0 oy
635 göst.
Diğer kategorisinde (1,379 puan) tarafından
Ev Temizliği alışveriş bitti mi çantanızı hazırladınız mı bakim :) 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Cantam hazır canım ev temizliğim bugün bitti erken gelmese 13 gün sonra kucagma alcam<3

(1,379 puan) tarafından
Ne güzel cnm az kalmış bnm dd temizlik bitti çantamı da hazırladım bugün artık Prensesi bklyrz ❣️senin belli mi cnm normal mi sezeryan mı
tarafından
Bende prensesimi bekliyorum canım bı aksilik olmasa normal olacak inşallah ☺️
(1,379 puan) tarafından
Bnm de belli değil cnm pazartesi kontrole gidecez bakalım doktor ne dicek :)
tarafından
Hayırlısı olsun canım sağ salim kucağımiza alırız bebislerimizi inşallah ☺️
-Reklam-
0 oy
(947 puan) tarafından

Şubat annesiyim hazirliklar bitti sayilir cok sayili sey kaldi ..ütümü ve cantami henüz  yapmadım dolabimizi yerlesmedik daha  besigim kurulcak kutuda duruyor  :) sen ne durumdasin:)

(1,379 puan) tarafından
Bn de 37 haftalık oldum cnm temizlik bitti çantamı bugün hazırladım artık Prensesi bklyrz sen de yavaştan hazırla cnm bn Baya ağırlaştım dinleniyorum artık :)
(947 puan) tarafından
Bende simdiden zorlanmaya basladim bile kuzum agirlastim ıyice.  Baslicam bi haftaya kadar bende :)
0 oy
(1,964 puan) tarafından

Subat sonu.inşallah :) yavas yavas aliyorz eksikleri temizlik yapmicam kaynanamla oturuyorz camlari kayinbabam siliyo evin her yeri cam yapamam zaten :) evdede oyle yapılacak bisi yok iki kisi oldgmz.icin sürekli temzlk yapiyorz zaten kizdgm cok seyi varda hakkini yemeyim dogumdan once genel bi temzlk yapickms kaynanam kendisi bana yaptrmicakms bisi bakalım :)

Cantam.hazir değil az eksigm kaldi :)

(1,379 puan) tarafından
Civil e gittik mağazada yoktu İnternet adresinden sipariş verdik cnm kurulumunu eşim yaptı mağazada genelde olmuyor cnm eksiksiz geldi cnm fiyatına göre gayet kaliteli çok beğendik avize yi de https://instagram.com/avizede_cocuk_lamba_atolyesii?igshid=16msbuml95i28 burdan sipariş verdim cnm
(1,964 puan) tarafından
Canim annem corumda sordu bnde ankarada sordum her mağazada yatak odasi yokms istanbulda varms yada netten bakn demsler
(1,964 puan) tarafından
Teşekkür ediyorm canim :)
(1,379 puan) tarafından
Sev Cnm bnm dün paylaşmıştım rica etsem dünkü paylaşıma bakabilir misin beşik modeline
(12,793 puan) tarafından
instagram hesabım yokta avizei kaça yaptırdınız :)
0 oy
(119,000 puan) tarafından
Dogum 14 subat tek bebek bezimiz biberon bide havlumuz kaldi alincak ☺️heycan dorukta yaa 
(1,379 puan) tarafından
Çok güzel cnm tarih olarak sezeryan mı olcak ❣️Bnm de şampuan kaldı şimdi sen sayınca hatırladıö cnm:) bezi sleepy aldım bn cnm iki paket Bi sorun olmazsa devam ederim az aldım o yüzden
(119,000 puan) tarafından
Normal dogum olcak dr kesin 14 subat diyoda bne tarih olarak 20.02.2020 begendim
(1,379 puan) tarafından
Belli olmaz cnm o bebişin keyfi ne zaman isterse sezeryan olsa gün veriliyor da normalde belli olmuyor :)
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Hepsi duruyor öylece :))) annemleri bekliyorum temizlik için alışveriş biraz yaptık :)
(1,379 puan) tarafından
Cnm kaç haftalıksn yavaştan başla bn iyiki erken yapmışım iyice ağırlaştım
(1,983 puan) tarafından
31 haftalığim canım şuan besigim arabam falan hazır ama ben temzlik yapmaya kalkamıyorum bı turlu:)
(1,379 puan) tarafından
Tek başına zor olur zaten cnm bana eşim yardım etti sen de annenlerle yaparsın kendini çok yorma ❣️
0 oy
(46 puan) tarafından

Temizlik duruyor  bi halilar duvarlar silincek birde perdeler cok isim yok :(  bebegin cantasi hazir benim ki de hazir sayilir kiyafetlerini yikamadim daha 33 haftaligiz sabirsizlikla gun sayiyorz :) <3

(46 puan) tarafından
Gercekten aksam olunca birsey oluyor kac haftaliksin canim :) rüyada da Hepte kolay dogum inşallah da oyle oluruz bi bakmişız ki melegimiz yanimizda
(1,379 puan) tarafından
Ayy inşallah cnm o kadar heyecanlıyım ki anlatamam :) 37 cnm bnde
(46 puan) tarafından
Az kalmis Rabbim kolaylik versin cnm  sagliklica kucagina almayi nasip etin :) cinsiyeti nedir
(1,379 puan) tarafından
Amin cnm bnm prensesim olcak cnm❣️ senin
(46 puan) tarafından
Prensim olcak ama prenses hastasiyim görünce bu halimle bile ikincim olsun olursa kiz olsun diyorum hayirlisi yine ama cok tatli oluyorlar süslüyorsun saclari tokalari giysiler falan
0 oy
(99 puan) tarafından

Subatin ilk haftasi bende prensesimi alacagim kucagima nasipse <3 cantam hazir degil yeni basladim kiyafetlerini yikamaya...besigimiz hazir 3 aydir kurulu halde... bi kac ufak tefek eksik var onlarda alindimi tamamiz :)  temizligi günlük esimin destegiyle yapiyoruz ama buyuk detayli temizligi bi iki hafta sonra ablami cagirip yapmayi dusunuyorum 

(1,379 puan) tarafından
İnşallah cnm bnm sağ salim alırız yavrularımızı kucağımıza ❣️❣️aynen cnm son haftalar zor oluyor yap bitir kafan rahat olsun
0 oy
(1,277 puan) tarafından
30 gün kaldı programa göre çantam falan hazır temizlik haftaya başlaycam yavaş yavaş
(1,379 puan) tarafından
Az kalmış cnm aynn cnm fazla ağırlaşmadan yap bn şu anda yerimden kalkasım gelmiyor dinleniyorum artık :))
(1,277 puan) tarafından
Kaynanam bekliyorum canım o gelecek saolsın beraber yapacam :)
0 oy
(177 puan) tarafından
Kıyafetleri yıkamaya başladım herseyi hazır bez alınacak sadece. Kıyafetler kurusu cantamı hazırlamaya başlayacağım sonrada temizlik yapıcam inşallah. Subatın 3 ü ile 5 i arasında paşamı kucağıma alacağım allahın izniyle. 
(1,379 puan) tarafından
İnşallah cnm aramızda fazla yok bn bitirdim darısı sana inşallah kuzum ❣️inşallah sağ salim kucağımıza alalım
(177 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(266 puan) tarafından
Ben anemlerde kaliyorum 1 ay olacak canim subat 26 si gorunuyo normal dogum.sezeryan olursa subat ortası gbi olur.bizim.evde soba dogalgaz yok borcumuz var onun icn anemlere gectik zaten dogumda annem bakacakti kardesim de kucuk 11 yasinda okula gelip gidiyo annem benm evimde de bakamazdi.Hazirliklara gelince puset i biberon u cantasi iste battaniyeleri zibin tulum corap eldivenleri bi kac tane de takim aldik.esimin maaasini bekliyorum o zaman tamamlayacam.eksik seyleri.kendi ihtiyaclarimi da maasi bekliyorum oyle alicam canm
(1,379 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin cnm bebişin ❣️anne candır ya iyiki varlar iyi etmişsin cnm oraya gitmekle
(266 puan) tarafından
Amin sag saglim gelsn kuzularimuz inşallah canm benm Annem Benm herseym.valla Allahm onu basimuzdan eksik etmesn
0 oy
tarafından

Benim geçti günüm 40+4 olduk son gün salı günü daha da sancım gelmezse suni sancı verecek doktorum. Dua edin sancılanıyım bu gece :(

(1,379 puan) tarafından
İnşallah cnm bi avazda kurtulursun merdiven in çık hareket yap cnm evde doğumu kolaylaştıracak hurma ye dualarla inşallah kolay bi doğum olur
tarafından
Yapmadığım bişey kalmadı 3 gündür yürüyorum ama yok yani sancı mancı yok :(
0 oy
(659 puan) tarafından
Şubat annesiyim 16 şubat programa gore çanta hazir kiyafetler yikandi utulendi hazirlandi ev temizliğide haftaya inşlh 
(1,379 puan) tarafından
İyi cnm bişey kalmamış kolay gelsin şimdiden sana❣️
(659 puan) tarafından
Teşekürler canim siz kac haftalik oldunuz cinsoyet ne
(1,379 puan) tarafından
37 haftalığız cnm prensesim olcak inş senin cnm
(659 puan) tarafından
Oy maşallah az kalmiş 33+5 haftaligim oğluşumü bekliyoruz hayirlisi ile
0 oy
(258 puan) tarafından
22 şubat görünüyor. Herşey alındı yıkandı haftaya ev temizliği ve çanta hazırlığı var. Ama ben artık bitmiş durumdayım   :)
(1,379 puan) tarafından
İyi cnm bişey kalmamış seninde Allah kolaylık versin :)
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Oy oy bi ara bende bu durumdayim.simdi kocaman 5 aylik icerde tistir tistir uyyo ahahha
(1,379 puan) tarafından
İnş biz de o günlere geliriz cnm:)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 516 göst.
5 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 362 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 557 göst.
22 Haziran 2020 Aile kategorisinde Esraakbey (28 puan) tarafından soruldu