+1 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (107 puan) tarafından
Kizlar öncelikle Selamun aleyküm ne zamandır postlara girip okuyorum çıkıyorum gerçekten üzülüyorum .Bazi arkadaşlar çok kırıcı bana kimse yapmadı ben zaten çok post açan biri değilim ama derdi olan arkadaşlarımız var.Insanlar buraya derdini yaziyo sanki birileri hazırda bekliyo hemen kırıcı şeyler soyluyo.Insanlarin zaten bir sürü derdi var anlatıp rahatlamak istiyo belli ki olabilir herseyi paylaşabilir burada istemeyen kötü yazacak olan lütfen cevap yazmasin kimseyi burada da olsa kırmaya hakkımız yok.Bazi insanlar o kadar kırılgan ki burada tanımadığı insanların yazdığını bile günlerce düşünüp üzülebilir.Lutfen birbirimizi kırmadan kırıcı bisi yazmadan önce düşünüp öyle yazalım ya da es gecelim.Kusura bakmayın görünce dayanamıyorum kimseyi eleştirmek için yazmadım 

9 Cevaplar

0 oy
(19,834 puan) tarafından
Evet ya bu çok doğru
(107 puan) tarafından
Samimiyetle söylüyorum canım bazen burada post açmak istiyorum diyorum şimdi bisi söylerler moralim bozulur geçiyorum kenara.Cunku bende çok kırılıyorum insanları kırmaktan o kadar korkuyorum ki
(19,834 puan) tarafından
Var gerçekten sırf insanları linçlemek için giren eskiden bende linçleyenle tsrtışırdım ama artık editöre bildiriyorum o uyarıyor görürsen öyle yap
(107 puan) tarafından
Ben uyarı falan bilmiyorum hiç canım ama sadece günlerdir yazmak istedim bugün daha dayanamadım keşke biraz daha düşünceli olabilsek
(19,834 puan) tarafından
Aynen canım
-Reklam-
0 oy
(76 puan) tarafından
Çok haklısınız umarım gereken yerlere gıder sozlerınız ben de denk geliyorum ağır eleştirileri okuyorum 
(107 puan) tarafından
Bak orda çok haklısın canım vallahi bende kızıyorum.Çünkü oraya yazılıyor cevap bekleniyor karşılık verince bu sefer cevap vermeye tenezzül edilmiyor yorum yapan kişi boşa yorum yapmış gibi oluyor bence bu da ayıp bisi.Tabi istisnalar var hasta olup cevap vermeyenlere falan bisi demiyorum
(76 puan) tarafından
Ben kimseyi tanımıyorum kimsenin de beni tanıdığını sanmıyorum. Cevap verilecek yorumlara mukabele ediyor şahsım. Normalde soru soran cevap alınca konu bitiyor nezaketen tesekkur edilir ki ekseriyetle tesekkur ederim.
(94 puan) tarafından
Hani en sonki attığınız gönderide bir teşekkür göremedim.
(76 puan) tarafından
Hanımefendi ben konuları uzatmayı sevmem! Kendi adıma konustum. Cevap verilecek yoruma cevap veririm ama sizinle böyle konuyu daha da uzatacak kadar boş vaktım yok. Demek ki siteyi kullanma amacımız farklı. Anlık sohbet postlarına gidin cevaba cevap beklıyorsanız İyi günler.
(94 puan) tarafından
Hanımefendi biz de zaten sizden bahsediyoruz!
Sizin gönderinizden. Burda kalp kırmaktan bahsediyorsunuz fakat nezaket kuralları gereğince size cevap veren birine teşekkür etmekten acizsiniz. Lafları çarpıtarak bir yere varamazsınız. Size de iyi günler.
0 oy
(10,739 puan) tarafından
Bazıları klavye delikanlısı bu bi gerçek ama bazı postlara da söylemeden edemiyorsun. Dayak yiyip oturana ne demeli, boşancam çocuklarımı babaya versem diyene ne demeli yada elti kıskançlığı edip haset edenlere ne diyelim yani 
(107 puan) tarafından
Canım hepsinde haklılık payın var ama bazıları gerçekten korkuyor arkasında ailesi olmayanlar özellikle.Bizim annelerimiz de eskiden evlatları hattina susmuş tabiki yalnis bisi bu ama cesaret edemeyince olmuyor ki
0 oy
(9,081 puan) tarafından
Aslinda burasi daha tehlikeli dusunursek yakinimizda olsn birini kirsak helallik alabiliriz ama burda kimse kimseyi nerdeyse tanımıyo ben simdi birini kirsam yaein hesabini kapayip gitse napcam nerden bulcam da helallik alcam hani bi laf varya olumun arkasindsn konusulmaz helallik alamayiz diye aynen o hesap 
(107 puan) tarafından
Aynen öyle canım biz unuturuz ama kırılan kişi belki hiç unutmayacak belki çok üzgün anında kalbi kırıldı.Ben çok korkuyorum ya
(9,081 puan) tarafından
Herkes unutsa tobe haşa Allah unutur mu mahserde bir bir cikacak yaptigimiz hersey
(107 puan) tarafından
Ayenn öyle canım Rabbım kul hakkıyla gitmekten muhafaza etsin
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Evet canım malesef insan bazen burda yabancı insanlarla dertleşmek istiyor ama bazı kişiler öyle kötü düşüncesiz yorum yapıyor ki insan ister istemez kırılıyor 
(1,552 puan) tarafından
Evet mesela bı aralar bende çok sıkıntılı zamanlar çektim her gün post açıyordum çok kalbimi kıran oldu hergun kaynana postu görmekten diye ameliyatlı halimle ağladığımi bilirim
(107 puan) tarafından
Iste ne kadar büyük bisi aslında hasta hasta bide onlara üzülmüşsünuz ya
(1,552 puan) tarafından
Evet dertleşmeye ihtiyacım vardı buraya yazdım çok kıran oldu gerçekten
(107 puan) tarafından
Rabbım hepimizi kırmaktan korkan iyi niyetli insanlarla karşılaştırsın inslah
(1,552 puan) tarafından
İnşaallah canım
0 oy
(2,086 puan) tarafından
Bencede öyle hemen hali hazırda bekliyorlar buraya yazan eleştiri yapın bana diye yazmıyor yardımcı olun diye yazıyor

Durumu hakkında bilgisi olan yazmalı yoksa elestiriye de gerek yok 

Mesela birisi yazmış cocuguma kızdım bağırdım gibisine başkası da yazmış ayy nasıl bağırdın nasıl kıydın o çocuğa 

Zaten kadın üzüntüsünü bunalimini dile getiriyor hemen elestiri 

Geçen gün ogretmenimiz açık giyinirdi dekolteliydi mini etek giyerdi diyorum. Arkadaşın biri atlıyor hemen noldu sendemi actin memelerini diyor uysan bi ayrı uymasan bi ayrı ciplak çıksınlar o zaman öğrencilerin karşısına 

Millet laf söyleyecek eleştiri yapacak yer arıyor bence 

Yapılacak konu var yapilmayacak konu var
(107 puan) tarafından
Aynen öyle canım hepimiz insanız yeri geliyo insan kendi evladına tahammül edemiyo çünkü gün içinde bir sürü dertle uğraşıyoruz.Onun için kıracak olanlar keşke yazmasa
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Akbaba gibi bekliyorlar linclemek için :angel:

(107 puan) tarafından
Öyle insanlar şey saniyo herkes alkış tutacak söylediklerine ama inan daha itici oluyorlar çünkü derdi olan insani kırıyorsun.Herkesin şartları aynı değil ki dünyada.Sana kolay olan bana zor olur mesela değil mi canim
(3,826 puan) tarafından
Aynen öyle . Bende açmıyorum. Açsam bile gizlemek zorunda kalkıyorum bazen
(107 puan) tarafından
Çok üzücü bisi ya biz birbizirimizj anlamazsan kim bizi anliycakki
0 oy
(2,696 puan) tarafından
Malesef çok kırıcı yorumlar var, bazı post açanlar kişiler de beğenmediği bir cevap olsun hemen kabalaşıyor. Argo yorum görsem uyarı veriyorum Eskisi gibi çok girmiyorum arada bakıp cikiyorum.
(107 puan) tarafından
Ayenn öyle canım gerçekten sanki hazırda bekliyorlar biri bisi yazsa da elestirsem diye
(2,696 puan) tarafından
Malesef öyle, evdekilere güçleri yetemiyor burada klavye de yazmak kolaylarina geliyor :))
(107 puan) tarafından
Yorumuna istemsiz güldüm canim:)
O kadar haklısın ki
0 oy
(969 puan) tarafından
Bende mesela aklıma kötü bisey gelse bile yazmıyorum yorum yapmıyorum amann kalp kırıp kimsenin hakkıyla uğraşamam diyorum 
(107 puan) tarafından
Tabiki öyle canım hepimiz ne zorluklardan. Ne imtihanlardan geçiyoruz gerçekten.Buraya bi nebze olsun bizi anlayan insanlara içimizi açmak istiyoruz

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 295 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eymen6 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.
0 oy
9 cevap 375 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde angello (28 puan) tarafından soruldu