+1 oy
285 göst.
önce Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından
4 senedir evliyim eşimle severek evlendik ama 5 aydır sürekli rüyamda eski sevgilimi görüyorum. Onunla evlenmeden önce  4 sene tanışıyoruz sürekli ayrılıp barisiyorduk toplasan 1 sene  sevgili olmuşuzdur ben ayrılmıştım o hiç istemedi ayrılmayı uzaktan da akrabam oluyor yani ablası yengem oluyor biz ayrıldıktan sonra falan çobk salmış kötü olmuş yani ben evlendikten sonra oda görücü usulü evlenmiş biriyle yengeme istediğim yada sevdiğin için evlenmiyorum ben onu unutmam hiçbir zaman kimseyi de onun yerine koyamam onu sevdiğim gibi sevemem demiş banada söylemişti sen evlenirsen umudum biter bende evlenirim demişti düşünmüyorum ona karşı bı his te yok içimde ama neden sürekli rüyalarım da bilmiyorum ve her gördüğüm de de sanki rüya degilde gerçek hiç ayrılmamışız sevgiliyiz öyle görüyorum 

9 Cevaplar

+2 oy
önce (8,825 puan) tarafından
Iste bu yuzden akrabalar arasinda mesafe olmali kimse kimsenin kizina o gozle bakmamali o iliskiyi bastan yasamamaliydiniz bu gunumuzde cik *** yasanan bi durum illaki ilerde bi araya geliyosun sonra sikinti oluyo  ayrica madem o kadar seviyodu seni ikna edecek evlenecekti seninle akljna getirip durma ondan etkileniyosundur ister istemez gorme oldugu ortamlara girme 
önce (69 puan) tarafından
Ben istemiyordum o çok dil döktü çok uğraştı ama bitirmek istedim ben ve 5 senedir de görmedim hiç konuşmadım da
önce (8,825 puan) tarafından
Iste keske bastan hic o iliskiyi yasamasaydin yapcak bisey yok ruya bu bilinc alti sebep arama
-Reklam-
+2 oy
önce (512 puan) tarafından
Farkında olmadan zihin altına işlemişsin. O da sen uyurken hortluyor. Eşini seviyorsun elbette. Eski sevgiline hissin de yok ama sana laf getiren kişi hatalı, evli barklı yoluna giden birine böyle haberler iletilmez. Benim taaa çocukluk aşkım sayılabilecek kişi de sürekli profilime bakıyor ve bildirim geliyor şu kişi sana baktı diye. 1-2 gün rüyama girdi. Sonra engelledim gitti. Biz onlara karşı bir şey hissetmesek de onların bize karşı bir şey hissettiğini bilmek bilinçaltımızı kirletiyor. 
önce (207 puan) tarafından
++ kesinlikle
önce (438 puan) tarafından
Canm nerden bildirim geliyor sana instagram dan mı nasıl oluyor
önce (512 puan) tarafından
LinkedIn diye bir platform var. İş için kullanılıyor. Orada bildirim geliyor
önce (438 puan) tarafından
Anladım
+1 oy
önce (8,378 puan) tarafından
Bazen bende görüyorum saçma sepen
Evet bende sürekli öyleyim
+1 oy
önce (281 puan) tarafından
Sana gelip yok severek evlenmiyorum falan demiş diye laf getiren insan dan iyi niyet bekleme saçmalık bilinç altı gorurun tabi konusunu geçmesine izin verme sende evlisin 
+1 oy
önce (34 puan) tarafından
Onu unutamam kimseyi onun yerine koyamam demis yok ole bse inanma herkes herkesi unutup hayatina devam ediyor. Bunlara takili kalirsan zaten daha cok ruyana girer. Bu laflarida sana taşıyan şeytanlık yapmis baska aciklamasi yok. Evliligine yuvana odaklan bole seyleri dusunmen bile gunah bacım
+1 oy
önce (693 puan) tarafından
Yani bu kadar ayrıntıya niye giriyorsun bilmiyorum yengen gelip bunları sana ne diye söylüyor onu da anlamış değilim yani o evleniyor Ama ben onu unutmam onun yerine de asla kimseye koymam Bu ne biçim konuşma tarzıdır kardeşim sadece sorunu yazsan daha güzel olmaz mı Eski sevgilimi rüyalarımda görüyorum bu kadar ayrıntıya ne gerek var 4 senedir evlisin yengenin gelip Bunlar sana anlatması da saçma
0 oy
önce (1,581 puan) tarafından
Özlemişsin ve kendine de söylemeye korkuyorsun hiç gerek yok bacım böyle şeylere eğer nasibin olsaydı hayatında olurdu boşver düşünme evliliğin iyiyse yazık etme 
Eşimi seviyorum mutluyum da neden görüyorum bilmiyorum
önce (1,581 puan) tarafından
Çünkü seni unutamamasindan etkileniyorsun , hala birileriyle senin hakkında konuşmasından etkileniyorsun çünkü severek evlenmedigini söylemesi bile seni mutlu ediyor ister istemez. Onun hakkında sana laf getiren kişiyle görüşme o da emin ol biliyor sana yolladığı sözleri nasıl dinlediğini ve erkekler nasıldır biliyor musun sen yıllarca hayır de muhatap olduğun sürece umutlanacak o da birebir muhatap olman gerekmiyor onun hakkında ki şeyleri dinlemenden dahi anlamlar çıkarabilir hatta çıkarıyordur da eminim çünkü dolaylı yoldan da olsa sana duygularını ifade ediyor içini döküyor sevgisini haykırıyor. Yarın bir gün eşinle en ufak bir tartışma da sende onu eski günlerinizi düşüneceksin çünkü atılmış tohumları acaba başka türlü olsak nasıl olurdu diye düşünmeye hayal etmeye başlarsın bunlar kesin olmaz belki ama yüksek olasılık sen sana o haberi getireni, eskiden ilişkiniz olduğunu bilenlerin yanında konuşmalarına izin verme o ortamlarda olma kendini ancak böyle korursun karısına da üzüldüm şimdi garibim dünyadan haberi yok ama şerefsizin evine hanım olduğunu düşünüyor ona eşlik yapıyor şerefsizz zaten adam olsaydı başka kadının günahına gitmezdi günaha girmeyi bırak afedersin başka kadının yatağına girmek ne içinden gelirdi ne de aklına gelirdi.. ne konuştum be :)) top tamamen sende hayatım merak ediyorum bakalım ne olacak
0 oy
önce (207 puan) tarafından
Ne olursa olsun sonuçta hikâye yarım kalmış.O yüzden rüyalarına giriyor
0 oy
önce (1,562 puan) tarafından
Çoğu şey yarım kaldığı gibi buda yarım kalmks benm de bazen rüyama gelir hata bir ara kardeşimle konuşmuştu numarasını nerden bulduysa benle konuşmak için kardeşim vermeyince küfür etmiş en son kardeşim evlidir çocuğu var yuvasını mi yikacan madem seviyon uzak dur demişti sonrası yazmamişti 

Yani kaç kez ruyamada geldi ama olan oldu kaderde ne varsa o olur

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 227 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Oznur0311 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
18 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde El-Fa-Mi (962 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 416 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy