0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (4,694 puan) tarafından
Kizlar kışlik urunler gelmeye baslamis mi magazalara fiyatlar nasıl 

8 Cevaplar

0 oy
(437 puan) tarafından
Pahalı tuzlu uçuk
(4,694 puan) tarafından
Hersey pahalida cok mu ucmus kiz
-Reklam-
0 oy
(326 puan) tarafından
LCW Waikiki gelmiş online bakıyorum iki kazak 400 alt üst takımlar 500 yani bilemiyorum nasıl olacak 
(4,694 puan) tarafından
Cocuklar her sene büyüdugu icin illaki alıncakda nasil yapcaz bende bilmiyorum buyuk aliyorsun baskasi vermis gibi duruyor yasini aliyorsun bir kış gidiyor sadece Allah yardimcimiz olsun
(326 puan) tarafından
Amin amin gerçekten benimkiler bide ikiz yani aliyorum bir süre sonra olmuyor dediginiz gibi insanın zoruna gidiyor sırf bu kıyafet yüzünden eşimle devamlı aram bozuluyor almasak olmuyor alsak olmuyor amin Allah yardımcımız olsun gerçekten
0 oy
(5,726 puan) tarafından
LC ye daha gelmemiş ne kışlık ne baharlık civilde baharlıklar vardı 

2 alt eşofman 

2 üst sweat 

2 hırka 

2 külotlu çorap 

1 badi 

Birde çanta kızıma dün aldık 2480 TL tuttu 
(4,694 puan) tarafından
Ne kadar cok tutmus demi  gerci ucuz birsey yok da insan bir sok oluyor hala
(5,726 puan) tarafından
Tek başına çanta ve hırkalar 1500 zaten canım en dandik hırka 400 lira
(4,694 puan) tarafından
Vardir inanırim canım
0 oy
(341 puan) tarafından

Valla ben 2 ay kadar önce tam 2 ay değil ama yakın, tüm kışlık alışverişini LC online üzerinden yaptım. 3100e hepsi bitti çok şükür bi ilk adım ayakkabısı kaldı. Zıbın pijamadan tutunda çorap ve şapkaya kadar. Şu sezonda aldıklarımı mümkün değil alamazdım o kadar söyleyeyim.

170e aldığım tulum şimdi 400...
(4,694 puan) tarafından
Olmustur aslinda  sezon sonu alican da hep daha indirimli oluyor o zaman sezon basi hep pahali oluyor
(341 puan) tarafından
Evet ben hep öyle yaptım. Kışın doğdu yazlıklarını kışın aldım şimdide kışlıklarını yazın aldım. Yoksa alınacak gibi değil. Lcde kalıplar güzel oluyor çok şükür beden sıkıntısı yaşamadım tüm yaz başka bişey almamıştım hep aldıklarımı giydi kışda aynı şekilde geçer inşAllah
0 oy
(2,023 puan) tarafından
LC Waikiki ye gelmiş uzun eşofman altları 

Uzun kollu üstler 

Hırkalar takımlar felan 

Şimdilik oğluma 3 tane  alt eşofman aldım 1000 TL tuttu 

Daha bissuru alınacak var valla :)
(4,694 puan) tarafından
Evet ya bizde birsey kalmamis benimde tutar baya ama fiyatlar gercekten yukselmis
0 oy
(50 puan) tarafından
Ya aşırı pahalı ya internetten yapalım diyoruz internette de çok fazla indirim de yok
(4,694 puan) tarafından
Ates pahasi olmus hersey rabbim yardim etsin
0 oy
(725 puan) tarafından
LCW den bitane hırka beğendim oğluma 700 lira gerisini siz düşünün:/ 
0 oy
(168 puan) tarafından
LCW Waikiki online sitesine baktım pahalıydı mağzası daha da pahalıdır mecbur yapılacak civil ya da e bebek nasıl bilmiyorum daha civile bakmadım e bebek civil LCW Waikiki den alıyorum pahalı da olsa en azından kaliteli normal bir mağazadan da alsan o fiyatı veriyorsun ama ya rengi soluyor ya çekiliyor eşim beni dinlese 2 ay öncesinden yapsak daha uyguna gelecek de dinlemiyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 89 göst.
21 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (4,694 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 150 göst.
7 Ağustos 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysegul&20 (4,694 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 312 göst.
11 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (4,694 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 229 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (7,066 puan) tarafından soruldu

399,846 soru

11,960,040 cevap

36,128 kullanıcı

...