0 oy
1,331 göst.
Aile kategorisinde (160 puan) tarafından

eşim memur  memlekete 20 saatlik uzakliktayiz kimsemiz yok doguma memlekete gidicem ucakla 1 saat erken gidiym dedim erken dedigim 30.haftadayim 33.haftada gidiym dedim izin vermedi 35.haftaya almis bileti o zmn gidicem bugunde tartistik almiyosan sabah otobusle gidicem dedim bana git bi daha gelme nankör neyin eksik herşeyini yapiyorum ne desen aliyorum para yok demiyorum yalniz ne yapicam buralarda dedi bnde ağladm kendimi banyoya kapadim sonra kapinin kilidini dışardan acti neyin eksik falan dedi seni mutlu etmek icin elimden geleni yapiyorum dedi mutlu edemiyosun dedim cok kötü bağirdım:( sonra aģladı hüngür hüngür özür diledim ama içime battı yine uykum kacti agliyorum kendimi suclu hissediyorum. evin temizligine kadar yapiyo adam ben ona nasl mutsuzum dedim ben bunu nasl unutucam simdi psikolojim cok bozuk geceleri aglayarak uyaniyorum 

29 Cevaplar

0 oy
(2,765 puan) tarafından
Benim evleneli 5 yil oldu daha 2 defa gittik annemlere ondada 1 saat ya oturdu ya oturmadik bizim evle anamlarin evin arasi 3 saat arabayla gitmeye imkan var ama vakit yok ben hic bir zaman esimi sikmam eger üzdeüysem hemen sarilirim gıdıklarim yada hastaymis numarasi yaparim kıyqmaz zaten hemen barisir benim dogumumda kimse olmicak tamam bi yardimcim olsun isterdim ama simdi anami istesem kaynanada gelir hastaneye zaten herseye burnunu sokuyor eger kaynanayi cagirsam anam küser bana bende kimseye haber etmeden gitcem dogumu kaynanayla altli üstlüyuz ama dogum gunu demeiyi düsünmuyorum
(160 puan) tarafından
cevabin icin saol cnm Allah yardimcin olsn seninde
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Canım bşy sorucam doguma niye memlekete gidiyosun ki
(160 puan) tarafından
esim istedi cnm evimiz 1+1 ailemiz gelemicek ben burda dogum yapayim 20 gun iznin var zaten dedim ama kendi kabul etmedi is yerinde arkadaslari 40 ı cikmadan yalniz kalmasn lohusa psikolojisi kötü olur demis biseylerde dedilerde anlatmak istemiyorm dedi ikna olamadi yoksa ben istemedim
(25,224 puan) tarafından
Anladım cnm. 20 saat cok uzun ama dikkatli ol
0 oy
tarafından
Adam yanında olmanı ıstemıss kı kotu bısey degıl her ıstedıgını yaparken boyle yapman ıyı olmamıss
(160 puan) tarafından
haklisin isteyerek olmadi bin pişmanm
0 oy
tarafından
Gereksiz yere sorun çıkarmışsın bence adam seni mutlu etmek için yapıyor miş işte herşeyi 
(160 puan) tarafından
haklısin bi anlik sacmaladm iste
0 oy
(178 puan) tarafından
Cnm hamilelik pisikolojisiyle lohusa piskolojisi çok kötü oluyor ben lohusayken  yazık adam herseyime kadar ilgilenmesine ragmen gögüs pompası algel dedim bir degişigini almıştı manuel olanı delide şu basit olanlarından aldı istedigimden almadı diye bii kavga ettim boşarım srni dedim sinirle ama çok pişman oldum  hala pişmanlıgı durur inanki bu kadınları kendi açımdan diyeyim erkeklerin dedigi gibi anlaması hahhaten zor nankörüz ayy valla dikkat et Allaha emanet 
(160 puan) tarafından
saol cnm cevabin icin son aylar işte biraz korkularm var sanirim
0 oy
tarafından
ikinizde kasinip birbirinizi kirmissiniz karsilikli ozur dileyin barisin 
(160 puan) tarafından
teskkr ederm
0 oy
(27 puan) tarafından
Canım sende abartmisin  biraz k.bkma  33 haftada gidecen 7 hafta kalacak doğuma doğum yaptıktan sonrada hemen gelemezsin malum 2 ay adam sensiz napacak 
(160 puan) tarafından
hic sorma pişman oldm ozurde diledim bir daha tartismayalim diyede söz verdik birbirimize insallah bir daha olmaz bi dogum yapsaydm galiba stresliyim
0 oy
(119,455 puan) tarafından
Canim senimde hormonlar halay basi olmus 
(160 puan) tarafından
hic sorma cnm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,277 göst.
0 oy
17 cevap 792 göst.
0 oy
6 cevap 469 göst.