0 oy
133 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından
4 üncü sezeryanla doğum yapan var mı yada bildiğiniz tanıdığınız çevrenizde birileri şimdi den teşekkürler 

6 Cevaplar

0 oy
önce (49,474 puan) tarafından
Allah kolaylik versin biri beni cok zorladı dördü dusunemiyorum
önce (1 puan) tarafından
Teşekkürler sağolun
-Reklam-
0 oy
önce (30 puan) tarafından
annem 4 sezeryan yaptı sorunuz nedir?
önce (1 puan) tarafından
Dün doktora gittim bebeğimi erken almak istiyor ve kendi de değil araştırma Hastanesi'ne gönderiyor nedeni ninsordum bı terslikmi var diye niçin böle bir kararı son ayimiza bıraktınız dedim özel bir hastane bide niye araştırmaya göndersin ki dedik rahim patlar kanaman olur bebekte sende öle bilirsin dedi korkuttu bizi sorun mu var diyoruz yok diyor tanisyonum düştü şimdi taburcu oldum kafam karıştı ağlamaktan helakiz hepimiz oysaki doğum tarihimizi almaya gitmiştik şimdi hiç bilmediğim bir doktora gidip bugün doğum yapmaya geldim demek ne kadar doğru böle bi ihtimali şimdiye kadar dile getirmedi paradan kacarmi bi aksilik görmese sizce
dört sezeryan gerçekten zordur belki de risk almak istemedi kendince. aynısını anneme de yaptılar korkuttular masada kalırsın %90 ölürsün vs. babam özellikle annemin ameliyattan çıkmasını dört gözle beklemiş ölmüş ölmüş dirilmiş o masada kaldı diye. ama Allaha çok şükür hiçbir şey olmadı. sadece risklidir ama risklidir diye de bunları yaşayacaksınız anlamına gelmiyor içinizi ferah tutun eşimin akrabalarından 5 sezeryan doğum yapan var.
dediğim gibi riski göze almak istememiştir belki geçmişinde böyşe bir tecrübe yaşamıştır bilemiyorum ama sizi korkutması da hoş olmamış. korkmayın Allahın izniyle hiçbir şey olmaz. özel hastanede daha donanımlı tecrübeli bir doktora gitseydiniz daha iyi olmaz mıydı?
önce (1 puan) tarafından
Bu çevrede maalesef tek kadın doğum uzmani 2 tane de devlette var onlar zaten yapmıyor da geçen kontrol de güle oynaya konuştu bizle uğurladı dün ne değişti belki birşeyler den endişelendi haklısınız anneniz komple mi uyudu yarım mi
annem 14 yıl önce oldu ameliyatını ve hepsinde genel anestezi oldu.
emin olun riski göze almak istememiştir. var çünkü böyle doktorlar ben de özelde oldum ameliyatımı mesela ve benim doktorum uzman olmasuna rağmen kolaycıdır sezeryan der geçer herkese.
önce (1 puan) tarafından
Teşekkürler sağolun
0 oy
önce (2,866 puan) tarafından
Arkadaş dogum yaptı çok zor geçmiş maalesef korkutmak istemiyorum 
önce (1 puan) tarafından
Erken mi doğum yaptı
önce (5,434 puan) tarafından
Ay alakasız ama içim ısındı biz de 4 kardeşiz 4er sene ara ile :)) çocukluk anılarım aklıma geldi :))) Rabbim sağ sağlim kurtarsın evlatlarınızı da size bağışlasın :)
önce (1 puan) tarafından
Aminnn çok teşekkürler evde 3 evlat bırakıp gideceğim 2 buçuk saat yola gönderdi nedeni ne bide güzelce helallesti bizimle nasıl korkuyorum şimdi bu kızım olur belki ümidi o duyguyu da tadarim diye 3 erkek evlat büyüttük rabbim ferahlık versin de böle yapması mafetti tüm o güzel bekleyislerimizi
Hiiiç içini karartma Allah'ın izniyle sağ sağlim kavuşursunuz inşallah :)) biz de iki kız iki erkek kardeşiz. 3 numarayım ben :D
önce (1 puan) tarafından
Maşallah size de çok teşekkürler Allah razı olsun dün den beri evimiz yasa büründü nasıl olucak ne olucak diye
0 oy
önce (3,350 puan) tarafından
Evet benim komsum yapti. Baya sikinti cekti. Doktoru kizmis. Dorduncu riskli grubuna giriyomus. Normalde ozeller bakmak istemiyo ama onceki dogumlarini yapan doktor oldugu icin yapti. Dogumdan hemen sonra zehirlenme yasadi ve bi daha asla dogum yok dedi. Tabi hepsi bir degil ama doktorlar bu kadar cok ameliyati riskli goruyo.
önce (1 puan) tarafından
Ay ameliyatı riskli görse parayı dahi konuştu bizimle gel günü ayarlayalım dedi dün pat diye böle yaptı tek kendi istemediği için olmuş olsun bı sorun var da şimdiye kadar görmediniz mi diycez diye mi yaptı sorun mu var diye nasıl korkuyorum
önce (3,350 puan) tarafından
Sorun yoktur ya ama icin rahat etmediyse baska doktorla gorus kac haftaliksin ki?
önce (1 puan) tarafından
38+6 olduk doğurmam için gün sayıyor um işte
0 oy
Araştırmalarda 7 yapan bile var :))) 
önce (1 puan) tarafından
4 ü bı sağ saglim yapsam
0 oy
önce (2,397 puan) tarafından
Benim doktorum dörtten sonrasını önermiyoruz ha yedinci sezeyanını yaptığım hastamda oldu ama riskli geçti demişti. Teyzem dördüncü kez sezeryan oldu şükür bir sıkıntı yaşamadı. Senin Acaba hastanede hani olurda bir terslik olursa yoğun bakım açısından yetersizde o yüzden mi risk almak istemedi doktorun 
önce (1 puan) tarafından
Bilemedik ki bu haftalara kadar doğumu kendi yaptıracak ti ücreti bile konuştu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,768 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 322 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sevde nin annesi (1,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 396 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 204 göst.
16 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu

393,733 soru

11,774,680 cevap

35,791 kullanıcı

...