0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (839 puan) tarafından
Kızlar çalışıyorum ve işten 6da çıkıyorum eşim işe 4de gidiyo 2 saat çocuğu kayınvalideme bırakıyo normalde kızıma annem bakıyor annem şehir dışında. Görümcem ve kayınvalidem altlı üstlü oturuyo. Görümcem genel olarak çocuğu kayınvalideme bırakıyo durmuyo falan diye 1.5 yaşında çocuğu. Görümcemin çocuğu el ayak hastalığı olmuş bende kayınvalideme ayrı gorumcemi ayrı uyardım bu hastalik bulaşıci bir arada olmasın ben 2 saat sonra gelicem işten zaten dedim evim işe çok yakın zaten neyse az önce kızımı aradım görümcemin bebeği ile oynuyo kayınvalideme sordum e annesi yorulmuş uyuyo dedi uyumuyo da biz de özelden konuşuyoduk yoo uyumuyo biz mesajlasiyoruz dedim dinleniyodur dedi anne bulaşıcı bı hastalık ya hani kızım da daah yeni iyileşti ishaldi 2 hafta çektik 2 saat sabretseydi keşke dedim kapattım telefonu sinirden deli oluyorum ya ben uykusuzluktan geberiyorum çalışmak zorundayım ihtiyaçtan dolayı günlük 5-6 saatlik uyku ile işe gidiyorum yine de işten çıkınca saatlerce kızımla oynuyorum dinlenmek yerine şimdi bu çocuk hasta olursa bunları boğsam haksiz miyim ya göz göre göre 

9 Cevaplar

+3 oy
(1,755 puan) tarafından
Boğsan haklısın net.
(839 puan) tarafından
Ya sinirimden vallahi oturup aglicam işteyim diye sıkıyorum kendimi
-Reklam-
+1 oy
(831 puan) tarafından
Valla haklısın canım hem yeni iyileşmiş zaten bu hastalık dediğin gibi bulaşıcı  yine hasta olucak ben olsam boğarım onu herhalde 
(839 puan) tarafından
Evet o torununsa bu da torunun ya sinirden aglicam az kaldı
(831 puan) tarafından
İnşallah hasta olmaz bebis ya zor iyilesiyolar ya zaten kızım prematüre mesela bir kere hasta oldu yoğun bakıma almışlardı bebekler hassas zaten
0 oy
(5,495 puan) tarafından
Valla ben yollamam çocuğu bunun böylesine. 
(839 puan) tarafından
Zaten annem bakiyo normalde işe girdim gireli 6-7 kere gitti her seferinde benzer sorunlar oldu mecburiyetten bıraktım bugün de annem olmadığı için
(5,495 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım. Ellerini yüzünü ayaklarıno güzelce sabunlu suyla yıka
 Bir de üzerine duşa sok. D vitamini ve propolis ver
0 oy
(1,349 puan) tarafından
Çok haklısın. Küçücük kuzulara nasıl kiyiyorlar yaa. Düşüncesiz pisler
(839 puan) tarafından
Evet kesinlikle iki saat sadece iki saat ya günlerce benim kıza bak kızının çocuğunu unut demiyorum
0 oy
(783 puan) tarafından
Boğsan kesinlikle haklısın canım.. ikazdan da anlamıyorlar baksana ... Biraz da sert tepki versen yine anlamayacak gibiler
(839 puan) tarafından
Evet kibarca ben de uyardım sert bı şekilde eşim de uyardı
0 oy
(440 puan) tarafından

Ben olsam direk görümceme söylerdim herkesin anlıyacağı dilde gitsin baksın çocuğuna canım:angry:

0 oy
(1,097 puan) tarafından
Haksız değilsin
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Haklısın.  Madem dinlenecek senin çocuğun orda degilken dinlensin tam dayakliklar 
0 oy
tarafından
Bogmakla kalmayıp öldürsen hakkindir böyle sorumsuz bilinçsiz insanlar yasamasin nefes bile almasin

İlgili sorular

+1 oy
39 cevap 711 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Syvldc (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 499 göst.
12 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 467 göst.
28 Aralık 2020 Aile kategorisinde Umber (2,258 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 159 göst.