+1 oy
237 göst.
önce Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
Arkadaşlar ben şehir dışında yaşıyorum ama bazen memleketime geliyorum oda zaten annemler de kalıyorum görümcemde ikide bir laf sokuyor ne zaman gideceksin falan kaynanam o orda ne yiyor falan gibi laflar sokuyor her zaman herşeye sessiz kaldım kendimi savunmadım hiç geçen eşime diyorki benim eşim gibi ankara diye çıkıp antalyadan konya altındam çıkma abi diyor neyse yine bişey demedim eşim istanbula gitmişti ona yazmışki dikkat et istanbul seni fet etmesin diye bende yazdım benim kocamı kimse fet edemez git senin kocanı fet etsinler dedim zaten kocası alkolik aldatan biri bilmiyorum kıskanıyormu bizi anlamadım aslında iyi biri ama lafları dürtücü işte neyse tabi olay büyüdü o taraf aradı artık seni sildik falan diye 4 senedir ilkkez agzımı açtım çünkü yeter dedim suçlu ben oldum kaynımın düğünü var aramda iyidir ama bu şekilde o düğüne de gidemiycem size yemin ederim her laflarını içime attım attım sonra olan bana oldu

9 Cevaplar

0 oy
önce (10,353 puan) tarafından
Baştan ağzının payını vermediğiniz için size laf sokmayi kendilerince hak görmüşler. Geçte olsa iyi olmuş, bırak gitme sende boşver.
önce (43 puan) tarafından
Öyle oldu valla hep içime attım bir kere olsun karşılık vermedim ama tak edince suçlu ben oldum maalesef
-Reklam-
0 oy
önce (48 puan) tarafından
E sen sana denildnin aynisini demişsin burda senin suçun ne ki..kayinvalidene o oyle yazdi diye yazdim niye demedin ki.
Ekran görüntüsü de aldım bende duruyor ama görümce ben öyle bişey demedim demiş kaynanam da sil onu engelle demiş adam gibi benle konuşmadı bile görümcem
Onların kızları haklıymış benden öyle bişey beklemezmişler
Kaynanan boyle mantiksiz konu icin engelle demişse senin hayrina ..o kaynanadan ne beklenir ki
4 senedir yemin ederim ağzımı acmadım açıncada kötü ben oldum
En iyisi onlara takma canım ..dusunme normal hayatını yaşa..
Haklısın canım yine üzülen ben oldum
0 oy
önce (14,558 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi
Şimdiye kadar ağzına s..çmadığın için bütün hata senin oh iyi yapmışsın iletişimi kestikleri hayrına olmuş ama o ekran görüntüsünü sakla demek ki ilk lafı o sokmuş diye işine lazım olur 
Evet canım normalde asla söylediklerine agzını açan biri olmadım hep içime attım bu son sözü artık yeter dedi çünkü beni hep bu bişey demez alınmaz sessiz kız diye hitap ettiler kaynanam bile dün anneme o benim gözümden düşdü demiş
önce (14,558 puan) tarafından
Ay çok üzüldüm vah vah çok umrumda idi sanki kendilerini ne sanıyorlarsa.
0 oy
önce (164 puan) tarafından
Zaten hep böyle olur her dediklerine susarız en son patladigimizda da bunlara bisey olmuş derler trip atarlar. Bundan sonra hiç biri umrunda olmasın birak. Sustukça aziyorllar
Doğru diyorsun valla canım
0 oy
önce (4,007 puan) tarafından
Hayat hep böyle değil mi? İnsanları sırtında taşırsın taşırsın bi kere indirince bütün taşıdıklarını unuturlar kötü sen kalırsın
Şuan kötü olan ben işte canım maalesef
0 oy
önce (2,667 puan) tarafından
Nereden baksan sacmalik insan Allah korusun abisi aldatsa ve bunu kardes olarak bilse abisiyle konsuur yapma etme der senden saklar o olmayan sey icin araya nifak sokuyo cok sacma 
Çünki kendi kocasından aciz hala onun koynuna giren biri çekemiyor sanırım bilmiyorum canım
0 oy
önce (108 puan) tarafından
Başta sizi ezdikleri zaman tepki vermemişsiniz, ama abi kardeş kendi aralarında şakalaşırken araya girip müdahale etmişsiniz. Sizi silmeleri çok normal. Zamanında sizde gereken tepkiyi koyasaymışsınız keşke 
İşte koymadım olan bana oldu valla
0 oy
önce (23 puan) tarafından
Kocanı boşa görümceden kurtul 
Valla o dereceye geldik zaten
0 oy
önce (7,249 puan) tarafından
Sakın altta kalma aynısını ben yaşadım sonra ses çıkarmaya başlayınca saygısız oldum saygı gösterince çok iyiydim sanki o yüzden sen sen ol kimseye kendini ezdirme.
Aynen hep saygılıydım şuan çok kötü biri oldum 4 senedir ilk kez agzımı açtıgım için

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 305 göst.
11 Ağustos 2024 Aile kategorisinde SryA211 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 347 göst.
31 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (839 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 365 göst.
18 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Sevii (46 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 775 göst.