0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Günaydın kızlar ben bugün 25 gündür doğum etmişim 2 gündür bebeğin gaz sorunu var sürekli sıkıyor kendini sıkınca kırmızı oluyor hep ağlıyor geceleri her yarım saate Bir uyanıyor ağlıyor ne yapsam ona iyi gelir masaj yapıyorum da boş 

9 Cevaplar

0 oy
(14,573 puan) tarafından
Gaz damlası al canım 

Ben zinco kullanıyorum ama illa etki edecek diye birey yok kullanırsın baktın işe yaramıyor başka alman gerekiyor 
(21 puan) tarafından
Metsil gaz damlası kullanıyorum
(14,573 puan) tarafından
Etki etmediyse değiştir canım
Kızımda metil kullandım bende pek etkisi yoktu
-Reklam-
0 oy
(4,375 puan) tarafından
Gaz damlası verseniz belki rahatlatır 
(21 puan) tarafından
Veriyorum aynı bos
0 oy
(4,276 puan) tarafından
Valla kolik bir bebekse zor işin, Allah yardımcın olsun. Bağırsak düzenleyici ve gaz damlası kullan, masaj yapıyormuşsun zaten, kendi yediğine içtiğine dikkat et emzirdiğin için ve son olarak eğer evinde küvet varsa doldur akşam yatırmadan önce bebek boyunlukları var onu da tak içinde kalsın elini ayağını hareket ettirsin çok iyi geliyor. Bir nevi bebek spası gibi.
0 oy
tarafından
Nurse Harves gaz damlası, kiraz çekirdeği yastığı bunlar gaza aşırı iyi geliyor. Bir de sıcak banyo bebeği rahatlatır. Rabbim şifa versin inşaAllah
0 oy
(176 puan) tarafından
Valla canım 4 aylık kızım dogdu dogalı aglıyor kolik dediler hala aglıyor ne uyku var ne susması kullanmadıgım gaz ilacı masajlar masaj yagları kalmadı Kiraz çekirdegi kemeriymiş patihiymiş yatagıymış herşey denedim herşey kullanmadıgım gaz damlası kalmadı eczanede hiç bişey iyi gelmedi alman ilacıydı falan doktor 6 aya kadar böyle olur 5 aylıkken hafifler dedi inşallah 4 gözle 6 ayı bekliyorum çok yorgunum çok bitkinim birde ikinci bebegim Allah yardımcın olsun çok zor gerçekten
0 oy
(2,425 puan) tarafından
Sen kimyon, rezene, anason çayı iç, sutunden bebeğine geçsin. Bide yatmadan önce bebegine duş aldir, daha rahat uyur. O günler en cok gaz sancisi görüldüğü zamanlar. Bir süre sonra hafifler. Gaz yapıcı yiyeceklerden uzak dur
(21 puan) tarafından
Rezene ben yoksa bebeğe versem
(2,425 puan) tarafından
Veren varmış ama ben cesaret edemedim, kendim kullaniyorum
0 oy
(639 puan) tarafından
Bende 20 gündür doğum yaptım öncelikle sana dokunan gaz yapan yiyeceklerden uzak dur bide mercimek bulgur incir fasulye gibi gaz yapan yiyecekler yeme varsa evde rezene çayı yap iç hatta etkili olsun istiyorsan rezene ile kimyonu karıştir günde iki defa demle yap iç kendine bebeğe iyi gelir gazını alır ve sütün artar 
0 oy
(7,498 puan) tarafından
Zeytin yağıyla ayağına ve karnına masaj yapabilirsin. Ben azıcık iciriyordum da yarım çay kaşığı kadar. Bebek küçük bişey diyemem ama masajı kesin yap zeytinyağıyla
0 oy
(381 puan) tarafından
Gaz damlası kullandım mommys bliss iyi gelmişti birde gaz kemeri almışım onları kullandım masaj felan yapıyordum ama baze nafile ne yapsam yine gaz sıkıştırıyordu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 126 göst.
0 oy
7 cevap 170 göst.
1 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Heyecanliianneee (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,090 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
7 Nisan 2024 Aile kategorisinde baharyigitkara (126 puan) tarafından soruldu

399,988 soru

11,964,631 cevap

36,134 kullanıcı

...