+1 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (152 puan) tarafından
Neler koydunuz şuan mevsimlik

21 Cevaplar

+1 oy
(296 puan) tarafından

Kendimi atıcam birazdan ayyy bu ne sıcak :) 

-Reklam-
0 oy
(269 puan) tarafından
Taze fasulye kendim yetisdirdim
(152 puan) tarafından
Başka
(269 puan) tarafından
Dolabın üstü var derin dondurucu almadm sarma kıyma vs.koyunmu keseyim kız :D
0 oy
(202 puan) tarafından
Dolmalık biber. Domates bu kadar :)    reçel yaptım salça yaptım salatalık turşusu komposto 
0 oy
(444 puan) tarafından
Karnı yarıklık patlıcan, dolmalık biber , fasulye ,yesil biber , vişne ve kayısı koydum bamya kaldı onuda alıp koydummu tamam 
(152 puan) tarafından
Kaç tane koydun
0 oy
(3,471 puan) tarafından
Daha hic bir şey koymadım belki biraz domates koyarım yeterli gerisini buzluk kokusu oluyor diye sevmiyoruz fazla yaa
0 oy
(379 puan) tarafından
Bezelye taze fasulye bamya patlıcan kavurdum koydum  bide domates biber doğrayıp poşetledim. Ayrıca dereotu maydonoz koydum. Kızıma mısır koycam daha. Bide börek pizza poaça pide yaptım koydum . Dondurucuyu bu sene aldım evde çocuk olunca çok lazım oluyo. Elime ne geçse koyuyorum. 
0 oy
(321 puan) tarafından
Kuru fasulye madımak 

Melemenyapcam inşAllah

Bide dolmalik biner kurutuyorum
(2,725 puan) tarafından
Menemeni dondurucuya nasıl atıyorsun
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Bezelye 

Bamya 

Karnıyarıklık kızarttım 

Musakkalık kızarttım

Mısır 

Fasulye

Semizotu kavurdum

4 kilo biber doğradım yemeklik 

2 kilo kızartmalık biber koydum
(1,593 puan) tarafından
Semizotunu çıkartınca nasıl yapılıyor canım
(152 puan) tarafından
Patlıcan kaçar tane koydun
(2,873 puan) tarafından
6lı koydum cnm
0 oy
(66 puan) tarafından
Taze fasulye erik sarma yaptım canım dolaba koymadım tabi de menemen yaptım bı de biraz daha yapicam az geldi gözüme 
(66 puan) tarafından
Bezelyede koydum sağolsun anacigimdan.. hazır sorulmuşken dolma koyanlar rica etsem nasıl koyabilirim içli köfte de yapmak istiyorum ilk defa hazırlık yapıyorum hamileyim kışın doğum nasipse rahat etmek için
0 oy
(16,026 puan) tarafından
Sadece patlıcan fırında kızartıp koydum odur bu hafta bidaha alicam çok yeniyor bizde birde yeşil fasulye kızımızi biber vs aticam
0 oy
(558 puan) tarafından
Vişne ,kırmızı erik , köz patlıcan başka da bişey koymadım daha. Birde menemen yaptım. 
0 oy
(89 puan) tarafından
Reyhan şerbeti şeftali süt mısırı şimdilik bunlar 
(2,873 puan) tarafından
Reyhan şerbetini nasıl koydun canm
(89 puan) tarafından
Buzluk kabı var plastik onlara koyup attım.
0 oy
(14,974 puan) tarafından
Taze fasulye bezelye dolmalık biber mısır patlıcan kızartım koydum birazda kapta biber domates doğrayıp koyacağım 
0 oy
(669 puan) tarafından
Daha hiç birşey koyamadim 2 hafta önce sezaryen oldum yeni yeni toparlıyorum kendimi. 
0 oy
(444 puan) tarafından
Taze fasulye 

Karnı yarık patlıcanı

Kızartmalık ve yemeklik patlıcan

Biber 

Domates 

Dereotu 

Meyve 

Kurutulmus meyve / çilek armut muz domates biber bamya 

Mantı

Yaprak sarma 

Bıber dolma 

Az bsi yemeklik kabak ( eşim abartıp fazla aldığı için koydum normalde kabak koymam) 

Kavurma 
(152 puan) tarafından
Kaçar tane koydun
(444 puan) tarafından
Hiç saymadım ki ama 10 kilo patlıcan 6 kilo biber 30a kayın karnı yarik. 15 kilo domates aklımda kalan
0 oy
(409 puan) tarafından

Şu sıralar sıcaklar yüzünden kendimi atmayı düşünüyorum :D sığsam aslında bir girip çıkıcam :)

0 oy
(1,758 puan) tarafından
Taze fasulye 

Karnıyarık 

Biber 

Daha da Atacam kurutmalari yaptım onlar aradan çıktı bu hafta pazar yapıp geri kalanı halletim mi tamamdir
0 oy
(520 puan) tarafından
Derin dondurucum yok ama buzdoladim büyük 20 posat yeşil fasulye 15 poşet bezelye . 10 poşet közlenmiş panlican biber karışık . Biber v domates sonra koyacam ... 50 domates konservesi yaptım tabi buzlukta değil o kilerde 
0 oy
(17,269 puan) tarafından
Biber ve salatalık atacagim. Biraz da domates doğrayıp koyarım. Ya da bütün atarım domatesi. Fazla bişey yapmiycsm. Ama domates biber elzem benim.icin. konserve yapmama gerek kalmadı. Kayinbabam sağolsun yapmış gönderdi. Sadece menemen yapmak için domates biber yeter.
0 oy
(1,871 puan) tarafından
Kışlık birşey atmadım daha belki biraz acı biber atarım birazda kapya olabilir. Ayrı dondurucum yok

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 308 göst.
0 oy
3 cevap 106 göst.
0 oy
8 cevap 141 göst.
15 Ağustos 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (2,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.

395,556 soru

11,832,581 cevap

35,906 kullanıcı

...