0 oy
380 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Lütfen beni linçlemeyin gerçekten yapamıyorum elimde değil herşey güzel olur sandım ama olmadı Eşim normalde iyi bı insandır görücü usulü evlendik nişanlıyken bile sevemedim bı ara yüzük atmak da istedim ama ailem yüzünden atamadım kaynanam da çok ağladı yalvardı yapma etme diye vicdan azabı çektim yapamadım ama iyi insan diye sevebilirim sandım ama şuan nedense tamamen soğudum kendisinden ve canım hiçbişey yapmak istemiyor bı çocuğum var daha 7 aylık sürekli içimden kendimi ikna etmeye çalışıyorum sürekli iyiliyorum kendisini içimden kendimi kandırıyorum ama olmuyor içimde hiçbişey atmıyor ona karşı ne yapabilirim ne yapmalıyım çok çaresiz çok yalnız hissediyorum kendimi 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Uzman yardımı alabilirsin
-Reklam-
+1 oy
(34 puan) tarafından
Attiginiz basligin yazdiklarinizla alakasi ?
(292 puan) tarafından
Ay gerçekten sen yazınca farkettim :)
Eşi değil kendısı garip bayan ama farkında değil
(34 puan) tarafından
Attıgı başliga baktım ve yazdiklarini okuyup eşinde nasl bir gariplik var acaba diye dusundum ama bulamadm :))
0 oy
(406 puan) tarafından
Niye evlendin kalbinin emin olmadığı insanla 
0 oy
(2,153 puan) tarafından
Diyeceğim tek şey adama üzüldüm 

Madem nişanlıyken bile sevemedin yol yakınken bırakmalıydın kimseyi dinlemiyecektin
(478 puan) tarafından
Bence adama üzülme o da bile bile evlenmiş
(2,153 puan) tarafından
Sen nereden biliyorsun kadın öyle birşey yazmamış
(478 puan) tarafından
Yüzük atmak istediğinde eşinin haberi vardır heralde. Sebebini de biliyordur bence. Kayınvalidesinin haberi olmuş
0 oy
(281 puan) tarafından
Yani bu kadar bu konuda net olduğunu düşünmüyorum icinde biseyler var bence hiç kabullenmedigin biriyle aynı yatağı paylasamazsin çocuk hele yapmak istemezsin öyle degilmi eşin senin istediğin kritere sahip değil bellimi konuşarak çözebilirsin bence bu durumu durumunuz iyiyse birlikte uzman yardımi alabilirsiniz
0 oy
(638 puan) tarafından
Kusura bakma ama ben eşine üzüldüm sen baştan veri sevmemissin.Ama esin beni seviyor sanmış evlenmiş seninle.Belki de ne hayaller kurarak evlendi birde çocuğunuz olmuş.Madem sevmeyeceksin insanların duyguları ile neden oynuyorsun.Ama esin sana böyle dese yada hissetse hemen erkek düşmanı olursun.Soyle bir söz var sevdiğini alamadiysan,aldığını seveceksin kusura bakma artık sadece kendini düşünme ortada çocuk var.O çocuk sen bir ihtimal severim dediğin adamın çocuğu.Boşanmayi düşünme hem çocuğa hemde eşine yazık olur.Destek al evliliğini devam ettir
0 oy
(292 puan) tarafından
Çocugu yaparken tam olarak neden attı canım???hayır yanı duygusuz yapılabilecek bırsey degıl de ondan soruyorum . 
0 oy
(478 puan) tarafından
Herkesin bu durumdan haberi vardır diye düşünüyorum nişan atmak istemişsin eşinde dahil biliyordur. Hem senin hem eşinin hemde ailenizin suçu var. Bile bile evlendirmek tuhaf olmuş. Evlenin alışırsınız ısınırsınız seversiniz mantığı var büyüklerde. Çünkü onlarda öyle evlenmişler. Çoğunda sevmedende yürütmüş evliliğini. Arada çocuk var. Ama mutsuz bir evlilik ne kadar yürür sağlıklı yürür mü bilemedim.  
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Şu cumlen herşey güzel olur sandım... Eşin değil de garip olan sizsiniz, bu düşünceyle yola çıkarsanız olmaz evlilikte herşey toz pembe değildir ve sizin gibi düşünenler yüzünden hayata küsen insanlar var , istemiyorsanız evlenmeseydiniz ne eşinizin ne de çocuğunuzun vebaline girerdiniz, evliliği illa yürütmek lazım demiyorum başka sorunlar olur boşanma olur ama baştan sevmeyipte evlenmek bile bile lades oynamak 
0 oy
(783 puan) tarafından
Tek taraflı düşünmek olmaz ,adam iyi ama neye göre kime göre bal canim iyi olması demek sevmek demek değil

Sana ilgisi yoksa ,saçını oksamiyorsa sadece eve yenek getirmek için ise isterse dünya kadar iyi olsiun

Unutma kadın sevdikçe güzelleşir...
0 oy
(1,648 puan) tarafından
Sevmiyorsan uzatma. Eşinle konuş sebebini anlat. Haaa evliliğimi kurtarmak istiyorum dersen uzmandan yardım alın. Ama ne olursa olsu içim almıyor diyorsan bitir. Adam da sana da yazık. Zorlamayla hiç bir şey olmaz. Bir de ailen nisanliyken ayrılmana musade etmemiş şimdi nasıl ikna olacaklar ve daha da önemlisi unutamadığın biri mi var ?

İlgili sorular

+9 oy
45 cevap 1,029 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sadevatandas (2,130 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 434 göst.
29 Kasım 2021 Aile kategorisinde Asenaumay (2,198 puan) tarafından soruldu

395,444 soru

11,829,217 cevap

35,900 kullanıcı

...