0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (59 puan) tarafından
3.5 yaşında oğlum var. Zaptedemiyorum. Lütfen kendi tecrübelerinizi aktarır mısınız 

14 Cevaplar

+1 oy
(5,234 puan) tarafından

2 oglum var baş edemiyorum yaslandim:'(

-Reklam-
0 oy
(1,415 puan) tarafından
Kreşe yazdırdık biz bakalım inşallah faydası olur biraz. Evde zorlanıyoruz biz de artık
0 oy
(442 puan) tarafından
2 kızım var biri sakın diğeri 4 e girecek düz duvara tırmanıyor... diyeceklerim bu kadar erkekten farkı yok 
0 oy
(1,952 puan) tarafından
Vllh cnm doğrusu erkek çocuk adı çıkmış bana göre 1 kızım 2 oğlum var kızım beni hayattan soğutuyor erkek çocuklarım gayet iyi huylu
0 oy
(556 puan) tarafından
Bizimki sakin sayilir yasinin verdigi enerjisi var tabi.Gecen yil anaokuluna gitti bu yil da gidecek.Yaz da olsa etkinlik yapmayi ihmal etmedik sansima seviyorda, rahatim sukur.
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Küçük olduğu için yaramaz huysuz olduğunu düşünmeyin 8 yaşı bitecek oglumun illallah ettirdi bıktırdı yemin ediyorum. Kaç defa yapma etme dediğimi bilmiyorum gün içinde kendimi sıkmaktan boğazım acıyor artık. Bilerek yapıyor gicikligina yapıyor gözümün içine baka baka yapıyor ödev yaptıramiyirum kardeşiyle anlasamiyor gün içinde takip etmekten yoruldum ev işi yapmak bile zulüm oluyor.
0 oy
(601 puan) tarafından

Edemiyoruz Kardeşim 

image

0 oy
(119 puan) tarafından
Erkek çocuğu diye ayrım mi var benim kızım iki erkeğe bedel. Beş dakika oturup oynadığı yok oyuncaklarla düz duvara tırmanıyor hayattan soğudum artık 
0 oy
(7,906 puan) tarafından
5.5 yaşında baş edemiyorum her gün bir şikayet vukuat bıktım desem yeridir
(247 puan) tarafından
Güzel kadın merhaba:)
0 oy
(128 puan) tarafından
Bende iki tane var ondan kelin merhemi olsa hesabı Allah yardımcımız olsun ben hiç baş edemiyorum vallahi canları saolsun ama yıldımm
0 oy
(2,078 puan) tarafından

Saç yoluyorum ne yapim  :)

Bir kız çocuğu annelerine bakıyorum ilk günkü gibiler bide kendime bakıyorum yaşayan ölü erkek çocuğu evde beslenmiyor hahahahha:angel:

0 oy
(2,037 puan) tarafından
Şuan kendimi zor tutuyorum 
0 oy
(2,933 puan) tarafından
Aynı 3 buçuk yaşında bu ara bağırma huyu edindi balkonda bile rahat oturamıyoruz bağırıyor çünkü. Uyandığımda tamam söylemicem diyo iki dakka sonra aynı baş edilicek cinsten değil bu erkolar 
0 oy
(247 puan) tarafından
Daha 6 ay bile olmadı ☺️   çok yaramaz 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 127 göst.
13 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zeynnpp (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
7 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yakamozzzz (436 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 323 göst.