0 oy
615 göst.
Diğer kategorisinde (138 puan) tarafından
Kızlar ozetliycem size benim eşim evde değil gider iki üç gün ise gelemz eve iş için benim bebeğim de durmuyo sürekli mızmız dün gece çok rahatsızdi dışarı çıkmak istedi saat 1 2 gibi ama küçük kasaba gibi yer her yer aydınlık çıkardım alt komşumlar görmüş camdan seyretmiş meğerse beni eve geçene kadar bugün telefon ile konuştuk bana dediki kadın eşim senin hakkında çok kötü konuşmuş bebeği bahane ederek dışarı çıkıyor o kadının amacı ne bilmem kadın olsa o saatte dışarı çıkmaz falan acayip zoruma gitti dedim bebeğin sesi size gelmedi ne kadar ağladı son çarem çıkarmak oldu ağzına yapsitirsaydin bı kere dedi bana böyle olmazdı falan dedim senin eşin benim bebeğimi bildiği halde ne hakla böyle konuşur ne diyim şimdi dedimbu arada kötü şeylerde demişti kadının niyeti kötü gibisinden eşimi aradım dedim eve gelmiyosun bebek durmuyo çıkarınca da millet yanlış anlayıp hakkımda konuşuyor eşim geldi söyledi gel kadınla yüzleş falan dedi gittim dedim bana kocamı oldurtcek misin dedi öyle eşim kriz geçirdi sonra acaba dedim söylemese mıydım sizce

21 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Çok karışık yazmışsın kimle konuştun kocanla komsunun konuşmaları birbirine girmiş... genel olarak söylersek eğer ben senin yerinde olsam inerim alt kata yada o komşu her kimse tokat manyağı yapar bide iffet davası açar çok yüksek bi tazminat talep ederdim insanların namusu şerefi hakkında ileri geri konuşmak neymiş görsün o...cocuklari
(138 puan) tarafından
Yani bana eşim söyledi dedi korkudan mi iftira mi bilemedim eşimi görünce yok ben dedim dedi bende eşinde hata dedim kadına yüklenme dedim hani eşim çıldırdı bayağı korktum bişey olur diye
tarafından
Bidaha eşini karıştırmadan ıslak odunla sen hallet
(138 puan) tarafından
Eşim adamı bekliyo söylemek için eğer demedim derse kadın belliki iftira atıyor bana
tarafından
İffet davası aç akılları başlarına gelir
(1,661 puan) tarafından
Banada kadının cekememezligi gibi geldi biraz ya
-Reklam-
+1 oy
(7,433 puan) tarafından
Yani o saate  dışarda  çocuk avutmak  tuhaf geldi hele komşunun eşinin gozetlemesi o daha tuhaf 
(138 puan) tarafından
Ne yapsaydım senin gibi zihniyeti bozuk olanlar için çocuğu evde oldursemiydim
(1,690 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Neyi tuhaf tam olarak? çocuk açık havada duruyordur belki
(3,490 puan) tarafından
Ay neresi tuhaf siz de yaaaa.
(234 puan) tarafından
nesi tuhaf bunun hangi ulkede hangi devirde yasiyoruz ya gelistirin su beyninizi
+1 oy
(712 puan) tarafından
Ha boyle o.cocuklari yuzunden biz kadinlar herzaman eve hapsolmak zorunda olacagiz demi ama nahhhhhh oluruz sanane lan *** itiii benim kocam beni biliyiraa ben kendimi biliyorsam cikarimda gezerim de sen insan olsaydin sen adam olsaydin once bi derdin ki ya komsumuzun karisi bu saatte kapida geziyor eside yok hanim bi git ara sor derdi mi var bebegi mi hasta yapacagimiz bisey varsa yapalim dersin ama demekki senin karin o... ki elin namusunu da oyle goruyon kavga cikarsa ciksin iyi yapmissin esinin yerinde olaydim onun kocasini namusuma laf etti diye yerlerde sururdum 
(782 puan) tarafından
Yalnız anlatan kadında kocasından korkuyor ama korkmasına rağmen dedikodudan da uzak durmuyor
(712 puan) tarafından
Oda kah.penin onde gideni belkide kocasini öne  sürüp  kendi icinden geceni dedi boyleleri genelde kocasinin köpeği  olmus kocasi ne derse onu yapan izinsiz kapinin esigine bile cikamayan telefonu eline alsa esi hemn kimle konusuyon diye soran saga baksa nereeye baktin diye bircok seyden kısıtlanan  cekemeyen kadinlardir allah islah etsin bosa demiyorlar kadinin en büyük  dusmani yine kadindir diye
0 oy
(2,215 puan) tarafından
Yok gayet de iyi söylemişsin, kadın da kocası da saçma sapan konuşmuşlar. Ne demek ağzına yapıştırsaydın? Şiddete meyilli bir kadın demek ki, kocasını da kendi çenesiyle öldürtür ancak.

Bir daha hadlerini bilirler de karışmazlar.
(138 puan) tarafından
He yani eşim bayağı iyi had bikdirdj ben kavga çıkmasın diye izin vermedim kocası evde değildi izin vermedim bişey olsun yani ama beni gözetlemek nedir yanj çocukla bide dışarda ne gibi bı amacım olabilir Allah akıl fikir versin
0 oy
(2,153 puan) tarafından
Zaten böyle insanlar yüzünden sokakta tek başımıza bile yürüyemiyoruz , zihniyeti bozuk insanlar çok var 
(138 puan) tarafından
Evet birde camdan seyretti seni diyor Allah muhafaza yani artık bilemiyorum söylesen kavga söylemeden adını çıkartırlar
0 oy
(1,871 puan) tarafından
Burda kadın yalan söylüyor olabilir kocası dememiş olabilir bunları ama tabii ki dedikleri çok çok yanlış. Sanane kimene deseydin kimseyi ilgilendirmez tersleseydin haddini bildirseydin yani lafla. Sonra muhatap da olmasaydın başka zaman. Her erkeğe söylenmez. Adam gidip katil olur Allah korusun. 
(138 puan) tarafından
Dedim kocan bebeğin durmadigini bildiği halde neden iftira atıyor diye yani bayağı üzüldüm ne diyeceğimi bilemdim
0 oy
(5,156 puan) tarafından
Kendi kocasının ağzına yapıştırıp sanane elalem den deseymiş ya b.k beyinliler 

Kocanda suçlu bu arada kusura bakma 
(138 puan) tarafından
Aynen oda suçlu bzii hep bırakıp gidiyor mecburi değil işi kendi tercihi
0 oy
(643 puan) tarafından
Bizim 20 yıllık bi komşumuz var oğlu rahatsız ve bezleniyor şimdi 30 yaşlarında falan. Okuldayken de belirli saatlerde bezini değiştirmeye gidermiş kadın. Annem yeni taşındığında sürekli bi yere gittiğini görünce heralde kuran kursu gibi falan bi yere gidiyor diye düşünürmüş. Bi tane o sana laf söyleyen gibi şrfsz bu kadın yollu olmasa sürekli nereye gidecek diye mahallede laf etmiş.

Seninki de o hesap insan o saatte niye mecbur kaldı diye düşünür O kadın da ahlaksız bence.Keşke bi hırpalasaymış o pisliği eşin. 
(138 puan) tarafından
Kişi kendinden bilir işi benim günahım onların boynuna olsun
0 oy
(535 puan) tarafından
Deseydin kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş die kocası değil bence bu düşüncelere sahip olan kadın kocası demiş gibi anlatmış olabilir haddini bildirseydin hepsine de ne hakla seninle öyle konuşuyor ne demek çocuğa yapıştır gitmişken kadının ağzına yapıştırsaydn senin de sesin çok çıkıyor kesilsin biraz deyip bidaha muhattap olmayın öyle insanlarla boş yere dünya da yer kaplıyor beyinsizler.
(138 puan) tarafından
Olabilir kendi dediğini esj söylemiş gibi de anlatmış olabilir bilmiyorum yani hâlbuki hep evime gelen dertleşen bı insan eşin dediyse dedi bunh gelip bana neden söyledi knh bilmiyorum anlam veremedim
0 oy
(14,974 puan) tarafından
Telefonda ağzına edemedin mı onun kocası namuslu olsa başkasının namusunun derdine düşmez zaten. Siz kendi namus ahlak anlayışınızın derdine düşün deseydin 
(138 puan) tarafından
Ben dedim kendi bildiği halde durumu neden iftira atıyor zihniyeti bozuk dedim sesini etmedj
0 oy
(525 puan) tarafından
Kusura vakmasnlar kimse kismenin namusuna uzanamaz deseydin sen o kocanin ağzına yapisturaydin hadsiz sana geliyor söylüyor bide genişler valla çocuk durmadimi herseyide yapiyoz bizde eşimle gece 2de cikardmi bilirm arabayla uyumadiginda tam bı saattir againda sallyom yaşamayan anlayamaz kolay değil milletin adına namusuna uzanmak 
(138 puan) tarafından
Aynen öyle nasıl durmuyo diyo bide diyo senin onu yönetmenlazim falan diyi bana
(525 puan) tarafından
Sinirimi bzouyor böylesi  aynı kaynanm ya baktm dün coxugua geçirdi farkettim ne oluyor diye şakaya vurdu aldm kızımı gel annem dedim kızımda cagrdi gitmedi dedesine sarıldı dedeside dedi öyle yaparsn küser evet baba kusuyor aslada sevdrmiyor dedim ne olsa ağzına çak eline vur tuhaflar daha ne anlasn 17 aya girdi
0 oy
(813 puan) tarafından
Ben olsam o kelimleri duyar duymaz o adamı olduğu yere gömer binayı bırak mahalleyi ayağa kaldırirdim p.cin çocuğu ya namus bekçisi mi eğer öyleyse gecenin o saatinde o niye takip ediyor canım sen iffet davası acc en iyisi bunlar akıllanmsz
(138 puan) tarafından
Yani anlam veremedim dışarı çıktık diye bile adın çıkıyor bu ülke ne hale düştü elimde küçücük bebekle ne gibi bı niytim olabilir
0 oy
(1,545 puan) tarafından

Küçük bebeğe ağzına yapıştırsaydin diyene kadar milletinin iffetine dil uzatan eşşşeekkk kadar kocanın ağınıza yapıştırsaydın diyemedin mi?

Dervişin fikri neyse zikri de odur, demekki bunların ailede bu tarz şeyler çok oluyor ki gece boyu gözleri dışarda :angry:Beyin yoksunu gerizekalı mahlukatlar :angry:

(138 puan) tarafından
He bide diyor yani seni seyrettik ne alaka dedim yani yanlış bişey mi gördü öyle iftira atıyor dedim zihniyeti bozuk falan
(1,545 puan) tarafından
Bunlar komşu değil bildiğin iftira atmaya yer arayan pis niyetli insanlar, hemen selamı sabahı kesmelisin bence
0 oy
(1,690 puan) tarafından
İyi de kadın kocasının ettiği dedikoduyu size neden söylüyor? Belki de kocam böyle dedi diyerek Kendi düşüncelerini dile getiriyor
(138 puan) tarafından
Olabilir de ben ona ne yaptım ki yani insan düşünür bide karşıdakiinin kalbi kirilachini
(1,690 puan) tarafından
O lafları edebilen birinin kalp kırma konusunda hassas olacağını zannetmiyorum
0 oy
(542 puan) tarafından
Bu nasıl iğrenç bir insan ya. Hadi kadının kocası namussuz ******** haysiyetsiz de, milletin karısına laf etmesine nasıl izin veriyor o kadın? Sana mı düştü kadının namusu diyemiyor mu? Gelip bir de kocam böyle dedi diye sana yetiştiriyor! Kadın kadın olsa kocasını koyar kapının önüne hadi git bu gece o kadın ne yapıyor sanıyorsan git onu yaptır kendine der de işte.. 

0 oy
(775 puan) tarafından
Ya ne kadar şuursuz insanlar var onun ağzına yaoistirsaydin bir tane bir daha der miydi acaba? Çocuk durmamış görmüştür de halini madem izlediler o kadar terbiyesizler. Benim eşim birinin hakkında öyle düşünse konuşsa bile gidip ona söylemem kocam hakkında böyle dedi diye ne kadar ayıp ya. 
0 oy
(1,546 puan) tarafından
O kim oluyorda senin namusuna laf ediyor asıl onlar ahlaksız iftiracı kör karşisinda ki kendi gibi sanırmış ya demek onlarda çok normal değil sürekli erkek haliyle camdan milleti dikizliyor
0 oy
(1,968 puan) tarafından
Bazı kadınlar kocasını ya katil eder ya öldürtür şu diliyle. Ne kadar şuursuz bir komşunuz varmış hiç mi düşünemedi sonucu nerelere varır diye
0 oy
(1,660 puan) tarafından
Ne alaka be. Ben de gece 12.30 aşağıya iniyorum eşim vardiyası bitiyor kızımla yola kadar yürüyüp eşimi karşılıyoruz. Bana laf diyecek adamın alnını karışlarım eşime bırakmam. Sica.rim ağzına.
0 oy
(199 puan) tarafından
Sizin o saatte çıkmanızı kendi şartlarımda uygun görmem bende.

Kimsenin de laf söylemeye ve yargılamaya hakkı yok,bu şekilde konuşmalar kadının adını lekelemek gibi doğru değil.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 469 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 242819 (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 279 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,017 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 311 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 468 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 242819 (983 puan) tarafından soruldu

395,550 soru

11,832,463 cevap

35,905 kullanıcı

...