+1 oy
1,184 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,120 puan) tarafından
Dün arkadaşım bime gitmiş oğlu çok yaramaz ne tutarsa fırlatır atar buda 150 TL ilk cam kahveyi yere fırlamış paramparça etmiş sordum ücretini ödedinmi yok be ne ödeyecem stoktan düserler dedi ben geçen gittim oğlum bulaşık parlatıcısini biraz boşalttı aldım evde makinem olmamasına ragmen

51 Cevaplar

0 oy
(14,010 puan) tarafından
En korktuğum şey bu yüzden çocuklarla gidince çöm dikkat ederim böyle durum olsa mecbur ödemek zorundayız 
-Reklam-
0 oy
(1,768 puan) tarafından
Benim.oglum oje kırmıştı kariyerleri tanıyorum almadılar bir kaç gün sonra gittiğimizde kasiyer çocuk agluma ne oje kirmissin yaa 150 liralık ojeyi kimris onlarda bilmiyormuş tu okadar para olduğunu onlar istemedi ama.ben zorla verdim parayı 
0 oy
(423 puan) tarafından
Oğlum yagdanlik kırmıştı ödedik, ödenmesi gerekiyor tabi ki de
0 oy
(827 puan) tarafından
İnsanlar domuz eti yemez ama çok güzel kul hakkı yer. Hakka girmemek için elbette öderdim.
0 oy
(1,791 puan) tarafından
Stoktan düşer diye bişey yok çok bilmiş sanırım arkadaşın. O ürün fireye girer yani çöp olur o çöp olan her ürn ordaki çalışan insanları etkiliyor parası onlardan çıkmıyor ama yinede hesap soruluyor. Bu arada ödeme mecburiyetiniz yok ödersenizde yok ödeme demezler ama nezaketen ödeyebilirim deseymiş iyi olurmuş.
0 oy
(19,961 puan) tarafından
Aaa nasıl ya ödemesi lazım ben olsam veririm tabiki
0 oy
(3,645 puan) tarafından
Tabi ki odenir. Stoktan dusucek olmasi cozum mu? Sonucta o urunden para kazanilmicak veya calisandan kesilecek. Bende bigun basucu surahisine bakicaktim biri bakmis duzensiz koymus kutunun icine, aldigim gibi yere dustu kirildi. Benim hatam olmamasina ragmen yine de odedim.
0 oy
(4,676 puan) tarafından
Yani öderim ama mağazanın sigortası yok mu? Yurtdışında mağaza da yeğenim bit şey kırmıştı parasını odemek istediğimizde kabul etmediler sigortası var nasıl olsa diye. 
0 oy
(50,175 puan) tarafından
parlatici kurtarici guzel leke çıkarıyor bu detayi vereyim 

kendim a101 de sosluk sisesini elime almam la kapaginin düşüp kirilmasi bir oldu bende sadece altini mecbur aldim kul hakki stoktan dusulmuyo calisandan kesiliyo 

stokta sonucta saglam durmasi gerekiyor oglu kirmis bile isteye gibi bisey
0 oy
(1,440 puan) tarafından
Tabiki öderim nerde olursa olsun biz zarar vermişsek karşılarız 

Bizde züccaciye gittik kızım bir kaseye çarptı kırıldı aldım ücretini ödedim çıktım 
0 oy
(521 puan) tarafından
Eşim bimde çalışıyor. Evet stoktan düşüyorlar fireye yazıyorlar ama 3 ayda bir sayım yapıyorlar. Eksikleri priminden düşüyorlarm eşim de kirilanin parasini istemez ama sorun yok der geçer. Bazıları da primleri düşmesin diye kabul etmez parasını ister. Ha bazen fireye yazamadiklari şeyler oluyor parasını kendileri ödüyor aldığı maaş onlara gidiyor

İlgili sorular

+1 oy
58 cevap 1,222 göst.
2 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fairytalee (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 639 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Gunes1997 (3,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
5 Ekim 2024 Aile kategorisinde Rana koncuk (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.

399,730 soru

11,956,852 cevap

36,123 kullanıcı

...