0 oy
500 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından
Dünden beri bir ok oaylasimim oldu. Usenmeden herşeyi tektek anlatmaya çalışıyorum.  Belki biriniz güzel bir fikir verirsiniz. Fakat bebek durmuyot. Fark ediyorum.  Ucgundur gebelik belirtilerim de yok.. sadece betam çok iyiydi. Az önce kan pihtisi gibi birşey de geldi silince. Basbaya adet oluyorum gibi

28 Cevaplar

0 oy
(205 puan) tarafından
doktor kontrolünde evde düşük yapılıyor antibiyotik ilaçlar veriliyor
-Reklam-
0 oy
(3,463 puan) tarafından
Canım sen niye hastaneye gitmiyorsun Allah için korkuyorum demişsin ya Allah korusun evde sana bir şey.olursa neyden korkuyorsun kürtaj öyle korktuğun gibi değil merak etme 
0 oy
(19,595 puan) tarafından
Canım bi acile git istersen
0 oy
(7,433 puan) tarafından
 Ateşi ölç sancın varmı parca parca geliyor düz kan mi 
0 oy
(5 puan) tarafından
Doktora git bence bende aynısını yaşadım gece az az kanamam başladı peçeteye sildiğimde geliyordu sabaha doktora gittim bana bişi yok dediler kanama alanında yok dediler beni yolladılar ilaç falanda vermediler ben biliyordum bi terslik olduğunu eve geldim akşamına parça parça düşük yaptm o sancı o acı o ağrı tuvaletten kalkamadım evet seninde bi sonraki evre tuvaletten çıkamama olacak özür dilerim üzmek istemem ama foktora gitmelisin ben de korktm gitmicem kürtaj olmam ben dedim kocam ambulansı aradı öyle gittim hiç bişi olmuyor bayıltıyolar 
0 oy
(1,732 puan) tarafından
Belki gidersen ve en yaşar durdururlar kanamayi 
0 oy
(2,398 puan) tarafından
Geçmiş olsun bacım düşük yapyrsn bnde yaptım 8 ay önce aynı dedin gibi şeyleri yaşadım ama bn doktora gittim  hemen icimde parca var mı yok mu die cok şükür bişi cıkmdı progestan da kullandım olmadı düştü yani sizde gidin baktırın ne kaybedecen giden gitmş yani 
(86 puan) tarafından
En ufak bir ağrı sizida korkuda gideceğim. Çünkü progestanida kullandım sabaha net belli olur.  Düşük yaotigmin farkındayım. Çünkü az buz değil. Tuhaflık olduğunu fark ediyorum. İki gün önce hissettim zaten.
0 oy
(49,666 puan) tarafından
doktora niye gitmiyorsun

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 130 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Saliha comcali (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 230 göst.
4 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 436 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gizlianne (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 834 göst.
28 Mart 2019 Aile kategorisinde Aslalya (139 puan) tarafından soruldu

395,515 soru

11,831,635 cevap

35,903 kullanıcı

...