0 oy
190 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (194 puan) tarafından
Kilo verirken nefsinizi nasıl terbiye ediyorsunuz ,ben kendimi durduramıyorum ve hangi beslenme şeklini uyguluyorsunuz mesela tek öğün,iki öğün işte aralıklı oruç, yada 6 öğün yani nefis terbiyesi ve taktiklerinize ihtiyacım var 20 kilo vermem lazim

7 Cevaplar

+1 oy
(10,702 puan) tarafından

Terbiyesizin önde gideniyim. Sabah diyete girer akşam çıkarım tavsiyeleri okumaya geldim :D

(194 puan) tarafından
Aynısı yim
(49,865 puan) tarafından
bende gozdeyle ayniyim yanında durayim☺️
(10,702 puan) tarafından
:):) ❤️❤️
(49,865 puan) tarafından
-Reklam-
0 oy
(3,597 puan) tarafından
Aralıklı orucu dene bacim . Ben hayatımda diyet yapmadım ama arkadaşım özel diyetisyene gidiyor ondan taktik kaptım.  Onu uyguluyor 
(194 puan) tarafından
Verdi mi arkadasiniz kilo kendimi bir durdurabilsem yerken
(3,597 puan) tarafından
Veriyor ama spor aleti var spor yapıyor.  İrade cokk önemli.  Yürüyüş yap spor yapamazsan bile
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Kendimi aç bırakmadığım için zorlanmıyorum :) 
(194 puan) tarafından
Sabah bir lokma yesem uyuyana kadar durmadan yiyorum sonra rahatsız oluyorum
(5,476 puan) tarafından
Gün içinde neler yiyosun. Dürüstçe anlatsana. Ben nerde yanlış yapıyorsun söyleyeyim
(5,476 puan) tarafından
Sadece meyve kahve ve çay mı tüketiyorsun
(194 puan) tarafından
Yok abur cubur hariç ne bulursam yerim
(194 puan) tarafından
Birde gözüm doymuyor olabilir
(10,702 puan) tarafından
Bol yeşillikli proteinli sabah kahvaltısı yeşil çay ara öğün elma öğlen yulaf yada sebze yemeği yine ara öğün aç bırakmadan kararında sağlıklı yiyecek yemen lazım
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Çok iyi gittim 3.ay. Ama su 2 gündür camız gibi yedim. Ve 2 kilo aldım. 
(194 puan) tarafından
Odemdir o 3 ayda neler yaptın ne kadar kilo verdin tavsiyede bulunur musun
(2,861 puan) tarafından
Yok bacım ödem değil. Pizza dürüm yaş pasta çikolata kola :D ben karbonhidrat tamamen kestim, 2 öğün beslendim.
0 oy
(15 puan) tarafından
Ben de kenarda bekliyim nefsine yenik düşerim hep onu da geçtim emziriyorum diye sabah uyandığımda açlıktan olecekmisim gibi uyaniyorum karnım guruulduyo açlıktan resmen 
0 oy
(8,043 puan) tarafından
Şuan önüme bir tpsi baklava koysalar yerim ama 1 parça cikolata bile atmadim zorlanıyorum ama kafada bitirince durdurabiliyorsun
0 oy
(3,522 puan) tarafından
Diyetisyene giderek tutuyorum :D normalde de kilolu degilim ama iki dogumdan kalan 5 6 kiloyu veremedim. Iki aydir gidiyorum bana ozel liste yapti 6 kilo verdim bi 3 kilo dha vermemi soyledi. Yani her hafta o tartida vermedigimi gormek korkusuyla tutuyodum en basta suan alisti vucudumda :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 408 göst.
2 Nisan 2022 Aile kategorisinde El1997 (1,980 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
0 oy
4 cevap 126 göst.
6 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkucukbebis (113 puan) tarafından soruldu

397,689 soru

11,894,368 cevap

36,017 kullanıcı

...