0 oy
544 göst.
Aile kategorisinde (76 puan) tarafından
2 yıllık evliyiz bebegımız 1 yaşında. Çok sık uyanıyor ve uykuya geçmesi zaman alıyor. Onu uyutaxam derken ya ben ya eşim uyuyakalıyoruz. Adamla ilgilenemiyorum. Ne vakıt niyetlense ve yapamasak gece rüyalanıyor ve bu canımı çok sıkıyor hem onu bu duruma düşürdüğüm için kendimi huzursuz hisdedıyorum hem de başka kadınlar gördüğü için kıskanıyorum var mı benzer hikayesi olan 

13 Cevaplar

0 oy
(528 puan) tarafından
Çocuğunun uykusunu düzene sokmaya calis canım duzelir .emiyormu genelde o yaşta emen çocuklar . Uyanıyor surekli
(76 puan) tarafından
Emiyor ve sadece emerken uyuyor
-Reklam-
0 oy
(19,834 puan) tarafından
Tabi zorlu süreçler ama benim eşim bekler hayatta uyumaz :D
(19,834 puan) tarafından
:D aman insan bıkıyo ondanda bacım yaaaa
(76 puan) tarafından
2 yılda bıkmayalım ama :)
(19,834 puan) tarafından
Siz tabi daha yeniymişsiniz :)) ben 9.senedeyim bi benim koca bıkmadı ddjdjdnj
(76 puan) tarafından
Allah ömürlük eylesin ağız tadıyla
(19,834 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(2,874 puan) tarafından
2.yasında memeyi kestim. O zaman düzene girdik bizde. Ondan öncesi yok gibi birşeydi. Çok gece apar topar toparlanıp gittiğimi biliyprum cocuğu yanına. Çok can sıkıcı oluyor. 
(76 puan) tarafından
Aynen apar topar çocuga koşmalar oluyor
0 oy
(131 puan) tarafından
Bir yaşında oldugu icin uyku egitimi verebilirsin bu surec gecicidir genel olarak yasaniyor bu durum tam rahatta ben iki sene sonra erdim diyebilirim iki yasinda suan oğlum bi yasindan itibaren egitim vermeye calistim arada basarili oldum bazen olamadm emerek uyudugi icn 
(76 puan) tarafından
Emzirip daha tam uykuya dalmadan beşiğe alıp sallayarak uyku eğitimi vermeyi düşünüyorum nasıl sizce
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Yaklaşık bir aydır birlikteliğimiz yok hamileyim  ve kanamam oldu doktor yasak etti eşimde hiç takmıyor  bnde takmıyorum yeterki çocuğumuz  iyi olsun istiyoruz  
(1,846 puan) tarafından
Kız anne karnındaki çocuğu korumak amaçlı başka normal şartlarda birliktelik yaşamamak başkadir eşinizin ztn bunu takmamasi lzm sagliginiz açısından hanfendi öyle değil işte sağlık sorunu oluşur diye bir sıkıntısı yok
(1,071 puan) tarafından
Yani eşimde bende hangi şartlar el vermese yende takmıyor bilmiyorum  yaşlandık mi;))))
(1,846 puan) tarafından
Yaslanmaktan ziyade erkekten erkeğe değişiyor bence
0 oy
(300 puan) tarafından

Senin ki yine küçükmüş benim oğlum 7 yaşında yuruyen dogum kontrol yöntemi gibi normalde odasında gayet güzel uyur yani bırak o işi aynı koltuğa geçtiğimiz an bi bakarım kapıda :D 3 4 tane çocuğu olup 5. Ye fırsat bulanları çok merak ederim bu yuzden

(76 puan) tarafından
Allah iyiliğinizi versin yürüyen dogum kontrol yöntemiyle hava :D
0 oy
(613 puan) tarafından
Ruyalanmasinı takmamalisin bence brnde hamileyim basindan beri riskli gebelik iliski yasak 2. Trimesterde biraz biraz oldu onun disinda olmadi yani dogumu bekliyoruz mecbur o zamanda ne olur bilmiyoruz ikiz bebek cunku yetebilirmiyim falan esin o konuda anlayisliymis zaten sıkintı etme Esin uykuya daldigi zaman uyandir sen daldigin zamanda o seni uyandirsin yada cocuk oyun falan oynarken hallediverin aglarsa falan hemen gidersin yanina anakucaginda falan durmazmi 
(76 puan) tarafından
Öyle mi yapmalı :)
0 oy
(14,519 puan) tarafından
yorumda gordum de canim oyle uyku egitimi olmaz emzir yatagina yatir ona guven ver kendi uyumasini sagla bu sefer sallamaya alisiyor basindan ayrilamiyorsun birakinca geri uyaniyor felan yapmisken tam yap surekli egitim vermeye calisirsin yoksa 
0 oy
tarafından
Cocugunun uyku egitimi var mı 
(76 puan) tarafından
Hayır
tarafından
Uyku eğitimi ver önce cnm bide gece çocuk uyandığında esin uyutsun hala emiyormus madem etmeden uyuyacagini ogrensin
0 oy
(1,178 puan) tarafından
Kuzum rüyalanıyor ne demek kusura bakma, ayrıca bende de iki tane var bazen uyku düzenleri bozuluyor benim pertim çıkıyor ağzım açık uyuyorum
0 oy
(93 puan) tarafından
Ruyalandigni nerden biliyorsun ki. Ay ilk kez duydum böyle . İnşallah düzene girer ilişkiniz ne diyelim 
0 oy
(22 puan) tarafından
Ben 2 aylık lohusayim.. hamilelikte 8. Aydan sonra yapmadık.. şimdi de öyle yapmıyoruz çünkü kendimi iyi hissetmiyorum.. 2 ay daha da yapamayacak gibiyim ilişki fobisi olustu.. zaten depresyondayım.. =/ 
(76 puan) tarafından
Eşinizin bu duruma tepkisini merak ettım doğrusu empati kuruyor mu bari
(2,254 puan) tarafından
Ben de tam doğumdan sonra 2. Ayda ilişkiye girdim. Ondan önce de hamilelikte ilk 3 ay ve son 3 aya yakın da girmedik. Eşim istersen biraz daha bekleyelim hazir hisset dedi ama korkum tavan yaptığı için bekledikçe korkumun arttığını fark ettim sen de korkunu yenmek için kendine güven canım
(22 puan) tarafından
Eşim sen ne zaman kendini iyi hissedersen o zaman diyor..
(22 puan) tarafından
İlk bebegimde doğumdan sonra 4.ay ilişkiye girmiştik.. yani bana işkence gibi geliyor şu an ilişkiye girmek.. baş harfini bile duymak huzursuz ediyor.. çünkü hem mentel olarak hemde fiziksel ve kafa olarak çok yorgunum uykusuzum açıkçası ilişki düşünecek kafa da değilim..
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Uloo bnmki 5 aylık bende ilgilenemiyorum kocamla . Yaşına girince diye hevesleniyoduk

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,075 göst.
1 Haziran 2024 Aile kategorisinde Gleren (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 232 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nisalinda (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 344 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 296 göst.