0 oy
540 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,666 puan) tarafından
İlk gebelikte nişan gelmişti sadece. Günüm de dolmuştu. Sanırım o yüzden bir de sancım da başlamıştı diye hastanede suyumu patlattılar. Bu 2.de acaba önce su mu gelir nerde gelir diye düşünüyorum bazen. Hareketli bi bebek. Aşağıya inmiş. Dr 40ı beklemez bu sefer dedi. 

37 Cevaplar

+1 oy
(16,742 puan) tarafından

İlk doğumda evde gelmişti yavaş yavaş sonu çatala çıkarken kovadan bosalircasina gelmişti. 

İkinci doğumda ebe patlattı doğumda iken

Üçüncü doğumda nst de suni sancı alırken patladı kendi. Allah'tan bez baglamislardi :D

-Reklam-
+1 oy
tarafından
İlk kizimda ebe çok tuvalete gidiyorum diye gel senin mesaneni boşaltalım dedi beni kandırdı :) meğer suyumu paylatmis ki artık sancılarım gelsin diye..

İkincide hastaneye vardığımda patlamisti:)
(68 puan) tarafından
Nasıl patlatiliyor parmaklami
(4,708 puan) tarafından
Hayır sıs gibi bıseyle patlattı Dr benimkini doguma alininca
tarafından
Neyle patlattıgini açıkçası görmedim dediğim gibi beni kandırdı mesaneni boşaltalım habire tuvalate gitme diye anlamadım bile:)
(4,708 puan) tarafından
Valla ben șișlendim:))
(68 puan) tarafından
Çok acidi mi kendi suyum gelmişti ilkinde bunda ne olur bilemiyorum
+1 oy
(6,137 puan) tarafından
3 hamileliktede hastanede ebeler patlattı
+1 oy
(4,246 puan) tarafından
Ilk dogumumda hastanede dusa soktuklarinda geldi isiyorum sandim valla ben isemiyorum diye aglamistim

İkincide wcye gidip geldiktensonra yataga uzandim şarıl şarıl geldi ucuncude sezeryandim zaten
+1 oy
(8,900 puan) tarafından
2 normal doğum yaptım hiç su görmedim sancıyla gittim. İlki ztn çok susuz kalmıştı doğumda bile fark edemedjm ikincisi ise şekerden dolayı suyum fazlaydı ebe patlatirken az daha üstüne fışkırıyordu öyle gördüm bağırdı ayy ayyy diye:))
+1 oy
(2,242 puan) tarafından
Yatakta uzanıyordum karnımda bir şey patladı pıt diye. Kocama dedim ki suyum patladı galiba güldü o da patlasa nasıl duyacaksın vallahi duydum dedim, 1 dakika geçmeden ayağa kalktım şarıl şarıl akmaya başladı:D eşim şok. Yarım saat öncesi de alışverişteydik şansa 
(31 puan) tarafından
Çok güldüm buna
(2,242 puan) tarafından
Ay bir görsen bir de diyorum bak ben demiştim suyum patladı diye :D
(31 puan) tarafından
Valla harikasın jdjdhd
+1 oy
(399 puan) tarafından
Benımde bir de nişan geldı su kendı patlamıs kanmayla farketmedım hastanede patladı yani... Ikı de önce nişan geldı sonra suyu patlattılar 
+1 oy
(916 puan) tarafından

Gelmedi :D zorla cikardik :D

+1 oy
(1,491 puan) tarafından
Hastanede geldi digerinde de su gelmeden sezaryene alındım
+1 oy
(667 puan) tarafından

En cok korktuğum sey en olmadik yerde gelmesiydi :)neyse ki evde geldi gecenin bir vakti uykudan uyandım ve o an olanlar oldu 

0 oy
(5,334 puan) tarafından
Benim üçünde de hastanede patlattılar. 4. Sezeryan oldu zaten.
0 oy
(68 puan) tarafından
Uyurken sabaha karşı 5 de geldi hemen hastahaneye gittik 12 saat gözetim altında tuttular kendi sancim gelir diye ama gelmedi sonra suni sancı verdiler 8.9 saate dogum yaptım doğuma kadar suyum akmaya devam etti 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Hastanede yatarken yatakta geldi ayağa kalkınca hepten geldı dedım ne oluyo böyle yatak yerler batmıştı ilk doğum bilmiyodum
0 oy
(1,844 puan) tarafından
3 doğum yaptım ama hiçbirinde de suyumuj geldiğini görmedim hep ebeler patlattı doğuma giderken
0 oy
(3,811 puan) tarafından
O duyguyu yaşayamadım 
0 oy
(626 puan) tarafından
İlk kızımda önce evde sızıntı seklinde geldi pazara gittim orda da gelmeye devam etti gece gittim hastaneye suni verdiler o sırada tamamen patladı 

Oğlumda da sancim vardı gittim sancı artınca suyum oyle patladı 

Rabbım kolaylık versin sağ salim al kucağına inşallah 
0 oy
(1,974 puan) tarafından
Hastanede bilmem kaçıncı muaynede :) 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 358 göst.
14 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 434 göst.
0 oy