0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Selam kızlar, bizim evlilik yıl dönümümüz yaklaşıyor. Birkaç gün var . Eşim de bunun için hummalı bir restoran arayışına girmiş. Bayağı da lüks yerler. Eşimin Google hesabı benim telefonumda kayıtlı. Arama geçmişinde gördüm. O , bunu bilmiyor. Fakat ben oralarda bebeğimden dolayı rahat edemem. Zaten rahat vermez bize. Yemeğe de gitmek içimden gelmiyor. Başka bir şey yapmak istiyorum fakat ne olduğunu ben de bilmiyorum. Eşime restoran falan istemediğimi söylesem kırılır mı? Hevesi kursağında kalır mı ? Bir daha benimle böyle planlar yapmak ister mi ? Sürprizi bozulur mu? Bu gibi düşünceler kafamdan çıkmıyor. Sizce ne yapmalıyım? 

14 Cevaplar

0 oy
(94 puan) tarafından

En İyi Cevap

Ve platform uyuyordu:)

-Reklam-
+1 oy
(14,491 puan) tarafından
Git bacım git.

Bugün çocuk durmaz dersin başka zaman ona da bahane olur bu .

Git duemazsa kalkar gelirsiniz.

Ne ince enişte bey,

Size de ne mutlu..

Uzun seneler mutlu yaşayın inşallah ♥️ 
(94 puan) tarafından
Sağ ol canım benim, hepimiz inşallah. Vallaha bilemedim, bakalim artık. Teşekkür ederim cevabın için.
0 oy
tarafından
Git kız nolcak idare edersin Bi şekilde çocuğu..bırakacak kimse yok mu
(94 puan) tarafından
Yok anam yok kimse:) çocuk da aşırı hareketli oturmuyor ki iki dakika.
tarafından
O zaman çocuğu uyutup evde kutlayin mis
(94 puan) tarafından
O da olabilir . Aşağıda biri farklı bir şehire de gidebilirsiniz demiş. Yakın çevredeki gitmedigimiz bir şehire de gidebiliriz aslında. Teşekkür ederim canım cevabın icin
0 oy
(77 puan) tarafından
Eşinizin vereceği tepkiyi en iyi siz bilebilirsiniz. Sürprizi bozulmasın istiyorsanız haberiniz yokmuş gibi ona farklı bir sürpriz hazırladığınızı söyleyip o gün farklı bir yere örnek veriyorum yakındaki bir şehire gideceğinizi söyleyin. Bunu restoran rezervasyonu yapmaması için söyleyin sonra eğer evde geçirmek istiyorsanız ters köşe yapmış olursunuz sorun olmaz diye düşünüyorum. Veya direkt yükte hafif pahada ağır bir hediye istiyorum deyin Bilezik olur kolye olur artık ne olursa. Ben öyle yapıyorum doğum günü evlilik yıl dönümü hep nakit alırım. 
(94 puan) tarafından
AA başka şehir önerisi güzel aslinda. Çanakkale'ye gitmeyi dusunuyorduk uzun zamandır. Olabilir. Teşekkür ederim
0 oy
(66 puan) tarafından
Mesela yıldönümümüzde sana çok güzel bir masa donatacam diyebilirsiniz o da muhtemelen dışarda yeriz diye düşünmüştüm der teklifinde diretırse siz de çocuk detayını hatırlatırsınız. Böylece restoran aramalarını gördüğünüzü blmez Ya da yapmak istediğiniz şeyı bulunca şunu yapalım mı bunu edelim mi gıbı bı teklif sunarsanız eminim ki sizi kırmaz
0 oy
(155 puan) tarafından
Senin için bulduda bunuyor derler :) kız belanı mı arıyosun git işte bebeğin çok mu küçük o akşamlık eşinde destek olur zaten tadını çıkarmalısın 
(94 puan) tarafından
Bebeğim 14 aylık olmak üzere. Ama iki dakika yerinde sabit durmuyor bize o yemeği yedirmez ki:))
0 oy
(15,241 puan) tarafından
Çocuğu bırakabileceğin birileri varsa baş başa git öbür türlü kalmalı bir kısa tatil günü birlik bir şey daha iyi olur sizin için 
(94 puan) tarafından
Maalesef çocuğu bırakabilecek bir yer yok fakat günübirlik tatil mantıklı. Teşekkür ederim:)
0 oy
(272 puan) tarafından
Baktığı restorant hangileri ?
(94 puan) tarafından
Sen bana bulaşma istersen, yanarsın:)
(272 puan) tarafından
Sen kimsin ki ? Ne demek ?
(94 puan) tarafından
Eskilerden olup bana satasmaya yer aradığını biliyorum. Sessizce postu terk edebilirsin.
(272 puan) tarafından
Niye satasayim sana kim olduğunu bile bilmiyorum,   bazı restoranlarda cocuk oyun yerleri var onu söyleyecektim.  Sorunlusun belli ki
0 oy
(4,042 puan) tarafından
Sen eşine direk olarak çocukla rahat edemeyiz deme de, mesela evlilik yıldönümünde kaçamak yapalım mı, değişiklik hepimize iyi gelir de.
(94 puan) tarafından
Evet günübirlik bir tatil de olabilir. Yakın çevredeki iller de olabilir. Teşekkür ederim:)
0 oy
(475 puan) tarafından
Tabi kırılır hevesi. Lüks de olsa ufak bişey de yapsa böyle ince düşünceli insanlar uzulmemeli. Çocuk durmazsa çıkarsınız napicaksin. 

Kız benim eşim bı kere pasta almış ama böyle süslü puslu şekerli dekorlu bişey. Hoşuna gitmiş alayım karım yesin demis. Evde de birsuru tatlı vardı. Boş bulundum da dedim ki evde o kadar tatlı vardı. Valla o kadar pişman oldum ki üzüldü. Dilimi koparsaydim da demeseydim. Bazen anı yaşamak lazım. Ötesini verisini düşünmeden 
(94 puan) tarafından
Hah işte ben de ondan korkuyorum:))
 Hevesi kırılırsa daha bir şey yapmaz:)
(475 puan) tarafından
Tabi yapmaz kendini yerine koy ;)
0 oy
(8,222 puan) tarafından
Git bişey olmaz kırılır bence 
(94 puan) tarafından
Bakalım canım çaktırmadan fikrini değiştirmeye çalışacağım, teşekkür ederim cevabın için
0 oy
(31 puan) tarafından
Henüz iki yıllık evliyim iki seneyi de eşim kutlamadi. Her konuda beni eksik bırakan bir adamla evlenmişim. Bütün hayatımı alt üst etti. Eşiniz sizinle bir şey yapmak istiyorsa bebeğinizi de alıp götürebileceginiz bir plan yapıp gidin.
(94 puan) tarafından
Benimki de pek romantik sayılmaz. Bu günler haricinde aşkım bile çok nadir der, huyu değil. Ama bu sevmediği anlamına gelmiyor. Eminim sizin eşinix de aynı şekildedir. Hepimiz mutlu olalım inşallah. Teşekkür ederim cevabın için
0 oy
(2,125 puan) tarafından
Eniştem de agustostaydi evlilik yıldönümleri iyi restoranlara bakıyordu ablam istemedi eniştem illa götüreceğim dedi. En son ablam galip geldi onun yerine altin aldirdi :D bir de tam o gün telefonunu cocugu suya düşürdü onu yaptırdılar iyi ki gitmemeye ikna etmişim tamir param çıktı demişti hahaha
0 oy
(333 puan) tarafından
Gitmemezlik yapma .Hevesi kırılır.Daha da yemeğe çıkmaz.Layık görmez

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 159 göst.
0 oy
3 cevap 89 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde defnee13 (976 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 231 göst.
0 oy