberley freeman in serisine basladim 2 kitabini bitirdim 3. Ye basladim issiz kar taneleri guzel gidiyor tavsiye ederim :))
(12,852 puan) tarafından
Bende yeni bi yazar arıyordum en kısa zamanda bakıcam :)
+1 oy
tarafından

Şimdi telefonu bırakıp okuyacaktım ki postu gördüm :) sabah uyanınca 1 saat gece yatmadan 1 saat muhakkak okurum. Çok da güzel bir kitaplığım var 300e yakın kitap. Çoğunlukla roman ama kabul görmüş klasiklerden yada Nobel ödüllü eserlerden ve yazarlardan oluşuyor. Geçen gün Ahmet Hamdi Tanpınar Mahur Besteyi okudum şuan Mo yan Yaşam ve Ölüm Yorgunu okuyorum. En sevdiğim yazarlar da Gabriel Garcia ve Murat Menteş :) 

(1,635 puan) tarafından
İskender Pala ve Ahmet Ümit tüm kitaplarını okumuşumdur ve şiddetle tavsiye ederim. Ahmet Ümit polisiye yazıyo genelde kendini tekrarlar tarzda ilerliyo ama her kitabında ayrı bi tarih bilgisi sunuyo. Ben patasana isimli kitabı dışında hiç bi romanını sıkılmadan okudum yani
(9,652 puan) tarafından
Iskender pala yi denicem canım inşallah polisiye okumayı artık bıraktım pskolojim  çok fena bozuldu :)
(1,635 puan) tarafından
=))((= beni etkilemediği için ben severek okudum hepsini. Ama bi ahmet ümitte dene derim istanbul hatırası mesela çok güzel bi kitaptı
tarafından
İskender Pala'yı severek okudum bir aralar canım sonra fark ettim ki tarz hep aynı olunca biraz sıktı. Bütün kitaplarını okumak gerekir mi, tarih seviyorsan olabilir ama yoksa şart değil. Ama bana kalırsa 2 kitabını muhakkak okumanı isterim. Katre-i Matem ve Şah & Sultan. Çok donanımlı iki kitap bence
(9,652 puan) tarafından
Tarihi seyleri pek sevmiyorum gerçi ama merak ta ettim inşallah okurum canım..  ben çok ps.kopat yazarların kitaplarını okudum şuanda kadının adi aklımda değil cerrah ilk okuduğum polisiyeydi  sonrasin da ondan sonraki tüm kitaplarını okudum falan ödlek bişey olmuştum  :) sonrasında daha da polisiye okumam dedim elime geçerse okurum canım yinede :)
+1 oy
(9,652 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Şuanda ' bülbülü öldürmek ' ı okuyorum bundan önce ' körlük ' ve ' badem ağacı ' ni okudum badem ağacını çok beğenmiştim körlükte aklımdan çıkmayan bir kitap.. Çok çok seviyorum kitap okumayı:)

(9,652 puan) tarafından
Bak adını bile hatırlayamamışım kitabın güneşi uyandiralimdi  :) zorla bitirdim nasıl sıkıcı geldi bide dedim bir kerette tüm kitaplarını alıyım eşim yok ya tek tek alalım dedi yok yok çok güzeldi alalım diye direttim ama sanırım okuduğum en durağın kitapti diğer kitaplarını hiç okuyasım yok :/
tarafından
Biraz ertele canım çocuklarla ilerde okursun zorla kitap okumak insanı soğutuyor çünkü..
(9,652 puan) tarafından
Yok canım güneşi uyandiralimdan sonra güzel kitaplar okudum iştahım yerindeydi ki 2 çocukla zaman bulamadım ama buldukça elime telefon değilde kitap alsam daha iyi olur şuan özellikle çok fena kitap okuyasım  var :)
tarafından
Ben inanır mısın vicdan azabı duyuyorum telefona çok vakit ayırınca :) hamilelikte biraz daha okumak isterdim ama program daha cazip geliyor bazen :)
(9,652 puan) tarafından
Banada öyle canım kitabı alana kadar hemen telefonu alıyorum elime hamilelik döneminde daha az aliyodum ozaman kitap okumaya sarmıştım şimdi hemen telefona sarıyorum..  gozumun önünde kitap dursa fırsatları iyi değerlendirsem  ne guzel olucak
+1 oy
tarafından

Canımdır kitaplarım valla kıymetlidir bazen moralim düzelsin diye düzenlerim kitap raflarımı :D en son kırmızı saçlı kadını okudum geçen hafta bitti birazda klasiklerinden gidicem 

+1 oy
(145 puan) tarafından
Kitapsız hayat geçmez:)  En son Ahmet Naç ın Beni Bu Kadar Sevme Anne kitabını okudum, her anneye  tavsiye ederim. Mesleğim gereği çocuk eğitim kitapları sürekli elimde ama zevkle alıp okuduğum kitap az çıkıyor. Roman sevmiyorum, ya araştırma ya makale derlemesi olur okuduğum. Zaman zaman alimlere de zaman ayırırım , karşılaştırırım. Tasavvufla aram iyidir, tarihten hiç hoşlanmam
+1 oy
(8,226 puan) tarafından
Ben de kıtap okumayı sevıyorum ufak bı kıtaplıgım var.Su an dogan cüceloğlunun geliştiren anne baba kıtabını okuyorum. 
+1 oy
(3,151 puan) tarafından
Cok severim hemde malesef kizim oldugundan beri okuyamadim dogru duzgun 2 3 sayfayi zor ceviriyorum. En son okudugumu hatırlamıyorum ama çalıkuşu romanını asla unutamadım sanki dün okumuşum gibi çok beğenmiştim. Bir de canan tan kitaplarını çok severdim.
(3,798 puan) tarafından
Evet canm  canan tan yüregim seni cok sevdi bayilmistim o kitabina her kitabi güzel
(3,151 puan) tarafından
Aynen bende çok severim eroinle dans filanda çok hoşuma gitmişti etkilenmiştim baya.
+1 oy
(63 puan) tarafından
Vakit buldukça okuyorum :))) 

En son okuduğ Sarah Jio Yağmur sonrası ❤️❤️❤️
+1 oy
tarafından
Saraj jio nun kitaplarını okuyorum çok güzeller 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 138 göst.
0 oy
10 cevap 135 göst.