0 oy
190 göst.
önce Diğer kategorisinde (427 puan) tarafından

Yok yok kesin bunalımdayım :D Ay valla hiçbir şeyden zevk almaz oldum. 34 haftalık hamileyim 2 yaşında kızım var haliyle yoruluyorum ama abartı Bi yorgunluğum yok rahatım sayılır. Bir şey yapasım gelmiyor sürekli uyumak istiyorum. Zaten zorlanıyorum zor Bi hamilelik geçiriyorum erken doğum riskim var onu mu istemsizce kafaya takıyorum diyecem ama yok yani öyle bir şey değil. Cidden bunaldım ya. Yatamıyorum hareketlerim kısıtlı. Doktor da dikkat et fazla hareket etme falan dedi ama işte. 2 aydır evdeyim inanın evin önüne bile hiç çıkmadım. Bugün biraz olsun hava serin markete bari gideyim dedim eşim arabayı bırakmamış öyle kaldım. Akşam çıkalım gezelim dedi içimden gelmiyor. Teyzenlere gidelim dedim orda kafa dengi eşimin kuzeni var. Sonra vazgeçtim ne bileyim gidesim kaçtı. Kızım da zorluyor zaten yemiyor etmiyor açım diye ağlıyor. Her şeye ağlayasım geliyor sinirleniyorum. Afedersiniz ama eşimi özledim ya. Aynn evde olmamıza rağmen özledim. Sıcak yüzünden 2 aydan fazladır birlikte yatamıyoruz. Ben vantilatörle uyuyorum o az rüzgara hasta olduğu için onunla yatamıyorum. İlişki deseniz o da yok doktor riskli dediğinden beri ne olur ne olmaz diye yapmadık. Bazen gidiyorum yanına ama yok yanına gidince direkt uykum geliyor içim geçiyor. Anlicanız üzerimde ölü toprağı var gibi. Ne yapsam geçer bu ya. Eşime okutturucam kendimi akşam gelince 

5 Cevaplar

0 oy
önce (22 puan) tarafından
Yemin esiyorum bende öyleym mala bağladım 
önce (427 puan) tarafından
Ay evet ya sinir oluyorum kendime ha
-Reklam-
0 oy
önce (511 puan) tarafından
Kız bende troid çıktı sanki 4. Evre kanserim gibi bi bıkkınlık öbür tarafa gitme arzusu :) 
Ay dimi dimiii bende öyleyim az Bi şey olsun karalar bağlıyorum fjdnnd
0 oy
önce (501 puan) tarafından
Eşim cumaya gidecek aç gitmesin diye öğleye doğru kalkıp kahvaltı hazırladım, öğleyi kılıcam diye de abdest aldım az önce ama oturdum kaldım gözlerim kapanıyo bi yandan, bacaklarımda aşırı bi güçsüzlük var bir yandan. Ede yığınla iş var bekleyen benim kılımı kıpırdatasım yok. Minimum 2 mezarı kapatacak kadar ölü toprağı da bende var herhalde. Totomu kaldırıp namazımı kılabilirsem direkt yatıp uyucam
0 oy
önce (84 puan) tarafından
Bir kuaföre gidmeni öneririm ne zmn böyle olsam saçımı boyatirim bikac kiyafet alırım kaldım yerden devam
Ay normalde olsam ben de Boyuyorum ama hamileyim o yüzden iyice sala.k Bi şey oldum
0 oy
önce (5,931 puan) tarafından
Sen evde kala kala bu hale gelmişsin :D 25 gün oldu doğum yapalı çıkmak için can atıyorum 2 ay nasıl dayandın içerde

Lohusa olmama rağmen defalarca çıktım

Kızın dışarı çıkmak için sıkıntı çıkarmıyor mu
Çıkarıyor da işte. Aşırı sıcak hemen tansiyonum yükseliyor o yüzden çıkamıyorum. Şimdi bir de doktor dikkat et dedi hep kaldım. Doğum da olacak. İki çocukla daha afedersiniz de nah çıkarım dhdbdh
önce (5,931 puan) tarafından
Bu sene 2 çocukla çıkamazsın belki ama seneye rahat çıkarsın.  Ben 3 çocukluyum

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,301 göst.
8 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 384 göst.
9 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Rukieye (2,128 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Cocukannesi (1,147 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
9 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu

392,809 soru

11,747,458 cevap

35,737 kullanıcı

...