0 oy
46 göst.
önce Diğer kategorisinde (1,239 puan) tarafından

5 gün önce sabah yine saatlerce emmek istedi emmeyi biraktigi an siyah soyulabilir maske sürdüm kendisi görüp igrendi ogk falan dedi ilk gün gece sürekli emmek için kalkan bebeğim sadece 1 kere kalktı azıcık ağladı sonrasında su içip tekrar uyudu hala inanamıyorum ama 4 gecedir deliksiz uyuyor yemesi düzeldi bin kere maşallah böyle gidersek artık kilo alır çok mutluyum gün içinde ilk gün ve 2 gün meme dedi sadece bir kaç açtım görünce pis dedi bir kaç seferde ben ogk dedim böylelikle memeyle yollarinı ayırdı :) ciddi derecede bagimliydi bana gelecek olursak göğüslerim taş gibi oluyor mecbur sahip rahatliyorum lahana yaprağı köy dediler onu deneyecegim bugün <3

3 Cevaplar

0 oy
önce (14,703 puan) tarafından
Ay keske bende biraktirsam ya. Benimkide 21 aylik sabaha kadar memede. Aslinda uyurken beni yaninda istemiyor ama memeyi istiyor. Dün gece sabaha kadar anne cekil diye beni ittiriyor ama memeyi birakmiyor. 
-Reklam-
0 oy
önce (420 puan) tarafından
Maşallah . Benimki 26 aylık oldu denemediğim bir şey kalmadı bırakmıyor . O kadar bağımlı ki nasıl keseceğimi bilmiyorum. 
önce (7,438 puan) tarafından
Ben o aylarda bıraktım benimki gece emerken uyuyanlardandi önce memesiz uyutmaya başladım Sonra gündüz kestim Sonra başka bir uyku yöntemi bulmaya çalıştım yorulup bayılması gibi Sonra bıraktı en fazla 3 gün zorluk yaşıyorsun
0 oy
önce (560 puan) tarafından
Maşallah benimde 19 aylık bizde bırakmak istiyoruz ama olmuyor bir türlü:(

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 196 göst.
23 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Jiyan35 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
24 Aralık 2022 Aile kategorisinde kardeleneb (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 257 göst.
28 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 629 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

393,736 soru

11,774,406 cevap

35,790 kullanıcı