0 oy
764 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından
Olayı özet geçicem. Haber izliyorduk Dilan haberi vardı. Kadın çok zayıflamış dedim az sonra da haber sunucusu dedi zayıflığı dikkat çekti faln diye. Eşim de zayıflamış ama göğüsleri büyütmüş dedi. Bende küfrettim o sinirle ağzına s.çarım dedim. O da gülüyor pişkin pişkin. Noldu diye sordu. Bana bir şey söyleme konuşma benimle dedim. Hâlâ gülüyor ama sinir tepeme çıktı. Sonra sigara içmeye gitti, bana ordan rells atmış komik bir şeydi. Benimle konuşma dedim. Git çay demle dedi Bo.k iç Dilan demlesin sana çayı dedim. Neyse geldi odaya. Ben başkasının orasına burasına laf atsam hoşuna gider mi dedim o da diyor ki beni sen teşvik ettin beni ne ilgilendirirdi zayıflığı dedi. Zayıflıkla göğsün ne ilgisi var demek ki orası dikkatini çekmiş dedim. Hep yapar üste çıkmak için saçma sapan şeyler söyledi bağırdı etti. Kızım da korktu 2 yaşında kızım var. Sustu o zaman. Sonra tekrar söylenmeye başladı. Ama ben cidden kendime yediremedim. Ne alaka yani. Hâlâ yok sen teşvik ettin bilmem ne zırvaladı, ben de benimle konuşma dedim. Hâlâ konuşmaya devam etti ben de sinirlendim. Elime ne geçiyorsa fırlattım ağladım konuşma benimle git istemiyorum seni diye. Geldi vurdu. Hamilesin diye bir şey demiyorum sabrımı zorluyorsun dedi. Kaç kez koluma falan vurdu. Çocuğu da alıp başka odaya gitti. Bugüne kadar böyle bir şey yaşamamıştık. Yani gerçekten ne yapacağımı bilemedim. Gitsem gidecek yerim yok. Canım acımadı da kalbim paramparça oldu. Ben az değil 36 haftalık hamileyim. Karnım burnumda bunları hakedecek bir şey mi yaptım. Tekrar sigara içmeye gitti. Ben de arkasından gidip balkonu kilitledim. Sadece içerden açılıyor zaten. Yarım saat falan kaldı orda. En son nasıl açtıysa açtı geldi içeri. 

20 Cevaplar

+4 oy
(76 puan) tarafından
Hanımlar asla eşinizin yanında ıyi ya da kötü başka kadınlardan söz etmeyin. Hiç ilgilenmediği kadın ilgi alanına girer unutmayın.
(1,504 puan) tarafından
Evet bu kanıtlanmış Bir şey
-Reklam-
+4 oy
(9,672 puan) tarafından
yani gerçekten bu kadar saçma bir olayı u kadar büyüttünüz mü bravo yani. değdimi, dilanın kulağı nu çınladı 
+4 oy
(3,699 puan) tarafından
Esimin yaninda baska kadin konusmam konusursam da  her turlu yorumu duymaya hazir olmaliyiz cunku patavatsız olabiliyolar
+2 oy
(1,592 puan) tarafından
Allah'ın boş boğazları yaa yemin ediyorum insan gibi konuşup muhabbet etmeye gelmiyorlar sana da bişey demiyorum bacı niye kocanın yanında başka kadınların vücudu hakkında yorum yapıyorsun ki senin baktığın eriyen kolu göbeği yüzü olur onların gözü de anca m....me g...t görür unutmayın bunu . Sana da kurban olsun vuran eli kırılsın 
+1 oy
(1,104 puan) tarafından
Kocanın vurması çok yanlış ama sende haksızsın ne diye küfür ediyorsun. Al birini vur ötekine 
+1 oy
(4,291 puan) tarafından
Çocukmusunuz yani ne sen haklısın ne de  eşin haklı TV de gördüğünüz bir kadını kıskanıp olay çıkarmakta ne ya siz olayı alevlendirmissiniz o da sinirlenmiş yapmaması gerekn birşey yapmış 
+1 oy
(1,364 puan) tarafından
Karılarına bu kadar dikkat etmezler
(1,504 puan) tarafından
Aynen öyle katılıyorum
0 oy
(2,933 puan) tarafından
Vuran birisi.. keşke ikinci bir çocuk için acele etmeseydin
(61 puan) tarafından
Normalde asla böyle biri değildi. Hatta bugün o kadar iyiydik ki. Birde oldu öyle. Valla ne düşüneceğimi ne yapacağımı bilmiyorum
(2,933 puan) tarafından
Bende bilemedim kuzum Allah akıl fikir versin inşallah sanada sabır
(5,270 puan) tarafından
sacma sapan bir sebepten huzurunuz kacmis. cop gibi klmos haliyle gogusleri buyuk duruyor:) kocanin demesi zaten fiyasko. sen de gereksiz yere tepki vermissin. elin kadini halkinda yorum yapmam ben kocama . belki dikkat etmicekdi sen deyince du bakim aaa evet diye incelemistir bastan ayaga kadar. yani gerek yok bence. olan olmus .
(2,933 puan) tarafından
Katılıyorum bazen biz kadınlar nerede ne konusacagimizi bilmiyoruz
0 oy
(534 puan) tarafından
Dilan yuva yıkmaya devam ediyor desene
0 oy
(19 puan) tarafından
Ben hatayı sende buluyurum boş ver ne yapıyorsa yapsın  boklular kendini  bişey zanediyor sonra m .niye uzuyursun kendini bir *** zannedecek kocan  kendini ..  
0 oy
(72 puan) tarafından
İlk başta yazıyı okurken eşine hakveriyordum taa ki vurdu diyene kadar 
(1,504 puan) tarafından
Eşine neden hak veriyorsun, kadının goguslerine bakmış kadında tepki göstermiş bana göre adam haksız, aynısını karısı söyleseydi adam da tepki gösterirdi.
(72 puan) tarafından
Kadının tepkisi gereksiz geldi adam şaka yapmis aslında kızdırmak için gibi düşün.bu şekilde bir tepki göstererek kendini kendi özgüvenini düşürmüş gibi geldi bana bu benim fikrim
0 oy
(455 puan) tarafından
Biraz abartmışsın sanırım, hamilelik hormonlarından olsa gerek. Espri yapmış eşin bence çokta dikkat edip baktığından değildir. Ama sen aşırı tepki vermişsin ağzını bozmuşsun eşine karşı ben ne kadar sinirlensem de ağzımı bozmam eşime karşı ne olursa olsun ayıp. Bence alttan al, hamilelik yüzünden çok kıskandım filan de vurması yanlış olmuş eşinin de tabii.
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Abartmissin biraz hamilelik psikolojisiyle 
0 oy
(3,555 puan) tarafından
Birincisi senin yaptigin muhabbbet asiri sacma ve gereksiz ama hormonlarina veriyorum. Ikincisi esinin koluna vurmasi da olmamis. Bu duruma asil takilman lazim, sisirilmis memelere degil. 
0 oy
(506 puan) tarafından
Bacım olayı biraz abartmışsin hamilesin ondan galiba hassasin. Ama bukadar büyütmeyin uzatmayin.
0 oy
(2,716 puan) tarafından
Yani canım boşuna uzamış konu hamilesin galiba biraz duygusal düşünüyorsun sen elestirdigin için onunda dikkatini çekip göz ucuyla bakmıştır ki kıskandığı bildiği için bile söylemiş olabilir kadında göğüsledi gözükmüyor zaten dikkatli baktiginida düşünmüyor öyle küfürler edilecek kadar birşey değil benim eşim söylese bende hemen of adama bak ne ne yaskisikli falan derim yani misilleme yaparım küfür etmen yanlış adaminda sana vurması yanlış ama bence uzatacak bir şey bence iki tarafta hatalı 
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Nkdr boş Bi post ya üfdd
0 oy
(661 puan) tarafından
İyide sizene zayıf mı kilolu mu esmer mi sarışın mı başka konumu Yok konuşacak tövbe estağfurullah karı koca arasında geçen karı muhabbetine bak esteeüzübillah:)
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Siz boşanın ya. Valla bak. Dibine kadar toxic siniz. O çocuğa yazık. Gözünün önünde küfür şiddet dayak kaos... Çocuğunuza bir iyilik yapın ve boşanın
0 oy
(2,700 puan) tarafından

Gereksiz uzatmissin çocuk gibi küçücük olay büyümüş şiddete kadar varmış 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 163 göst.
17 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Aydagul (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 296 göst.
14 Temmuz 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde TOLGA123 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 251 göst.
1 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde baltopagiannesi (973 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 158 göst.
18 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,632 puan) tarafından soruldu

398,218 soru

11,908,927 cevap

36,039 kullanıcı

...